x-kom hosting

Zamiast SGS2

HrabiaDrakula
utworzono
utworzono

Witam szukam nowego telefonu, aktualnie jestem posiadaczem sgs2 ale android coraz bardziej mnie irytuje. Na nowy telefon mogę przeznaczyć tyle ile zyskam ze sprzedażny s2 plus ewentualnie 100-200zł. Zastanawiałem się nad lumią 920 jak bym dał rade znaleźć w tej cenie. Wolałbym nowy bo kupowanie używanych telefonów mnie trochę męczy ale w sumie nie pogardzę:D

Youki
komentarz
komentarz

Za 600 zł z nówek to chyba Lumię 920 z Singapuru kupisz... :) 

  • Dobra wypowiedź 1
HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

nie no po 720 na allegro chodzily. Ale używaną nie pogardzę. Tylko 920 czy sa jakies inne propozycje?

Youki
komentarz
komentarz

Z używek to był poszukaj zadbanej na gwarancji L720, no chyba, że rozmiar nie ma znaczenia to dostaniesz L1320.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Trochę mnie martwi to 512MB Ramu i procek wolniejszy od sgs2. Wiem że na WP będzie chodził lepiej ale jeśl;i chodzi o parametry to wolałbym iść naprzód albo chociaż stać w miejscu a nie cofać się. Jeśli chodzi o L1320 to jak tam jest z układem graficznym, da rade pograć w coś czy tylko do internetu?

Youki
komentarz
komentarz

Procesor jest szybszy i to zdecydowanie, tak samo jak układ graficzny, a 512 MB to wystarczająca spokojnie wartość

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

a co sądzisz o lumi 630?
I mam jeszcze jedno pytanie. Jak jest z FlashPlayerem na WP? Dam rade oglądać filmy np na ekino albo zalukaj? Telefonu używam do neta i czytania ebookow więc zależy mi na donrej rozdzielczości

Youki
komentarz
komentarz

Lumia 630 to następca L520. Względem 720 masz gorszy aparat, mniejszą baterie, przyciski ekranowe, brak spusty migawki aparatu. 

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Ok Tylko kurcze L720 ma gorszy aparat od tej mojej s2 co mnie trochę martwi.

Youki
komentarz
komentarz

Przecież realnie ten aparat jest znacznie lepszy os SGS'a 2. Ty chyba patrzysz tylko na same suche cyferki.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Ok. Sorry za moją dociekliwosc ale chciałbym jeszcze spytać czy oplaca się ta zmiana? Ten sgs2 teoretycznie jest dobry ale jak to android-lubi przymulic. Jesli będę uzywal Wp unikne takich akcji?

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Windows Phone jest zoptymalizowany pod konkretne telefony ,wiec teoretycznie tak. Proponuje tez poszukac roznych rom'ow. Oficjalnych, np. CyanogenMOD, lub tez nieoficjalnych (stworzonych przez roznych ludzi).

tapniende s meko p5346

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Pany, szukając tanich L720 natknąłem się na taką sztukę

 

http://allegro.pl/nowa-nokia-lumia-820-pl-menu-4-kolory-8gb-gw24-i4531531900.html

Co o tym sądzicie? Bardzo tanie i parametry chyba lepsze od 720?

Youki
komentarz
komentarz

Nie, wiekszosc modeli z zagranicy, szczególnie te nowe w niskiej cenie to albo po naprawie producenta są, albo nieoryginalne.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

To ze po naprawie to mi w sumie nie przeszkadza bo to tak jak by kupil uzywke w dobrym stanie, tak mi sie wydaje. Da sie jakos sprawdzic czy telefon jest po naprawie czy złożony z gorszych części?

Youki
komentarz
komentarz

Do póki Ci nie przyjdzie to nie da się. 

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Ok. A gdybym zwiekszyl budżet do sgs2+300 czyli razem 700zl to brac ta 820 czy lepiej zostac przy 720?
Ok. A gdybym zwiekszyl budżet do sgs2+300 czyli razem 700zl to brac ta 820 czy lepiej zostac przy 720?

Youki
komentarz
komentarz

Osobiście pozostałbym przy 720. Pojemniejsza bateria i lepszej jakości aparat. 

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Ok dzięki. Trochę mnie jeenak martwi 512 mb ramu a lubię pograć czasami na fonie ale zdam sie na ciebie :D

Youki
komentarz
komentarz

Na WP gierki wymagające 1 GB RAM'u sa dość drogie niestety.

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

No tak tylko wiesz jak juz kupie telefon to będę go uzywal jakiś rok dwa, a nie chciałbym za pol roku zmieniac fona bo mi gry nie działają

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Nie no. W gry gram sporadycznie ale na sgs2 mi każda chodzi więc nie chcę przesiadac sie na cos na czym moze nie chodzic rozumiesz?

offmyself
komentarz
komentarz

Ja na Twoim miejscu nie zamieniałbym sgs2 na coś w stylu lumii 720. Jak będziesz miał większy budżet, to wtedy można myśleć o wymianie na coś sporo lepszego. 

Krycha``
komentarz
komentarz

Za 650zł można już kupić Motorolę Moto G, co prawda z Androidem ale sam jestem jej posiadaczem i nigdy mi się jeszcze nie zawiesiła ani nie przymuliła. Gry chodzą jak należy (4 rdzenie, 1GB RAMu, dobra grafika), bateria trzyma naprawdę długo jak na taką pojemność. Ma jednak dwa minusy:

- brak slotu na kartę SD (jesteś ograniczony do ok. 7GB, chociaż mi to wystarcza)

- aparat jest po prostu bardzo słaby i robi beznadziejne zdjęcia, gorsze niż moja N95.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.