x-kom hosting

AMD FX-8350 + Płyta główna i 8GB ram.

Piksel
komentarz
komentarz

Jeśli nie będziesz podkręcał to po jakiego ch;] brać wersje K która jest identyczna tylko ma odblokowany mnożnik???

Youki
komentarz
komentarz

Nie opłaca się kompletnie.

Cryption
komentarz
komentarz

Ewentualnie możesz podać jakiś cooler który ogarnie OC 4690k

Youki
komentarz
komentarz

Najpierw trzeba jakąś sensowną płytę główną do OC kupić, coś pokroju AsRock Z97 Pro4.

Cryption
komentarz
komentarz

O niej myślę - Tylko nie wiem jaki cooler wziąć.

Youki
komentarz
komentarz

A jaką masz obudowę ?

Cryption
komentarz
komentarz

407 (s) x 402 (W)

Youki
komentarz
komentarz

Podaj model

Cryption
komentarz
komentarz

Szczerze to nie wiem.. Na obudowie pisze Professional computer a pod tym na otwarciu cd romu logic.


Więc jaki ten cooler?

Youki
komentarz
komentarz

To zmierz jak wysokie chłodzenia tam wchodzą, żeby się potem nie okazało, że się nie mieści.

Piksel
komentarz
komentarz

Ja bym też obudowe wymienił bo to jest pewnie 'szajs'

Cryption
komentarz
komentarz (edytowane)

Od zasilacza do karty graficznej jest 18,5 cm a od lewej strony obudowy do ramu 13 cm.

Ewentualnie mógłbym kupić jakąś obudowę, tylko w jakiejś niskiej cenie / używka wchodzi w grę.

Edytowane przez Cryption
Youki
komentarz
komentarz

To weż SPC Fortis HE 1226

Cryption
komentarz
komentarz

To weż SPC Fortis HE 1226

Podałeś dobrą nazwę? Nie mogę takiego znaleźć, za to wyskakuje SPC Fortis HE1225 i SPC Fortis 2 XE 1226

Youki
komentarz
komentarz

SPC Fortis 2 XE 1226

To ten.

Cryption
komentarz
komentarz

Będzie pasował do tej płyty głównej? AsRock Z97 Pro4

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

  • Dobra wypowiedź 1
Cryption
komentarz
komentarz

Ok, dzięki.


Mam pytanie, do ilu będę mógł podkręcić procesor?

Piksel
komentarz
komentarz

To zależy jak się będzie twój kręcił.

Myśle że 4,5GHz bez większego problemu wykręcisz.

  • Dobra wypowiedź 1
Cryption
komentarz
komentarz

Ok, wszystko zamówione.

 

Macie jakieś porady do un-boxingu? Słyszałem że procesor trzeba czymś przetrzeć.

Youki
komentarz
komentarz

Czym ?

Cryption
komentarz
komentarz

Jakimś alkoholem - dokładnie nie pamiętam, ale mogę się mylić.

Piksel
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli czyścisz procka z starej pasty termoprzewodzącej to wtedy wycierasz używasz Alkoholu izopropylowego lub acetonu , możesz też użyć spirytusu ale pamiętaj żeby nic pić! :E

 

Jak nakładasz pastę na nowy procesor to nie musisz czyścić.No chyba że masz pod ręką aceton lub spirytus to nie zaszkodzi.

 

 

Ja słyszałem ze najlepiej go do pralki wrzucić(może być na pół prania chyba ze odrazu dorzucisz kartę graficzną)
Tylko pamiętaj żeby potem dobrze odwirować (najlepiej jak masz pralkę z minimum 1000obr) szczerbaty.gif

Edytowane przez Piksel
  • Dobra wypowiedź 1
Eryk1663
komentarz
komentarz

^ no dobrze mowi :P , tylko sie czysci ze starej pasty , jak masz nowy procesor ze sklepu to niczym nie musisz chyba ze masz cos pod ręką ale tak to nie 3eba :P

  • Dobra wypowiedź 1
Cryption
komentarz
komentarz

Jeśli czyścisz procka z starej pasty termoprzewodzącej to wtedy wycierasz używasz Alkoholu izopropylowego lub acetonu , możesz też użyć spirytusu ale pamiętaj żeby nic pić! :E

 

Jak nakładasz pastę na nowy procesor to nie musisz czyścić.No chyba że masz pod ręką aceton lub spirytus to nie zaszkodzi.

 

 

Ja słyszałem ze najlepiej go do pralki wrzucić(może być na pół prania chyba ze odrazu dorzucisz kartę graficzną)
Tylko pamiętaj żeby potem dobrze odwirować (najlepiej jak masz pralkę z minimum 1000obr) szczerbaty.gif

Coś karta graficzna po tym zabiegu nie działa. ;/

 

Oczywiście żart - dzięki za porady. :bajer:


Myślę że nie będzie trzeba aktualizować biosa? :hm:


A i ten, będę musiał reinstallować windowsa?

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.