x-kom hosting

Proszę o pomoc w znalezieniu sterowników do płyty głównej.

Zayfi
komentarz
komentarz

ale mnie chodzi o to żebyś te foldery otworzyła

lenka8999
komentarz
komentarz

jakcos mam otworzyc to pisz

 

 

attachicon.gifnividia1.jpg

 

attachicon.gifnivi2.jpg

 

attachicon.gifniv3.jpg

 

attachicon.gifniv4.jpg

WCZESNIEJ WYSLALAM ZDJ CO W NICH JEST

Zayfi
komentarz
komentarz

odinstluj sterownik z p0anelu programów

 

pobierz Driver Cleaner i zainstaluj  http://www.guru3d.co...er_sweeper.html

 

 

wejdź w tryb awaryjny i uruchom Driver Cleaner i pokaż obrazek jak program to widzi

lenka8999
komentarz
komentarz

hej zayfi...sluchaj.moj laptop troche ma lat. mysle z kolega.bo patrzal mi co zrobic.i stwierdzil ze mozliwe ze mam wade ukladu BGA. mam identyczne obiawy co opisuja jak jest zainstalowana grafika....jesli jest zainstalowana grafika do mojego lapka.laptop sie wl.uruchamia a nie ma obrazu na matrycy.lub pojawiaja sie krzaki podczas uruchomienia lapka.a pozniej laptop wyswietla pomimo zainstalowanej grafiki tak jak by byla walnieta matryca,rozlana.czasem spomaga odpowiedni kat otworzenia matrycy-klapy.laptop dziala tylko i wyl jak grafika jest wyl lub zainstalowana.


mam jeszce jeden problem z nierozpoznanym urzadzeniem. pomorzesz? 

 

 

[attachment=32719:1.jpg]

 

 

[attachment=32720:2.jpg]

Zayfi
komentarz
komentarz

spróbuj viste, jak stery do grafiki sie zainstalują, przynajmniej bedzie wiadomo że karta jest sprawna

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.