x-kom hosting

Amd Phenom x4 9950 spadki multiplier

robak987
komentarz
komentarz

Dam jutro bo juz nie ma mnie na pc
Dodam ze po zmienieniu past mam temp 40 w grze 52
Antec Nano Diamond Thermal Compound Formula 7
Pasta ktora uzylem

Macenobi
komentarz
komentarz

U mnie throttling zaczynal sie od 50stopni moze i u Ciebie jest tak samo. Napisalem jescze kiedys poradnik jak sie pozbyc throttlingu nie zbijajac temperatury, ale twierdze ze jest to niebezpieczne, lecz jeżeli temperatura utrzymuje się na poziomie 52 stopni celcjusza nic nie powinno sie stać. Daj jescze Screeny z Occtu.

Masz tu poradniczek : http://www.forumpc.pl/topic/313257-problemy-amd-fx%C3%B3w-fps/

 

Jezeli nie masz takich opcji w biosie wyłącz poprostu te które masz i occta wlacz przynajmniej na 15 minut.

Macenobi
komentarz
komentarz

Musisz zaczekac az przeleci 15 minut occta i wtedy wrzuc te screeny wysweitla sie w folderze, ale z tego co widze albo zle paste nalozyłes Ledwo sie zaczal skan a ty juz masz 52 na procku.

robak987
komentarz
komentarz

Tylko ze po paru min. Mialem blue screen :c
Noto robie 2 podejscie z pasta

Macenobi
komentarz
komentarz

Ty ten procek kreciles? jak tak to odkrec go xd

robak987
komentarz
komentarz

No odkrecilem i co teraz xD

Macenobi
komentarz
komentarz

no dawaj screeny z occta. xD

Macenobi
komentarz
komentarz

Boże .... Rozumiesz ze musisz zaczekac az sie skonczy skan i ci wyswitla sie ssy?? które wrzucasz tu.

robak987
komentarz
komentarz

Musisz zaczekac az przeleci 15 minut occta i wtedy wrzuc te screeny wysweitla sie w folderze, ale z tego co widze albo zle paste nalozyłes Ledwo sie zaczal skan a ty juz masz 52 na procku.

no to co mala pomylka ?

Macenobi
komentarz
komentarz

Boże .... Rozumiesz ze musisz zaczekac az sie skonczy skan i ci wyswitla sie ssy?? które wrzucasz tu.

... Czego w tym nie rozumiesz? ustawiasz skan na 15 min przeleci skan i sam ci ssy wyswietli które tu wrzucasz na tego posta na to forum

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Japier. Lol. Idz w dokumenty, occt i wybierz z najnowsza datą (folder). W tym najnowszym foldere beda screen'y, daj je tu. Poza tym, okienko ci wyskakuje po skonczonym tescie, chyba, ze w opcjach grzebales... Nie wiem... :P

tapniende s meko p5346

robak987
komentarz
Macenobi
komentarz
komentarz

Czlowieku. Idz poprawnie paste naloz na procesor i wroc bo to nie jest mozliwe ze on sie do tych temperatur nagrzewa masz oryginalne chlodzenie od tego proca mam rozumiec?

robak987
komentarz
komentarz

Juz 2 razy nakladalem paste (ziarenko grochu ) i te same temp byly

Macenobi
komentarz
komentarz

Obudowa ma obieg powietrza czy typowy piekarnik?. Jakie chlodzenie na procku?. Chyba nic nie zdzialamy temperatura jest stanowczo za duza, ona urosłaby do wiekszej temp co widac po wykresach lecz throttling nie pozwala , resnij bios i daj standardowe ustawienia bo powylaczales te cool n quiet itd zebys nie przysmażył procka. Musisz zmienic chlodzenie nie ma rady. Ale cos mnie nie pokoi czy aby napewno masz oryginalne chlodzenie do tego procesora ?Mozesz miec jakiegos bubla i poprostu nie odbiera ciepla. Daj zdjecie tego chlodzenia.

lsdpetersld
komentarz
komentarz

Groszek to gowniany sposob wg mnie btw. Sprobuj inne (sposoby). Ja recznie rozprowadzam. :)

tapniende s meko p5346

Macenobi
komentarz
komentarz

Na tym zalmanie takie temp? wat? xD. W sensie ze jak nakierowany na dol? ze jak stoi obudowa normalnie to wiatraczek jest skierowany w dol?(czyli dobrze zamonontowany)

robak987
komentarz
komentarz

Jest skierowany na karte graf.
No to ja niewiem
Pomysla masz ? XD

Macenobi
komentarz
komentarz

Mam- kup lepsze chlodzenie 

robak987
komentarz
komentarz

Dalbys mi odrazu na allegro tzn daj strone z jakim a ja kupie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.