x-kom hosting

Wejscia liniowe po formacie nie dzialaja!

Filipo480
utworzono
utworzono

Witam!

Ostatnio mialem format i wlasnie po tym formacie (4) wejscia liniowe nie dzialaja, nwm co sie moglo stac.

Mam nadzieje ze mi pomozecie ;)

539
komentarz
komentarz

Być może nie zainstalowałeś wszystkich niezbędnych sterowników.


Aby uzyskać pomoc może być koniczne podanie większej ilości szczegółów odnośnie problemu o jakim piszesz.

Mogą okazać się pomocne informacje na temat konfiguracji komputera, posiadanego systemu operacyjnego itp.

Filipo480
komentarz
komentarz (edytowane)

Być może nie zainstalowałeś wszystkich niezbędnych sterowników.


Aby uzyskać pomoc może być koniczne podanie większej ilości szczegółów odnośnie problemu o jakim piszesz.

Mogą okazać się pomocne informacje na temat konfiguracji komputera, posiadanego systemu operacyjnego itp.

Dzieki za tak szybka odp! :)

Wlasnie podlaczylem mikro w inne wejscie tez z tylu kompa, ale nwm jak sie ono nazywa ;/

i gdy wchodze w panel sterowania, jest napisane ze mikro jest podlaczone, lecz gdy cos mowie nie wykrywa mojego glosu. ( daje screena)

Edytowane przez Filipo480
  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprawdź jakie urządzenia audio masz ustawione w Windows jako domyślne do odtwarzania i nagrywania dźwięku.

 

Miałem podobny problem na starym komputerze i Windows7. Okazało się ,ze podczas nowej instalacji system ustawił urządzenie domyślne na  HDMI.

Edytowane przez 539
Filipo480
komentarz
komentarz

A gdzie to sie sprawdza, bo ja sie nie znam ? ;/


Ja tez mam ten problem na Windows 7


Sprawdź jakie urządzenia audio masz ustawione w Windows jako domyślne do odtwarzania i nagrywania dźwięku.

 

Miałem podobny problem na starym komputerze i Windows7. Okazało się ,ze podczas nowej instalacji system ustawił urządzenie domyślne na  HDMI.

Szukalem, szukalem i nie znalazlem jakie urządzenia audio mam ustawione w Windows jako domyślne do odtwarzania i nagrywania dźwięku :/

539
komentarz
komentarz (edytowane)

Znalazłem taki artykuł/poradnik : Być może okaże się pomocny

http://www.7tutorials.com/how-change-default-playback-recording-audio-device

 

​Przeczytaj dokładnie poradnik/ artykuł , z linka. Być może tam znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.

Edytowane przez 539
Gość
komentarz
komentarz

Trzeba w prawym dolnym rogu najechać na na głośniczek .Potem prawym przyciskiem myszki kliknąć .Otworzy się menu .Kliknąć na opcję dźwięki .Jak się wyświetli okienko to w lewym górnym rogu będzie opcja odtwarzanie .Klikamy na nią .Potem szukamy napisu głośniki (pasek do przesuwania po lewej) Włączyć opcję głośniki .Sprawdzić .Inne opcje można wyłączyć lub włączyć .Powinno zadziałać .Prawdopodobnie masz wpięty kabel HDMI lub inny i tam idzie dźwięk

Filipo480
komentarz
komentarz

Znalazłem taki artykuł/poradnik : Być może okaże się pomocny

http://www.7tutorials.com/how-change-default-playback-recording-audio-device

 

​Przeczytaj dokładnie poradnik/ artykuł , z linka. Być może tam znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.

Zrobilem jak w poradniku i teraz jest jedna zielona kreseczka, lecz mikro nadal nie wykrywa glosu.

A moze cos trzeba w realtku zmienic ?

Ps. Dlaczego nic tu nie ma (zdj nr 2 ), a w poradniku sa tutaj jakies opcje ? [attachment=33852:Bez tytułu.png][attachment=33853:Bez tytułu.png]

Gość
komentarz
komentarz

Gdzie ten mikrofon sprawdzałeś ?Sprawdzałeś na Skype np ?

Filipo480
komentarz
komentarz

Gdzie ten mikrofon sprawdzałeś ?Sprawdzałeś na Skype np ?

\

SPrawdze zaraz na skype

Wolfensztein
komentarz
komentarz

To bez znaczenia gdzie sprawdzał w menagerze urządzeń powinny mu się kreski dzwięku ruszać.

Podaj jaką masz płytę główną to po 1.

Po 2. nie wiem czy dobrze kombinuję, ale czy masz podpiętą kartę dźwiękową inną niż ta na płycie głównej?

Jeśli tak, to ją wypnij z komputerka i sprawdź czy zadziała wtedy.

Jak to zrobisz to wtedy będę wiedział na czym stoję.

  • Dobra wypowiedź 1
539
komentarz
komentarz (edytowane)

Filipo jak uruchomisz mikrofon będziesz  mógł pogadać z Wolfem na skype ;)

Edytowane przez 539
Filipo480
komentarz
komentarz

Filipo jak uruchomisz mikrofon będziesz  mógł pogadać z Wolfem na skype ;)

Jutro wysle zdj, gdzie podpinam teraz mikro, moze to pomoze rozwiazac problem ;)

539
komentarz
komentarz

Dziś masz niepowtarzalną szanse gdyż wpadła tu cała grupa by Ci pomóc, jutro mogą chłopaki grać w gry i nie będą mieli czasu ;)

Gość
komentarz
komentarz

Od mikrofonu zawsze jest różowe wejście z tyłu kompa .Z przodu wiadomo że przy wejściu jest obrazek mikrofonu .Dużo kamerek na USB ma w sobie mikrofon .Ja mam starą z przed 5 lat i już mam w niej mikrofon a ma tylko śmieszne 1.3 MP a fotki pstryka 5 MP .

Filipo480
komentarz
komentarz

Dziś masz niepowtarzalną szanse gdyż wpadła tu cała grupa by Ci pomóc, jutro mogą chłopaki grać w gry i nie będą mieli czasu ;)

hehe, duza ta grupa :)

ale dobra, postaram sie teraz zrobic ;)

539
komentarz
komentarz

hehe, duza ta grupa

Nie chodzi w życiu o ilość tylko o jakość. ;)

inches666
komentarz
komentarz

A podpiąłęś pod różowe gniazdo?

Filipo480
komentarz
komentarz

Dziś masz niepowtarzalną szanse gdyż wpadła tu cała grupa by Ci pomóc, jutro mogą chłopaki grać w gry i nie będą mieli czas

Nawet nie musialem zdj robic :P

[attachment=33859:Edit.jpg]

inches666
komentarz
komentarz

Ale masz tą drugą kartę dźwiękową czy już nie?

Filipo480
komentarz
komentarz

Ale masz tą drugą kartę dźwiękową czy już nie?

Ja nic przy kompie nie zmienialem, on byl tylko oddany do formatu

inches666
komentarz
komentarz

No to podłącz tam gdzie wcześniej podłączałeś

Gość
komentarz
komentarz

Ja na tym obrazku tyłu kompa nie widzę dodatkowej karty dźwiękowej .Na dole są USB .Wyżej grafika a nad nią dźwiękówka .Mikrofon powinien być podpięty pod różowe wejście (lewy dolny róg ) i powinien działać

Filipo480
komentarz
komentarz

No to podłącz tam gdzie wcześniej podłączałeś

Podlaczylem i nic nie wykryl komputer.[attachment=33860:sd.png][attachment=33861:ssd.png]

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jestem tak trochę wyrwany z wątku więc może zadam pytania, które padły.

Kto formatował Ci komputer? (byłeś przy tym ?)

Podaj dokładny model płyty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.