x-kom hosting

AMD FX-8350 + Płyta główna i 8GB ram.

Youki
komentarz
komentarz

Nie trzeba będzie aktualizować BIOS'u.

  • Dobra wypowiedź 1

Cryption
komentarz
komentarz

A i ten, będę musiał reinstallować windowsa?

Piksel
komentarz
komentarz

Najlepiej tak.

  • Dobra wypowiedź 1
Cryption
komentarz
komentarz

Ok, dzięki.

Cryption
komentarz
komentarz

Wszystko działa. Jak podnieść obroty wentylatora?

Piksel
komentarz
komentarz

SpeedFan.

Cryption
komentarz
komentarz

Ok, dzięki.


A ten, pytanie mam. Bo tu nie ma wejścia na taśmę, jakaś przejściówka jest aby podłączyć cd rom do mobo?

Youki
komentarz
komentarz

Możesz użyć przejściówki SATA>ATA chociaż ich działanie pozostawia wiele do życzenia.

 

Używany DVD kupisz za 20 zł na złącze SATA .

Cryption
komentarz
komentarz

Mógłby mi ktoś pomóc, podać link do jakichkolwiek poradników o podkręcaniu i5 4690k?

Youki
komentarz
komentarz
Cryption
komentarz
komentarz

Podkręciłem procesor do 4200 mhz bez żadnych zmian napięcia i jak włączam gre to cpu z pokazuje 3900 mhz, gdy wchodzę do uefi to jest ustawione 4200 mhz. W czym tkwi problem?

Gość
komentarz
komentarz

Masz all core na 4200 :)

Cryption
komentarz
komentarz

Czyli jest podkręcony, tak?

Gość
komentarz
komentarz

Nie

Cryption
komentarz
komentarz (edytowane)

Więc jak to ustawić?
 

Ok już mam, jest 4200 mhz w cpu z.

 

Pobawiłem się napięciami i podkręciłem procesor do 4500 mhz, Watch Dogs na ultra chodzi bez żadnych ścin. Temperatura procesora osiągała około 89 stopni z układem chłodzącym SilentiumPC Fortis 2 XE1226.

Edytowane przez Cryption
Gość
komentarz
komentarz

Temperatura procesora osiągała około 89 stopni

 

:o :o :o :o

Cryption
komentarz
komentarz

Wiem, że nie jest to niska temperatura jednak przy takich upałach jakie obecnie panują, myślę że jest to normalne.

Gość
komentarz
komentarz

Szczerze watpie :D

Cryption
komentarz
komentarz

Oczywiście taką temperaturę osiągał podczas grania. W idle jest około 33/36 stopni.

Cryption
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam ponownie.. Mam taki problem - gdy odpalam AMD Catalyst Control Center program się nie uruchamia tylko wyskakuje okienko "Nie można uruchomić AMD Catalyst Ccntrol Center. W programe AMD Catalyst Control Center nie ma już żadnych ustawień, które można skonfigurować" Ktoś wie jak to naprawić?

 

//Reinstall nie pomógł.

Edytowane przez Cryption
Cryption
komentarz
komentarz

Witam, mam problem, dzisiaj ustawiłem taktowanie procka na 4,7 i podnosiłem napięcia, w pewnym momencie komputer nie chciał się włączyć, po jakiś 30 sekundach uruchomiłem go ponownie ze zresetowanym BIOS'em. Teraz moja prośba: Możecie znaleźć temat z podkręcaniem i5 4690k na płycie głównej ASRock Z97 Pro4? Szukałem na google ponad godzine i nic.

Youki
komentarz
komentarz

Widocznie za niskie napięcie na jak na częstotliwość. Spróbuj jeszcze o oczko podnieść. 

Cryption
komentarz
komentarz

W tym sęk, że nie wiem w którym okienku to podnieść.

Youki
komentarz
komentarz

CPU Voltage czy jakoś tak to będzie opisane. 

 

Na PClabie jest poradnik jak kręcić procesor. 

Cryption
komentarz
komentarz

No tak, ale tam jest tylko do 4,4mhz a ja chciałbym go podkręcić do 4,7 mhz a nie chcę żeby się coś popsuło.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.