x-kom hosting

Zamiast SGS2

Youki
komentarz
komentarz

Za 550 zł to kupi LG L90, który ma pojemniejszą baterię, slot microSD oraz znacznie lepszy aparat od Motki

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

LG L90 taki Sgs2 w nowszym wydaniu. Pamiętajcie, mimo to że sgs2 został zaprezentowany trochę czasu temu to dalej jest on dużo lepszy i ma mocniejszą specyfikację  niż telefony typu LG l3/l5/l7, galaxy trend  itd.

Youki
komentarz
komentarz

niż telefony typu LG l3/l5, galaxy trend 

Ale nikt tutaj o takich szrotach nie wspomina, a L90 to znacznie lepszy model od SGS'a 2, a w mojej opinii nawet 3 jest.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Bylem dzisiaj w salonie t-mobile (przypadkiem)
I rzucila mi sie w oczy lumia 635
4rdzeniowy procek ekran 4.5 za 599zl
Ma sie jakos do polecanej 720?

@offmyself

Zależy mi na tym zeby telefon dzialal plynnie. Przesiadka na cos duzo mocniejszego od sgs2 nie ma dla mnie senwu bo nie wykorzystam w całości potencjału telefonu. Pare gierek filmy i ebooki to wszystko czego potrzebuje na telefonie komórkowym

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Bylem dzisiaj w salonie t-mobile (przypadkiem)
I rzucila mi sie w oczy lumia 635
4rdzeniowy procek ekran 4.5 za 599zl
Ma sie jakos do polecanej 720?

@offmyself

Zależy mi na tym zeby telefon dzialal plynnie. Przesiadka na cos duzo mocniejszego od sgs2 nie ma dla mnie senwu bo nie wykorzystam w całości potencjału telefonu. Pare gierek filmy i ebooki to wszystko czego potrzebuje na telefonie komórkowym

offmyself
komentarz
komentarz

Widziałeś jak wygląda ekran tej lumii ? Piksele widoczne gołym okiem, porównaj sobie wyświetlacz sgs2 i lumii. Wg mnie tutaj nie ma czego porównywać, sgs2 ma dużo lepszy wyświetlacz i nie chodzi mi o to, ze jest to amoled, który przez niektórych jest lubiany a przez niektórych znienawidzony.

Youki
komentarz
komentarz

Ekranowe przyciski, słabsza bateria i lichy aparat względem 720. Jeśli Ci to nie przeszkadza, możesz brać.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

właśnie to jest mój priorytet
-Bateria

-Aparat

-Ekran

Tylko dziwne jest dla mnie to ze ta 635 jest taka tania w porównaniu do 720.

 

Dobra dzięki Youki za cierpliwość i pomoc. Przekonałeś mnie ostatecznie do tej L720, jeszcze raz dzięki:D

offmyself
komentarz
komentarz

Zamieniasz lepszy telefon na gorszy, ale widzę, że nic tutaj do Ciebie nie trafia. Ekran w sgs2 dużo lepszy niż w lumii, aparat w sgs2 lepszy, więcej ramu, można tak wymieniać i wymieniać.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Dobra. Tylko że s2 muszę regularnie czyścić żeby się nie zacinała bo to android, a takie akcje będę sobie mógł odpuścić z lumią. S2 okropnie się grzeje nawet jesli tylko  przeglądam internet( na na maxa rozjaśnionym ekranie). Kiedy grałem godzine w GTA SA nie mogłem przystawić telefonu do twarzy bo parzył. Baterie muszę łądować codziennie nawet jeśli tylko czytam ebooka przez kilka h. Jeśli chodzi o aparat przeczytaj kilka postów wyżej co napisał Youki. Co do ekranu to w sumie nie jestem w stanie sam porównać s2 z L720 ale biorąc pod uwagę wszystkie korzyści(i to że zawiodłem się na androidzie) jestem skłonny zaryzykować tym bardziej że za rok dwa już nigdzie s2 nie sprzedam za rozsądną cenę, a z lumią będę mógł próbować

offmyself
komentarz
komentarz

Nie skłamie stwierdzając, że za rok czy półtora roku sprzedaż sgs2 drożej niż tą lumię.

Youki
komentarz
komentarz

720 ma akurat dość dobry wyświetlacz, odzworowanie barw oraz pokrycie czerni jest na dość dobrym poziomie.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

@offmyself

 

Zwróć uwagę na szybki rozrost że tak powiem WP. Jeszcze rok temu nikt nie chciał kijem ruszyć windowsa na telefonie, a teraz... sam zresztą widzisz coraz więcej telefonów z tym systemem wychodzi. Poza tym kto mi kupi s2 za rok czy półtora kiedy będzie mógł kupić nowsze s3mini w tej samej cenie (widziałem dzisiaj nówke w AGD RTV za 599zł) a używane s2 na allegro chodzą po 400-500zł

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Panowie mam jeszcze sprawę. Jakis typek zaproponował mi zamiane na htc 8s. Oplaca sie? Nigdy nie słyszałem o tym fonie

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

nie bierz - totalna lipa, jak juz to lepiej brac lumie 920

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Nie no juz Youki mnie przekonał do 720 jesli chodzi o lumie :D tylko bylem ciekawy tego htc bo wydawalo mi sie ze oni tylko androidy robią:D

Gość
komentarz
komentarz

robia tez i windows phony ale w tej klasie lumia przoduje

  • 2 tygodnie później...
HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Jakaś klientka z mojego miasta wystawiła chce sprzedać Lumię 820 za 450zł (ogłasza się na fb) brać ją, a jeśli tak to o co spytać żeby mieć pewność że telefon 100% z oryginalnych części?

offmyself
komentarz
komentarz

Miałem 820 w styczniu 2013, to jest stary rupieć, daruj sobie ją. To jest to samo co sgs2 tylko od nokii. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Chciałbym dodać że sgs2 ma 218ppi jak lumia 720 i 635 czyli nie zobaczysz różnicy.

Sam mam lumie 920 i ze szczerego serca polecam wp 8,1 bo jest na tyle bez problemowy, że aż nudny :p w androidzie zawsze coś nie działało albo się cieło

offmyself
komentarz
komentarz

Lumia 820 a 920 to jest przepaść. 

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Do android wrócę tylko wtedy gdy wypuszcza telefon modułowy do którego będę mógł włożyć  niewiarygodnie wielką baterię.

Od się mogę polecić l920 bo posiada coś ponad 300ppi, co jest idealnym połączeniem między energooszczędnością a dostatecznym zagęszczeniem pikseli abyśmy nie byli w stanie ich zauważyć z odległości około 30 cm.


L820 od L920 różni się tylko tym, że L 920ma znacznie lepsze ppi oraz l820ma slot na micro sd a reszta to ten sam telefon


Sam teraz planuję przetestować bardzo zoptymalizowany i stabilny (podobno) BlackBerry os który jest również niedoceniany ale z utęsknieniem czekam na ubuntu touch

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Tylko zastanawiam się czemu tak tanio go sprzedaje 450zł to chyba nie jest cena odpowiednia za ten telefon. Nie chciałbym kupić z jakimis podrobionymi bebechami

Gość
komentarz
komentarz

blackberry os jest niedoceniany bo jazynki sie psuja a system sie sypie latwo mialem 8900 :D

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Te najnowsze czyli q5/q10/z10/z30 niby nie są awaryjne ale póki nie sprawdzę to się nie przekonam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.