x-kom hosting

Komputer sam się resetuje

Arthir
komentarz
komentarz

Sprawdź czy kondensatory na płycie głównej nie są wypukłe (lub już się lekko wylały), to takie małe czarne 'zbiorniczki' przylutowane wokół coolingu procesora.

Noobka
komentarz
komentarz

Arthir, kondensatory są płaskie żaden nie jest wypukły

Arthir
komentarz
komentarz (edytowane)

W takim razie to albo zasilacz nie trzyma już napięć, dysk szwankuje,  albo przyczyną będzie problem typowo software'owy, innej przyczyny narazie nie widzę sądząc po wszystkich postach w tym wątku.

 

Z jednej strony pomiar napięć na linii +12V i reszcie będzie dla Ciebie skomplikowany, zresztą wątpie abyś była wyposażona w miernik, zasilacza też zbytnio nie masz skąd załatwić, bo pisałaś że znajomi wokół Ciebie mają same laptopy, ciężka sprawa.

Noobka
komentarz
komentarz

No cóż, wypadła mi nieoczekiwana sprawa i muszę na miesiąc do Polski jechać. Pudła nie będę ze sobą ciągnęła więc jakbyście mogli polecić mi jakiś zasilacz to kupie sobie w Polsce i wymienię jak wrócę. A jak to nie pomoże, będę zmuszona wezwać jakiegoś fachowca na miejscu.

Arthir
komentarz
komentarz (edytowane)

Głos oddaję specjalistom mainstream'owym, ja nie jestem na trendach i niestety przy doborze zasilacza Ci nie pomogę :(

 

Fortrony podobno są dobre :)

 

Po pierwsze podaj napięcie wyjściowe zasilacza który masz obecnie zamontowany, i za chiny nie bierz marek z tego wątku:

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html

 

Sam osobiście jadę na TakeMe 400W i nie mam problemów, ale lepiej dmuchać na zimne, zresztą zdjęcia mówią same za siebie :)

Noobka
komentarz
komentarz

Ja mam IBOX W550 HCE - ATX0550A, i nie wiem czy zauważyłeś ale twój też jest tam na czarnej liście :nieplacz:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.