x-kom hosting

Gry godne polecenia - propozycje użytkowników

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Przede wszystkim cała seria Uncharted

CoD Black Ops

Battlefield Bad Company 2

Battlefield 3

SimCity

NFS Most Wanted (starsza wersja)

Max Payne Antology

Star Wars The Old Republic

Plants vs. Zombies

League of Legends

Smite

Assasin's Creed (seria)

Teraz wyszła jedna z lepszych.Murdered Soul Suspect

RobRobson
komentarz
komentarz

Toż to ciekawe plants vs zombies? To jest to co było za friko na origin?

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Teraz już jest, ja je wybrałem jak była promocja na kilka tytułów za free na mail'u. Po co MoH ;P skoro można mieć roślinki zabijające zombie.

dyziok1998
komentarz
komentarz

Grał ktoś w grid 2? Fajne? Jaki jest tam model jazdy? będzie sie to dało skonfigurowac p[od logitech driving force gt? Bo pograłbym sobie ,a jak mam kierownice to czemu miałbym z niej nie skorzystać.

Youki
komentarz
komentarz

Grałem, model bardziej arcadowy, gra nuda. 

dyziok1998
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli nawet jak bym ustawił kąt obrotu 200 stopni to by sie nie dało grac? Jak to nuda ? Lubisz wyscigi i samochody?

bo jesli nie no to sie nie dziwie ze dla cb nuda , kazdy hejter wyscigówek to powie.Mam nadzieje że lubisz wyscigi w takim razie i twoim zdaniem gra jest po prostu badziewna.

Edytowane przez dyziok1998
Youki
komentarz
komentarz

Nuda - wyścigi są krótkie, większość tras była łatwa bardzo, pomijając, że po godzine/dwóch znasz je na pamięć i w ogóle.

 

Nie wiem, nie grałem na kierownicy, ale na klawiaturze się bardzo łatwo gra. 

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Grid ma dość dobre efekty zniszczeń, ale jest grą dość przewidywalną.

Jeżeli podłączasz do kierownicy to wszystko zależy od konkretnej produkcji, niektóre dają się skonfigurować, a inne nie.

dyziok1998
komentarz
komentarz

No bo to jest jakiś absurd skoro ja posiadam logitech df gt i nie moge w nic grac oprócz symulatorów   rbr, ets2,r factor. A jak chce pograc w cos z fabułą i tuningiem to moge jedynie nfs shift , bo jako tako da sie grac po lodzku na kierownicy. Wgl ja si epytam jak ludzie konfigurują ta kiere pod dirt2 i dirt3? Przecież w to sie nie da na kierze grac i koniec , ja próbowałem różnych kątó obrotu i martwych stref ,a auto i tak dziko skręcało przy lekkich ruchach kierownicą, w takim razie ciekawe jak on to ustawił:https://www.youtube.com/watch?v=cc58Sa6yh6Q. mam oryginał dirt2 i rzuciłęm tą grą , bo od momentu zakupu kiery gram tylko w gry nadające sie na kiere.Mam nadzieje że grid autosport bedzie nadajacy sie do grania na kierze, ale sadzac po wymaganiach , które zresztą są takie same jak do grida 2 , nie wiele sie zmieni ,oprócz wyscigów długodystansowych.

inches666
komentarz
komentarz

A ja polecę Arx Fatalis i The Fall. Kto grał, ten wie. Kto nie grał... na pewno są na ruskich torrentach :D

dawid007
komentarz
komentarz

Polecam Farming Manager 2014 , można powiedzieć że w końcu normalny symulator życia na wsi i prowadzenia własnego gospodarstwa, a nie jakieś tam pseudo-g*wno :P

  • 2 tygodnie później...
FETA
komentarz
komentarz

Ja zawsze lubiałem pograć w shaiye :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jak ktoś lubił KOTOR, to sposdoba mu sie "Jade Empire".

stravinsky
komentarz
komentarz

Ja zawsze i wszędzie będę polecał wszystkie gry z serii Civilization, zwłaszcza najnowszą 5 edycję :)

Snajperro
komentarz
komentarz

Ja zawsze i wszędzie będę polecał wszystkie gry z serii Civilization, zwłaszcza najnowszą 5 edycję :)

 

No cywilizacja jest super. Pamiętam jak w pierwszą część grałem jeszcze na amidze :D Niezapomniane godziny... Btw jakby ktoś nie wiedział to na Steamie jest właśnie przeceniona Civilization V o 75 proc.

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Btw jakby ktoś nie wiedział to na Steamie jest właśnie przeceniona Civilization V o 75 proc.

A jak kupisz to wlepią tą samą wersję za -85% ;P Ach ta polityka ekonomiczna Steam'a...

inches666
komentarz
komentarz

Civilization 3 było bardziej zaawansowane i "na poziomie". V jest tak jak większość dzisiejszych gier... ogłupiona trochę

PCFan
komentarz
komentarz

Polecacie Dark Souls ??????

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Jeżeli lubisz gry bez autoregeneracji życia i z masakrycznie małą ilością auto-savów (lub po prostu savów) to hulaj duszo ;D

PCFan
komentarz
komentarz

No podobno jest mega trudna i to mie rajcuje . Chcialby przekonac sie o tym na wlasnej skurze

inches666
komentarz
komentarz

To się pszekonaj. Mogę polecić Ojca Chrzestnego

RobRobson
komentarz
komentarz

1 to lipa. 2 fajna.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

inches666
komentarz
komentarz

1 ma dużo lepszą historię. A 2 nawet nie ukończyłem, taka nudna

RobRobson
komentarz
komentarz

dla mnie 2 ma fajna fabule ale najlepszy skrypt atakow i obrony plus haracze.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

inches666
komentarz
komentarz

W jedynce też były D: 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.