x-kom hosting

Ranking SuperPI

snip91
komentarz
komentarz

Jakbym miał być upierdliwy, to mógłbym ci wyniku nie dodać. Screeny z CPU-Z i SuperPI nie miały być 2, tylko wszystko na 1...

Wyniki dodane.

astrorek
komentarz
komentarz

Podkręciłem jeszcze bardziej - wszystko na jednym zrzucie - wwwr.rat22.republika.pl/aaa.jpg

wojtek1989
komentarz
komentarz

udało mi się jeszcze coś wycisnąć, oto efekt:

http://img297.imageshack.us/my.php?image=superpi3gm5.jpg

na więcej BIOS nie pozwala ale zaktualizuje go i będzie jeszcze więcej :D

  • 2 tygodnie później...
Sonido
komentarz
komentarz

Wynik poprawiony nieznacznie, ale zawsze. Włożyłem do obecnych PDP Patriot 2x1GB 800 MHz CL4 jeszcze PDP Patriot Dual 2x 1GB DDR2 667 MHz CL5-4-4-12 (te z niebieskimi radiatorami). W Windzie XP pokazało 3.5GB (a więc standardowo) ;)

superpiek2.jpg

swirek
komentarz
komentarz

Niestety nie udalo mi sie wyjechac na 4,5 jak koledze wojtek1989. Moje ramy chocby nie wiem ile napiecia dostawaly nie wyjda da 1000 MHz nawet kiedy dawalem im chore timingi 5-8-8-20 2T i ogromne napiecie 2,6V :( 998 MHz to ich gorna granica (ciekawe czemu ?). Bardzo brakuje mi ustawienia dzielnika FSB:DRAM jest na sztywno 1:1

FSB 498 MHz mnoznik 9.0x = taktowanie 4482 MHz w biosie VCORE na 1,6000 V (wiecej sie nie odwazylem, ale i tak windows nie wstawal ;P)

Oto moj wynik 10,516s, chyle czola przed Wojtkiem, brawo! :D

superpi_3_498.JPG

post-16339-1205943733_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz
timingi 5-8-8-20 2T i ogromne napiecie 2,6V
VCORE na 1,6000 V

OMG :blink: Nudzi ci się w domu? :D

swirek
komentarz
komentarz

A wiesz warto zobaczyc ile pusci plyta :D Niestety, nie ma ustawienia FSB:DRAM to kapa :( a proc na tych ustawieniach w stresie na 56 do 58 *C... wiec jeszcze duuuzo by poszedl. Plyta z roznych opisow tez duzo wiecej niz 500 FSB wytrzymuje... gdyby nie ten RAM ech... Chyba go lune i kupie 1066 MHz dla zabawy. (zart ;)) A moze nie ma co zwalac na sprzet? Tylko mi umiejetnosci overclockerskich zabraklo... No trudno, pozostaje mi zadowolic sie 2 miejscem. Narazie... ;)

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dalszej rywalizacji. Jak widac narazie dwujajowe penryny E8400 "rulez" :D:D:D Ciekawe czy znajdzie sie ktos kto zejdzie ponizej 10s (to jak w wyscigach na 1/4 mili ;) hehe)

wojtek1989
komentarz
komentarz

dzięki świrek za uznanie :)

hehe no ja mam ramy 1066mhz, jutro postaram się zejść poniżej 10s :D ale wątpię żeby się udało ten wynik który uzyskałem to już naprawdę opór :P

Gość
komentarz
komentarz

W końcu i ja dodam wynik:

a82f912bb8e8cd1cm.jpg

17.921s

e2160 @ 3,4ghz

OCZ @ 945mhz 4-4-4-12

Foq66
komentarz
komentarz

aktualizacja ! 18,099 !! e5477e0e4acd8371.jpg

swirek
komentarz
komentarz

Brawo paker! o 1,254 lepiej :) Procentowo to o prawie 6,5 % lepiej :D gratulacje :)

Foq66
komentarz
komentarz

swirek : bez zadnego oc miałem 21.620 :D

swirek
komentarz
komentarz

Zatem idzie w dobrym kierunku :)

Foq66
komentarz
komentarz

Mozna miec 2 wyniki??z roznych kompow??

wynik na starym mega zasyfionym kompie 1m.11s.938

57ad4901232fbff2.jpg

snip91
komentarz
komentarz
Mozna miec 2 wyniki??z roznych kompow??

Tak, wynik dodany.

Mateo93
komentarz
komentarz

To ja teraz zaprezentuje mojego dziadka, Athlon XP 2500 podkręcony na prawie Athlon XP 3200 czyli 1,8ghz @ 2,150ghz. Przed tym jak płytka i zasilacz zaczęły mi szwankować miałem podobne czasy do tych Jackzora, ale niestety nie mam już screenów :( No i wkrótce może dodam test z kręconego E8200 i 2gb ramu :)

beztytuusx3.th.jpg

Kamil1994 - wiem że mnie lubisz ale musisz się z tym pogodzić, pobiłem cię :P

Kamix
komentarz
komentarz
Kamil1994 - wiem że mnie lubisz ale musisz się z tym pogodzić, pobiłem cię tongue.gif

Fajnie, ale ty masz 2,2Ghz, a ja tylko 1.66. I jeszcze masz wygląd 98. :)

Mój najlepszy wynik to 1,03, ale niemam screena.

Mateo93
komentarz
komentarz

Kiedyś jak mi się zachce to robie formata i będę miał parę sekund mniej bo mam zawalony system, do tego brak antywira :)

snip91
komentarz
komentarz

Mateo - zrób test w SuperPI z linka w pierwszym poście.

dar55
komentarz
komentarz

nowa płyta i procek -> trzeba zrobić teścik :D

mój wynik bez podnoszenia vol

f0c19275b7a23c34m.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.