x-kom hosting

Co wam się ostatnio popsuło?

Gość
komentarz
komentarz

htc wildfire s
upadek z metra na ekran - pęknięta szyba i dotyk nie działa :(

  • 2 tygodnie później...

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Autko. Ale nie do końca ;)

#include
komentarz
komentarz

htc wildfire s
upadek z metra na ekran - pęknięta szyba i dotyk nie działa :(

Mi moja Xperia J spadła z podobnej wysokości po schodach i nic się nie zepsuło - iście pancerny smartfon :E

  • 1 miesiąc później...
Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

3 minuty temu lekko przydepnąłem telefon piętą, oczywiście z lewej strony czarny pasek i nic nie widać... Jakiś czas temu dotyk wymieniałem bo pękł, dałem 200zł, do tego chodzi cały czas tak, że czasem w ogóle, a czasem klikam w jednym miejscu a to się klika gdzie indziej ... Nikomu nie polecam LG Swift L9, gówno jakich mało...

lsdpetersld
komentarz
komentarz

1,5h temu szarpnalem zepsute glosnikowe sluchawki przez przypadek i mikrofon sie zepsiuł. ;( #Ded Bardzo Płacz Tak Cisza Na Skajpie @up Cos z serii Mini panzer to Galaxy Mini 1 bierzcie. 3 lata bezproblemowego dzialania (chyba, ze zlego odina pobralem) i tyle upadkow... :E

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

A ja z tym złomem muszę się męczyć do Marca ale 2015r :facepalm:

  • 2 miesiące później...
Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ostatnio co ten wyświetlacz mi się rozwalił, dałem do naprawy, po półtora tygodnia, po zadzwonieniu tam do tego burdelu otrzymałem go (170zł), ale nie działały przyciski, +3 dni, dostałem, nie działał mikrofon, + miesiąc, została wymieniona płyta główna, dolny panel i mikrofon (to już za darmo, bo już na "Ty" z serwisantem jestem :D ), odebrałem wczoraj, nie zdążyłem sprawdzić, pojechałem do Szczecina, wysiadłem z auta, a tam rozlany ekran... Krew mnie zalała, wziąłem wujka poprzednią Xperię U i z nią chyba do końca umowy zostanę... Musieli coś źle zmontować, ale tak szczerze, mam ten telefon totalnie w dupie, o, tyle :E

inches666
komentarz
komentarz

Dla zasady mi się nic nie psuje... ostatnio to chyba dysk 80GB. ATA. 2 lata temu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.