x-kom hosting

Packiet loss

naqubaku123123
utworzono
utworzono

Witam, od 5 dni uporam sie z pakiet lossami. Wymienilem juz dostawce internetu, bo myslalem ze to jego wina. Ale to akurat za wiele nie pomoglo. Korzystam z internetu po przez kabel, ale przez wifi mialem takie same problemy. Mialem juz dwa rozne routery dalej byl ten sam problem. Trace pakiety o roznych godzinach nie zaleznie jaka pora dnia i czy jest to weekend czy dzien roboczy. Nizej wstawiam pare screenow licze na pomoc z waszej strony. 

 

1. http://scr.hu/2uux/bs9ek

 
 
Chcialbym zaznaczyc ze nigdy wiecej nie mialem takich problemow czekam na pomoc z waszej strony pozdrawiam serdecznie Kuba.

szaki
komentarz
komentarz

odpal sobie jakiegos linuxa i sprawdz czy nadal jest problem nie to wina systemu

naqubaku123123
komentarz
komentarz

Mozesz jasniej, bo nie rozumiem zdania.

Bassek
komentarz
komentarz (edytowane)

Witaj,

Koledze chodziło o to, żebyś spróbował wgrać sobie tymczasowo system Linux - tutaj masz poradnik: http://start.ubuntu.pl/installing.html

naqubaku123123
komentarz
komentarz

Macie na mysli ze moze byc to wina systemu? Zaznaczam ze wczescniej na win7 nie mialem takich problemow, a z czasem pojawienia sie problemow nie pobieralem nic z neta. 

szaki
komentarz
komentarz

Bassek problemy w tematach założonych na forum, rozwiązujemy na jego łamach, także hamuj pintom bo pioch.

naqubaku123123
komentarz
komentarz

Gdyby byl to problem systemu/komputera to laptop chyba by nie tracil rowniez pakietow a akurat jest polaczony wifi, a ja kablem. Czekam na inne propozycje.

szaki
komentarz
komentarz

wywal router i zobacz co sie dzieje, trudno tak wrózyc z fusów trochę :)

naqubaku123123
komentarz
komentarz

Wymieniony wczoraj, razem z dostawca internetu. :)

politolog
komentarz
komentarz

Jakiego masz antywirusa ? Instalowałeś programy  typu Hide IP  ? Ustawiałes w routerze/routerach przekierowanie portów ? 

naqubaku123123
komentarz
komentarz

Avast, nie instalowalem tego programu. Nie ustawialem przekierowywania :)

politolog
komentarz
komentarz

Usuń tego Avasta zainstaluj i przeskanuj tym antywirusem .http://www.programosy.pl/program,nod32.html . Pozniej pobierz Advansed System Care kika razy ,, pozamiataj ,, i tez go usuń . Przy tym 2 programie zaznacz , żeby nie pobierać aktualizacji Windowsa ! 

naqubaku123123
komentarz
komentarz

Dobrze robie to juz, ale wyjasnij mi dlaczego to sie dzieje na dwoch komputerach? Moze byc to wina np. tylko mojego?

politolog
komentarz
komentarz

Potrzeba wiecej informacji czy twój poprzedni dostawca i obecny przesyłali tobie sygnał poprzez linię telefoniczna czy sieć kablową ? Te 2 komputery to stacjonarne laptopy ? Jakie systemy operacyjne one mają wgrane ? 

naqubaku123123
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobrze no wiec wczesniejszy dostawca wysylal sygnal do nadajnika bezprzewodow, a ja go odbieralem poprzez router i moj komputer byl polaczony kablem. Za to laptop przez wifi. Dlugo wszystko bylo ok nie bylo problemow, gram w gry online wiec od razu zauwazylem problemy. Wiec stwierdzilem zmiane dostawce ten dostawca wysyla tak samo neta tylko dostalem 3 miechy za free i nowy router, moj komputer ma wgranego win7 64bit. Laptop to win8.

politolog
komentarz
komentarz

Mogłeś kolokwialnie napisać , że masz radiówkę . Jaki router miałeś wcześniej ? I jakiego obecnie używasz ? 

naqubaku123123
komentarz
komentarz

No jasna sprawa, tylko nigdy nigdy nie mialem problemow z ta radiowa.  Wczesniej byl to router od firmy tp-link z literka 'N' z dwoma antenami. Teraz dostalem 

http://www.pentagram.pl/produkty/cerberus-p6363
politolog
komentarz
komentarz

Wpisywałeś w któryms komputerze ręcznie IP i DNS ? Korzystasz z programu typu NET LIMITER ? 

naqubaku123123
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie nie wpisywalem, ale moze Panowie od internetu mogli to robic wydawali mi sie na ogarnietych. Nie uzywam tego programu, wlasnie skanuje komputer tymi programami co mi poleciles. Zeskanowalem komputer, co dalej mam robic. Problem nadal mnie neka..

politolog
komentarz
komentarz (edytowane)

netsh int ip reset c:\reset_log.txt oraz  netsh int ipv4 reset c:\reset_log.txt , wpisz te komendy w wierszu polecenia Windowsa . 

naqubaku123123
komentarz
komentarz

Po pierwszej komendzie odpowiedz byla taka "Brak ustawien okreslonych przez uzytkownika do zresetowania" oraz w drugiej to samo.

politolog
komentarz
komentarz

Uruchom wiersz polecenia jako administrator .

naqubaku123123
komentarz
komentarz (edytowane)

To samo :/


Dla upewnienia screen dla Cb.

naqubaku123123
komentarz
komentarz

Nadal zero reakcji.. :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.