x-kom hosting

Lg G2 vs Nexus 5

Dymon007
komentarz
komentarz

A ma ? 

Tego właśnie niestety nie wiem.

Youki
komentarz
komentarz

Mi też nic o tym nie wiadomo.

Dymon007
komentarz
komentarz

Ok, przyznam że po ostatnim przekręcie jaki mi sprzedawca wywinął mam lekkie obawy, ale ten sprzedawca wydaje mi się w porządku w sumie jakby nie było oszuści zazwyczaj próbują chłam wysłać gdzieś dalej a nie umawiać się na odbiór osobisty.
Cena faktycznie zaniżona ale może wszystko będzie okey, zobaczymy jutro.

Dymon007
komentarz
komentarz

hehe no i kupiony, jak narazie pierwsze wrażenie naprawdę pełne plusów. Stan faktycznie idealny taki jak w opisie a w zestawie jedno etui jest aż za 100 zł.. Czyli udało mi się trafić na okazję bo kupiłem telefon za 960 zł :)

Powiedzcie mi tylko czy to normalne że telefon przy wyczyszczonej pamięcy ram ma zajęte 1,20 Gb ?

szynszyl1337
komentarz
komentarz

To jest android więc tak.

Dymon007
komentarz
komentarz

ehh okey myślałem że skoro w galaxy s3 przy 1gb ramu miałem 600 do dyspozycji to w tym będzie 1,6 wolnego.. whatever telefon udało się kupić za naprawdę dobrą cenę i jak narazie wszystko płynnie chodzi.


Troche sie nim pobawiłem, internet działa bosko właśnie piszę z niego, po wgraniu muzyki,aplikacji i gier telefon dalej płynnie chodzi a wszystko szybko sie włącza funkcja mirracast naprawdę bardzo fajna.
Youki
komentarz
komentarz

ehh okey myślałem że skoro w galaxy s3 przy 1gb ramu miałem 600 do dyspozycji to w tym będzie 1,6 wolnego.. whatever telefon udało się kupić za naprawdę dobrą cenę i jak narazie wszystko płynnie chodzi.

600 to było zajęte, nie wolnego :E 

Dymon007
komentarz
komentarz

No możliwe że coś poknociłem.

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

Ostatnio gdy widziałem jak standardowy użytkownik smartphone (czyli facebook*   + instagram *    na każdej przerwie w szkole) czyścił ram w swoim SGS3 to zobaczyłem tylko ram z zajętego 900  MB (jak dobrze pamiętam) do 800 MB 

Youki
komentarz
komentarz

Sam Facebook + Mesenger ponad 100 MB zajmuję ...

Dymon007
komentarz
komentarz

Sam Facebook + Mesenger ponad 100 MB zajmuję ...

Dlatego nie wiem czy nie opłaca się bardziej wchodzić przez przeglądarke bo teraz nawet nie ma opcji odpisywania bez messenger'a.

 

Ostatnio gdy widziałem jak standardowy użytkownik smartphone (czyli facebook*   + instagram *    na każdej przerwie w szkole) czyścił ram w swoim SGS3 to zobaczyłem tylko ram z zajętego 900  MB (jak dobrze pamiętam) do 800 MB 

No to nieźle był zasyfiony.

Jak dla mnie android raz na jakiś czas trzeba sobie do fabrycznych przywrócić jeżeli już muli.

Youki
komentarz
komentarz

Jak dla mnie android raz na jakiś czas trzeba sobie do fabrycznych przywrócić jeżeli już muli.

Po prostu trzeba wiedzieć jak go używać.

 

Dlatego nie wiem czy nie opłaca się bardziej wchodzić przez przeglądarke bo teraz nawet nie ma opcji odpisywania bez messenger'a.

Mnie jak zmusili do używania tego głupiego Mesengera to wywaliłem wszystko i korzystam z przeglądarki. Na tym portalu i tak tylko czasami zaglądam.

  • Dobra wypowiedź 1
szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja będę walczył z tym systemem tak długo jak mogę, bo nie kupuję urządzenia po to aby się z nim użerać i wolę ograniczyć funkcjonalność swego telefonu kosztem bezproblemowej pracy, chyba że android lollipop będzie dobrze wykorzystywał zasoby urządzenia.

Dymon007
komentarz
komentarz

Ja będę walczył z tym systemem tak długo jak mogę, bo nie kupuję urządzenia po to aby się z nim użerać i wolę ograniczyć funkcjonalność swego telefonu kosztem bezproblemowej pracy, chyba że android lollipop będzie dobrze wykorzystywał zasoby urządzenia.

Walczył tzn? Chodzi Ci o custom'a?
Jak narzekasz na płynność to zmień na windows bądź ios.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Miałem telefon z androidem (byłem 2-3 letnim posiadaczem xperii neo  i przez jakiś miesiąc miałem Lg optimus 4x, oba telefony zaraz po premierze ) i obecnie posiadam L920 ale miesiąc temu zepsuł mi się slot na sim i telefon poszedł na gwarancję a teraz zostałem na zapasowej xperii neo :(

Przez walkę mam na myśli unikanie tego systemu tak długo jak mogę, choć teraz czekam na pierwsze telefony, które będą pracowały pod Ubuntu touch oraz na finalną wersję tego systemu.

Dymon007
komentarz
komentarz

Powiem Ci szczerze że sam często zmieniam telefony zaczynając od iphone 3g> Htc Hd2 (miał windows'a zmienionego na androida) który nie szczęśliwie upadł no i wyświetlacz poszedł>Se arc s (wyłąćzył się i nie chciał załączyć, początkowo włączał się za 5\6\7 razem losowo oddałem na gwarancje okazało się że nie podbita i pomimo rachunku orange nie przyjmie (y) > Lg Vu po pół roku zaczął zwalniać i irytująco sam się odblokowywał w kieszeni i np dzwonił > Galaxy s3 dużo razy upadł ale przetrwał wszystko tylko szale przegórowała irytacja tnącym się systeme (touchwizz (y) ) > Iphone 4s nie miła sytuacje kupiłem go zepsutego na allegro (moduł wifi i bluetooth) walka o zwrot pieniędzy była walką z wiatrakiami system pomimo ios8 działał płynnie > nokia 1320 system płynny, ale irytujący aparat i rozmiary> G2 jak narazie jestem z wszystkiego zadowolony.
Sam oczekuję android L bo myślę że g2 dostanie aktualizacje a L ma przedłużyc miniejszym długość działania urządzenia. Osobiście jeżeli budżet by mi pozwolił na to brałbym od strzału iphone 5s.

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Ja zawsze się decyduję na telefon za około 1k-1,5k zł bo wolę resztę funduszy zainwestować w komputer czy coś innego ale sam chciałbym mieć chociażby na miesiąc iphnone'a żeby lepiej się z nim zapoznać.  

Dymon007
komentarz
komentarz

Uwierz mi że sprostałby wszystkim Twoim potrzebą jeżeli chodzi o płynność systemu ja byłem zadowolony działaniem na 4s a bawiłem się iphone'm 5s od mojego taty i naprawdę działa świetnie, do tego te zdjęcia i odtwarzacz muzyki!
Śmieszą mnie opinie ludzi którzy w ręku iphone'a nie mieli a wyzywają ten sprzęt jako budżetowy i porównują do innych telefonów na zasadzi części np. powiedzmy xperia m2 vs iphone 4s i oni twierdzą że m2 lepszy bo więcej rdzeni itp.. a taka prawda że iphone na tej dwu-rdzeniówce działa o wiele szybciej i płynniej.

szynszyl1337
komentarz
komentarz (edytowane)

To tak jak niektóre 8-rdzeniowe exymosy kontra 4 rdzeniowe snapdragony 800/801/805 wypadają dosyć blado. (co prawda multitasking jest na podobnym poziomie ale np. rederowanie mkv na 1-redzeniowej aplikacji wypada beznadziejnie)

Dymon007
komentarz
komentarz

Dokładnie porównywanie iPhone do nokii, samsunga czy innych firm jest jak porównywanie marsa i wenus..


Wszystko zależy od optymalizacji bo tak jak już pisałem o iphone 4s dziwne jest to że ten telefon który ma x lat lepiej działa od jakiegoś rocznego typu m2 a ma gorsze parametry.

Youki
komentarz
komentarz

iphone 5s.

W serwisach nie nadążają z naprawami :E 

Dymon007
komentarz
komentarz

Z 5s? Dziwne bo znam tyle osób co mają je tak długo i nic się z nimi nie dzieje.

Youki
komentarz
komentarz

Tak, tak. Do tego teraz tylko zmieniają obudowę i baterie i to jest ten "nowy" iPhone, który dostaje się po naprawie gwarancyjnej.

Dymon007
komentarz
komentarz

Ale wyjaśnij mi jakie uszkodzenia tam występują bo tego nie rozumiem?
Mój tata używał iphone 4 4 lata i żadnych problemów nie było, tylko baterie zmienił po 3 latach bo już nie działała tak długo jak poprzednio, aktualnie jest szczęśliwym posiadaczem 5s z którym nie ma żadnych problemów.

Youki
komentarz
komentarz

A skąd mam wiedzieć, serwisantem nie jestem. :E 

 

Wszystko się psuję, bo to masówka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.