x-kom hosting

Problem z systemem.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Zayfi ,
Zayfi
komentarz
komentarz
ale kiedy klikam "Run fix" to program wali focha i ładuje się od 5 minut...

 

 

Uruchom ponownie system i sprawdź czy działa klawa i mysz.

 

Jak nie będzie działać, dodamy do skryptu dodatkową komendę.

Vitaly
komentarz
komentarz

Nadal to samo :c

Zayfi
komentarz
komentarz

Zrób skan OTL i daj raport

Vitaly
komentarz
komentarz

Zrób skan OTL i daj raport

Gdzie się zapisuje ten skan?

Zayfi
komentarz
komentarz

na pendraku

Vitaly
komentarz
komentarz (edytowane)

na pendraku

Ale gdzie jest defaultowe miejsce zapisu wyników tego skanu...

 

I tak na marginesie. Nie byłoby możliwe żebym sam te brakujące elementy dopisał, używając Pcregedit? 


Myslalem nad tym zeby moze exportowac te 2 pierdoly z tego dzialajacego systemu, potem sformatowac dysk na ktorym jest ten system zeby go usunac zupelnie a potem dodac je do rejestru tego uszkodzonego systemu? Edytowane przez Vitaly
  • Rekomendowana odpowiedź
Zayfi
komentarz
komentarz

Odpal ubuntu i wejdź na ten uszkodzony system (gdzie nie działa mysz i klawiatura). Otwórz folder System Volume information i wykonaj te czynnośi

 

post 17 z tego tematu, jeśli było właczone przywracanie systemu to tam masz kopie rejestru sprzed zdarzenia.

 

http://www.fixitpc.pl/topic/5820-brak-pliku-system32configsystem/

Vitaly
komentarz
komentarz

Nie chce mi zaladowac security, nie no zaraz palpitacji dostane :/

Zayfi
komentarz
komentarz

jaki jest bład? mozna to samo zrobić z płyty OTLPE.

Vitaly
komentarz
komentarz

Zrobilem to z tej wlasnie plyty.. blad 0x000 cos tam dalej. nie mozna zaladowac pliku. jest uszkodzony, bbrak go lub nie da sie go zapisac czy jakos tak. biale litery na niebieskim tle..

Zayfi
komentarz
komentarz

masz dwa systemy. jeden niesprawny (nie działa mysz i klawa). Odpalając linuxa lub OTLPE musisz wejść do systemu uszkodzonego. Do folderu System Voleme information i tam wybrać pliki z czasu kiedy nie było awarii i je podmienić w odpowiednie miejsce.

Tak to robisz?

Vitaly
komentarz
komentarz

masz dwa systemy. jeden niesprawny (nie działa mysz i klawa). Odpalając linuxa lub OTLPE musisz wejść do systemu uszkodzonego. Do folderu System Voleme information i tam wybrać pliki z czasu kiedy nie było awarii i je podmienić w odpowiednie miejsce.

Tak to robisz?

Zrobione. Nawet nie wiesz jak bardzo jestem ci wdzięczny za pomoc. Źle nazwałem tamten plik po prostu. Mam jeszcze pytanie, jest sposób żeby usunąć tamten system bez formatowania całej partycji??

Zayfi
komentarz
komentarz
Mam jeszcze pytanie, jest sposób żeby usunąć tamten system bez formatowania całej partycji??

 

Na wszystko jest sposób tylko nie wiekm który system masz na myśli? Ten naprawiony czy ten drugi?

 

Daj obrazek z Zarządzania syskami - musze widzieć układ wszystkich partycji.

Vitaly
komentarz
komentarz

Na wszystko jest sposób tylko nie wiekm który system masz na myśli? Ten naprawiony czy ten drugi?

 

Daj obrazek z Zarządzania syskami - musze widzieć układ wszystkich partycji.

Jakimi syskami?
Mam dysk C na którym jest ten dobry, już naprawiony system.
Dysk D na którym nic specjalnego nie ma.
I dysk E na którym jest ten system, który potem doinstalowałem, i którego chcę teraz usunąć :)

Zayfi
komentarz
komentarz
Jakimi syskami?

 

zarządzanie dyskami, tak trudno sie domyśleć?

Vitaly
komentarz
komentarz

[attachment=32754:DY.PNG]

zarządzanie dyskami, tak trudno sie domyśleć?

No nie domyśliłem się. O to chodzi?
 


I wiem że na E nie wyświetla się system, ale on tam jest. Nie wiem czemu się tak dzieje. Przy wyborze systemu podczas uruchamiania peceta, mam 2 systemy.

Zayfi
komentarz
komentarz

daj cały obrazek co taki skapy jesteś

 

dodatkowo wejdź na E i pokaż mi jak wygląda układ plików i folderów

Vitaly
komentarz
komentarz

daj cały obrazek co taki skapy jesteś

 

dodatkowo wejdź na E i pokaż mi jak wygląda układ plików i folderów

[attachment=32756:1.PNG]

[attachment=32757:2.PNG]

Zayfi
komentarz
komentarz

wejdź do zarządzania dyskami i kliknij na partycje E > sprawdź czy masz aktywną opcję ustaw partycje jako aktywną?

Vitaly
komentarz
komentarz

wejdź do zarządzania dyskami i kliknij na partycje E > sprawdź czy masz aktywną opcję ustaw partycje jako aktywną?

Jako aktywną mam tylko dysk C.

Zayfi
komentarz
komentarz
Jako aktywną mam tylko dysk C.

 

To odpal system który naprawiliśmy. Wejdź do Zarz adzania dyskami i z prawokliku na E > usuń wolumin > potem daj formatuj i po krzyku.

Vitaly
komentarz
komentarz

To odpal system który naprawiliśmy. Wejdź do Zarz adzania dyskami i z prawokliku na E > usuń wolumin > potem daj formatuj i po krzyku.

Ok po prostu szkoda mi czasu na kopiowanie danych, dzięki za pomoc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.