x-kom hosting

Nie mogę się zarejestrować

januszkos
utworzono
utworzono

Witam, jestem nowy na forum i komputerem nie posługuję się jeszcze zbyt biegle (stąd pewnie mój problem).

Otóż od pewnego czasu usiłuję bezskutecznie zarejestrować się na forum, konkretnie: "Wozkiwidlowe pl". Do rejestracji wymagane jest rozwiązanie obrazka "antiboot", który nie wydaje się trudny, zresztą miałem ich do dyspozycji kilka (próbowałem wielokrotnie w ciągu dłuższego czasu). Za każdym razem pojawia się komunikat: "nie przepisano właściwej litery/cyfry z obrazka". Na stronie głównej (ani żadnej innej - dla mnie dostępnej) nie widzę kontaktu z administratorem, ani opcji "pomoc". Używałem przeglądarek "Mozilla Firefox", oraz "Google Chrome". Czy ktoś zechce pomóc?

DziksooN
komentarz
komentarz

może spróbuj zainstalować jakieś pluginy. Obrazek Ci się wgl nie wyswietla?

januszkos
komentarz
komentarz (edytowane)

Przepraszam, ale napisałem, że komputera nie obsługuję biegle i nie rozumiem odpowiedzi. Nie wiem, co to są pluginy

ktosik99
komentarz
komentarz

Obrazek się wyświetla?

januszkos
komentarz
komentarz

Oczywiście, obrazek się wyświetla, napisałem, co widzę. Rozwiązywała również moja córka - bezskutecznie.

Z tymi wtyczkami, to nie bardzo ogarniam. Mam zainstalowany "Adobe Reader" (był potrzebny do zapisywania w PDF), kilka innych, które widzę do pobrania - mają służyć do oglądania filmów, więc która i w jaki sposób mogłaby mi pomóc?

ktosik99
komentarz
komentarz

Wątpię że jakakolwiek wtyczka tutaj pomoże. Proszę sprawdzić czy Caps Lock nie jest włączony (wielkość liter może mieć znaczenie) i czy nie ma np na końcu bądź między wyrazami znaków interpunkcyjnych typu kropka, myślnik. To może być przeoczona drobnostka.

januszkos
komentarz
komentarz

Błąd musi polegać na czym innym. Stosowałem różne kombinacje liter wielkich i małych (w instrukcji napisano: "litery wyświetlane są jako wielkie, nie ma cyfry 0, ani żadnej innej między nimi"), a są. Pomijałem je, "przerabiałem" na litery. Nie tędy droga. Obrazek - jak pisałem - nie jest trudny. W 2 sekundy powinno być po temacie. A nie jest... 

ktosik99
komentarz
komentarz

Nie ma możliwości żeby to było co innego. Prosze spróbować wpisać literkę O zamiast 0, a jeśli to się nie uda, prosze zrobić screena obrazka (pamiętając by zakryć wszystkie dane formularza) i przesłać.

januszkos
komentarz
komentarz (edytowane)

[attachment=31991:xsecpic.png.pagespeed.a.ic.YOozGnM6OE.jpg]Nie ma możliwości żeby to było co innego. Prosze spróbować wpisać literkę O zamiast 0, a jeśli to się nie uda, prosze zrobić screena obrazka (pamiętając by zakryć wszystkie dane formularza) i przesłać.

2vga.pngWstawiłem obrazek, chyba trochę nieudolnie, ale jest.

Mój typ, to LIO4DC. Obrazek się wkrótce zmieni, ale grafika wszystkich jest podobna, więc wskazanie błędu na jednym na pewno pomoże rozwiązać inny (jeśli błąd tkwi w rozwiązaniu)

ktosik99
komentarz
komentarz

Niestety, nic nie widzę :D Troszkę bliżej jeśli można (np. program screenshot captor - grab selected region)

januszkos
komentarz
komentarz

Wstawiłem go w inny sposób (jako edycję), ale po powiększeniu ma taką samą wielkość i jakość, jak oryginał.

o dziwo - jest jeszcze ten sam. Wydawało mi się, że zmieniają co kilka godzin.

Zayfi
komentarz
komentarz

próbowałes uzyc innej przegladarki?

januszkos
komentarz
komentarz

Próbowałem dwóch - tak, jak napisałem na początku. Czy proponujesz użyć jeszcze innej? Jakiej?

januszkos
komentarz
komentarz (edytowane)

Zacząłem od pobrania pliku FRST, mam ostrzeżenie przed jego otwarciem, więc go nie otworzyłem. Nie bardzo ogarniam, do czego on ma służyć. Było napisane coś o skanowaniu, ale co ja mam skanować? Myślałem, że szczegółów dowiem się, jak go otworzę, ale się obawiam. Poproszę o jakieś szczegóły.

Razem z RRST wszedł mi K - Lite Codec Pack Full. Wyczytałem, że to jakiś program instalacyjny. Czy on jest potrzebny i do czego służy?

Zayfi
komentarz
komentarz

wychodzi na to że nawet programu nie potrafisz pobrac poprawnie. Jaki masz sytem 32bit czy 64?

januszkos
komentarz
komentarz

Odpadam. Za mało wiem.

Zayfi
komentarz
komentarz

kliknij z prawokliku na mój komputer > Właściwości

januszkos
komentarz
komentarz

Znalazłem tam:

Microsoft Windows XP

Profesional

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 3

 

Jak dla mnie - nic z tego nie wynika. Ciemny jestem. Poddaję się.

Zayfi
komentarz
komentarz

Pobierz OTL uruchom zaznacz wszystko jak na obrazku w instrukcji i kliknij w Skanuj. Jak program skończy powstaną logi. Skopiuj je i wstaw do posta.

 

I nigdy nie mów że jesteś ciemny jak tabaka w rogu. Bo mnie wkurzasz.

januszkos
komentarz
komentarz

[attachment=32139:Extras.Txt][attachment=32140:OTL.Txt]

 

Postąpiłem wg instrukcji do punktu: "Zamieść je na forum", ale w dalszym ciągu nie wiem, do czego to służy i czy wykonałem poprawnie. Ciemny jestem - szczerą prawdę napisałem.

Aha, podczas skanowania (?) podejrzałem, że mam system 32-bitowy. Pewnie wiedzieli to wszyscy prócz mnie :)

Zayfi
komentarz
komentarz

uruchom OTL i w Oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej

:OTL
O4 - HKLM..\Run: [mobilegeni daemon] C:\Program Files\Mobogenie\DaemonProcess.exe File not found
O4 - HKCU..\Run: [Power2GoExpress]  File not found

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj skrypt.

 

OTL poprosi o restart zatwierdź

 

 

2. Z panelu programów odinstaluj te smieci

 

Doko Chrome Toolbar
"dokotoolbar" = Doko toolbar  
Shop for HP Supplies

 

 

3. Pobierz AdwCleaner i wykonaj nim skan (opcja szukaj). Przedstaw raport.

 

https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

januszkos
komentarz
komentarz (edytowane)

Usunąłem "dokotoolbar" (czy to = odinstaluj czy coś pomieszałem?)

Pozostałych dwóch nigdzie nie mogę znaleźć. Czy mogły się gdzieś schować?

 

Czy "schop for hp supplies" ma jakiś związek z "HP 845c"?

Znalazłem możliwość odinstalowania go w całości, ale nie wiem, czy to dobry pomysł?

 

Przeczytałem, "Doko Chrome Toolbar" przykleja się do przeglądarki "Google Chrome" i było nawet coś napisane o usuwaniu, ale strona[Rozwiązany] [Usuń Doko za darmo] Jak Usuń Doko? (Instrukcje usuwania)

jest fatalnie przetłumaczona i obawiam się, że coś namieszam.

Zayfi
komentarz
komentarz

miałes wykonac polecenie które zadałem a nie dyskutowac, gdzie sa logi z usuwania  OTL i log z AdwCleaner?

januszkos
komentarz
komentarz (edytowane)

Sory, dla Ciebie to jest proste - dla mnie nie.

Utknąłem w pkt. 2.

W końcu znalazłem te "śmieci", ale nie w programach, a w panelu sterowania i usunąłem. Teraz przechodzę do

pkt. 3:

[attachment=32209:AdwCleanerR0.txt]

 

I znów problem. Nie mogę wysłać raportu z OTL. Pojawia się informacja:"Nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików". Co mam zrobić?

Wszystkie procesy zabite
========== OTL ==========
Wartość rejestru HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run \ \ demon mobilegeni pomyślnie usunięty.
Wartość rejestru HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run \ \ Power2GoExpress pomyślnie usunięty.
========== POLECENIA ==========
 
[EMPTYTEMP][attachment=32209:AdwCleanerR0.txt]
Użytkownik: Administrator
-> Folder Temp opróżnione: 34184516 bajtów
-> Folder Temporary Internet Files opróżnione: 655436 bajtów
-> Pamięć podręczna przeglądarki Firefox opróżnione: 26907159 bajtów
-> Cache Google Chrome opróżnione: 39779283 bajtów
-> Cache Flash opróżnione: 839 bajtów
 
Użytkownik: Wszyscy użytkownicy
 
Użytkownik: Domyślny użytkownika
-> Folder Temp opróżnione: 0 bajtów
-> Folder Temporary Internet Files opróżnione: 0 bajtów
 
Użytkownik: LocalService
-> Folder Temp opróżnione: 0 bajtów
-> Folder Temporary Internet Files opróżnione: 33170 bajtów
 
Użytkownik: Usługa sieciowa
-> Folder Temp opróżnione: 0 bajtów
-> Folder Temporary Internet Files opróżnione: 33170 bajtów
 
Użytkownik: UpdatusUser
-> Folder Temp opróżnione: 0 bajtów
-> Folder Temporary Internet Files opróżnione: 0 bajtów
 
Usunięto% systemdrive% tmp:. 0 bajtów
.% Systemroot% tmp usunięte: 0 bajtów
Usunięto% systemroot% \ System32 tmp: 0 bajtów.
Usunięto% systemroot% \ System32 \ dllcache tmp: 0 bajtów.
Usunięto% systemroot% \ system32 \ drivers tmp: 0 bajtów.
Folder Temp systemu Windows opróżnione: 278556 bajtów
RecycleBin opróżnione: 0 bajtów
 
Całkowita liczba plików Oczyszczone = 97,00 mb
 
 
OTL przez Oldtimer - wersja 3.2.69.0 dziennika utworzony na 06172014_151300

Files \ Foldery przeniesiony po restarcie ...
Akcja pliku nie powiodło się. C: \ Windows \ Temp \ _avast_ \ AvastLock.txt planowane przeniesienie na restarcie.
Akcja pliku nie powiodło się. C: \ Windows \ Temp \ _avast_ \ Webshlock.txt planowane przeniesienie na restarcie.

Pliki PendingFileRenameOperations ...

Wpisy rejestru usunięte po restarcie ...

Zamieściłem bez uprawnień. Czy tak można?

 

Adw Cleaner usunąłem przyciskiem "odinstaluj"

OTL, po naciśnięciu "sprzątanie" - pozostał w folderze, więc usunąłem go z folderu. Tak samo postąpiłem z (nieuruchamianym) FRST. Czy tak jest dobrze?

 

Nie wiem, czy to już koniec operacji? W każdym razie wielkie dzięki za pomoc i cierpliwość. Natomiast problem główny tkwi chyba gdzie indziej: Po "nietrafnym" rozwiązaniu obrazka jest wyświetlana (drobnymi literami) informacja: Powered by PunBB. "PunBB" - to link, a działanie tej strony jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Jestem ciemny - jak już wcześniej pisałem i widocznie nie jestem godzien, by zarejestrować się na ww. forum.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.