x-kom hosting

Nie mogę się zarejestrować

Zayfi
komentarz
komentarz

Pobierz jeszce raz AdwCleaner. Uruchom go i kliknij szukaj. Jak skończy masz kliknąć usuń.

W systemie jest infekcja i dlatego nie mozesz sie zalogować

Gość
komentarz
komentarz

może jednak zle wpisuje - czasami pod obrazkami sa przypisy zeby wpisac tylko naprzyklad litery z krzyzykiem wsrodku itp, dlatego ja jednak bym sugerowal zeby autor sprobowal zapodac screena powiekszonego

ktosik99
komentarz
komentarz

Mówiłem, prosić nie zamierzam.

januszkos
komentarz
komentarz

[attachment=32221:AdwCleanerS0.txt]

Chyba poszło trochę lepiej :)

Zayfi
komentarz
komentarz

Wszystko poszło poprawnie. Daj mi nowy skan OTL i powoli bedziemy kończyć.

januszkos
komentarz
komentarz (edytowane)

[attachment=32223:OTL.Txt]

 

Wydaje mi się, że to ten dokument, bo już zgubiłem się po restarcie.

 

A dlaczego skan? Czy nie prościej tak?

Strona do rejestracji:

Polskie forum o wózkach widłowych / Rejestruj

Zayfi
komentarz
komentarz

Odinstaluj Avasta i sprawdź czy mozesz się zarejestrować.

januszkos
komentarz
komentarz (edytowane)

A tak można?

To jedyny antywirus w tym komputerze, a przy tym nie jestem jego właścicielem.

Poproszę o jakieś szczegóły, np.: Czy zainstalować go potem powtórnie? Czy i które z dostępnych wersji są rzeczywiście darmowe i skuteczne?

Istniejący program nie był instalowany przeze mnie. Aktualizowałem go niedawno, ale się na tym nie znam. Postępowałem tylko wg instrukcji.

Odinstalowanie avasta nie pomogło. Pobrałem więc i zainstalowałem "avast!Free Antivirus". Do tego (polecany) "DropboxIns..." Czy tak jest dobrze?

A swoją drogą coś jest rzeczywiście nie halo.Pomyślałem sobie, że może moja poczta jest jakaś trefna (e-mail jest chyba dostępny na profilu?) Na wszelki wypadek podaję: domena "vp.pl". Spróbowałem utworzyć konto gdzie indziej (gmail). To samo. Po rozwiązaniu obrazka wraca strona poprzednia.

A chyba nie jestem bootem? :)

Rozwiązałem już pomyślnie kilka obrazków i na gmail-u też utworzyłem (pomyślnie) konto (żonie) na innym komputerze.

Nic z tego nie rozumiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.