x-kom hosting

Co wam się ostatnio popsuło?

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Kupiłem pół roku temu i działa cały czas, i to dobrze, kółko na fioletowo się świeci a laser na czerwono :D

rbk
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja mam kółko na niebiesko i chodzi aż miło (całe szczęście nie świeci w nocy) krótko mówiąc Tanie i Dobre :)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Dobry zasilacz, to nie świeci w nocy, na Logicu świeciło :E

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Mi sie kiedyś myszka popsuła tj nie sama rozprysła się   :P

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Myszki używa się ręką, nie młotkiem :E

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Axel
komentarz
komentarz

Dobre są za 3 dychy te Canyony z Tesco :D Dobre są jak za tą cenę

sorry za głupie pytanie, ale czy te Canyony są bezprzewodowe? Jeśli takie są w tej cenie i o ile jeszcze są dostępne, to może któregoś dnia się wybiorę do Tesco po szczura
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

hmm but typu cwelek postanowilem z kolega dla zartu wsadzic pod maszyne polerujaca marmur - po podloczeniu maszynerii i chwili z butem w srodku poczulem laskotanie palca dosc wyraznie szybko wyjalem buta i sie okazalo ze mi dziure wyrznelo :D i teraz chodze z dziura jak wozna bo szkoda kasy na nowe buty , buty swiezo kupione dwa dni wczesniej :P


ahh zapomnialbym - wyslalem Bugless-owi zasilacz OCZ ale zapomnialem wyjac koncowek od srubokreta z pudelka a on nie potrzasnal zasilaczem podlaczyl do kontaktu i bum po zasilaczu :D

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Axel, przewodowe.
Klopers, gratuluje :E

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Axel
komentarz
komentarz

Axel, przewodowe.

Ja jednak bym wolał bez kabla, bo mam laptopa. No nic, najwyżej kupię jakiś najtańszy szajs na allegro, albo przemęczę się do maja i dołożę do czegoś bardziej markowego.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Popatrz na morelach jakieś tracery itp za pare złotych

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Ja jednak bym wolał bez kabla, bo mam laptopa. No nic, najwyżej kupię jakiś najtańszy szajs na allegro, albo przemęczę się do maja i dołożę do czegoś bardziej markowego.

Jak chcesz coś takiego nawet na pół roku to: http://www.morele.net/mysz-4world-7342-409028/

Axel
komentarz
komentarz

Teraz rozkminiam, czy nie przemordować się miesiąc-dwa dla czegoś takiego:

http://microsoft.strefamarek.allegro.pl/mysz-microsoft-arc-mouse.html

A ta, co podałeś zbyt fikuśna dla mnie :P Ja preferuję proste rozwiązania. Jak mam kupować za tanio, to bym brał coś na taką modłę:

http://allegro.pl/mysz-myszka-optyczna-usb-bezprzewodowa-z-polski-i4144997374.html

Głównie ze względu na kompaktowe rozmiary i łatwość zapakowania do torby razem z lapkiem.

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Głównie ze względu na kompaktowe rozmiary i łatwość zapakowania do torby razem z lapkiem.

I badziewność. To nie wiem co ty gorszego od tego chcesz kupić, na tej to się będziesz męczyć.

  • Dobra wypowiedź 1
Axel
komentarz
komentarz

Dlatego też chciałbym odłożyć kasę na Arc, mam nadzieję, że dopnę swego prędzej czy później.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Lord_Farkuap
komentarz
#include
komentarz
komentarz

btw. na allegro to se co najwyżej ser dla myszy kupić :)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

btw. na allegro to se co najwyżej ser dla myszy kupić :)

Nie, akurat na allegro można kupić większość tego co jest na morele i może nawet taniej?

Wolfensztein
komentarz
komentarz

Sony Er. W 910i (taki wysuwany xD)

Jednego dnia jechałem na rowerze i telefon miałem w kieszeni z kluczami.

Wjechałem na muldę, kierownica się skrzywiła (o 90* ;< ) i upadłem akurat na tą stronę.

Efekt?

Zbita szybka dokładnie przez całą wysokość ekranu.

Całe szczęście ,że tylko 1/3, bo udało mi się zgrać kontakty przy zmianie komórki na...

Samsunka Wave 533

który po 2 miesiącach wypadł mi na klatce schodowej i upadł tak niefortunnie, że uderzył o przycisk power (m.in. służący do odblokowywania telefonu)

W wyniku tego przycisk "wklęsł się", ale nadal działa :E

 

Poza tym na razie nic nowego nie doszło ;P

(No może poza kilkoma tymi samymi czujnikami ruchu w ogrodzie. Dokładnie ten sam model i w tym samym miejscu)

 

Pozdrawiam

Wolfensztein

Axel
komentarz
komentarz

Arc jest mało praktyczna.
W jakim sensie mało praktyczna?

BTW, ta ostatnia, co podałeś z moreli myślę, że by uszła ;)

 

btw. na allegro to se co najwyżej ser dla myszy kupić
Rozwinąłbyś trochę swoją myśl? Tak się składa, że już trochę na Allegro kupiłem i cegły jeszcze mi nie przysłali :E Trzeba wiedzieć , co się kupuje i od kogo. No i uważać na różne "super okazje" :P Laptopa i telefon też kupiłem na Allegro i nie narzekam.
#include
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozwinąłbyś trochę swoją myśl? Tak się składa, że już trochę na Allegro kupiłem i cegły jeszcze mi nie przysłali :E Trzeba wiedzieć , co się kupuje i od kogo. No i uważać na różne "super okazje" :P Laptopa i telefon też kupiłem na Allegro i nie narzekam.

Niestety występuje tam przesadne zachwalanie totalnego szajsu lub staroci i tych piekielnych gotowców. Nie mówię, ze Allegro jest złe tylko cwani "sprzedawcy". Sam kilka razy tam kupowałem, to słuchawki ,to mikrofon, to grę.. fajny serwis no ale ludzie..
Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

To tak jak kolega wspomniał trzeba wiedzieć co kupować.

Axel, mało praktyczna bo tak niewygodnie się ją trzyma.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Axel
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy ja gdzieś pisałem, że sobie tam "gotowca" kupuję?  :rotfl:  Jak przyjdzie mi składać, to pewnie na morele zawitam, dla wygody, coby nie latać po aukcjach za każdym jednym elementem :E Chyba Twój post jest tu średnio na miejscu.

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

6GHz procesor i zintegrowana super wydajna do najnowszych gier grafika zachęca :E

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Axel
komentarz
komentarz

@up, Taaa, zwłaszcza ta zintegrowana grafa :rotfl:

Robson3521
komentarz
komentarz

Mi się ostatnio popsuł telefon sony ericsson w890i (Płytka główna poszła ) Nie polecam tego telefonu bo ciągłe mi się resetował ;D Ale za darmo go miałem to wiec nie ma co narzekac za dużo ;P

Gość
komentarz
komentarz

i tez pomyslec ze pare lat temu tak mi sie podobal :prosi:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.