x-kom hosting

Karta dźwiękowa USB

Gość
komentarz
komentarz

Haha większe pojęcie mam od Ciebie znachorze zasra..y! ja w przeciwieństwie do Ciebie sklejałem dziesiątki głośników na oryginalnych częściach a Ty co? kupiłeś głośniki bo ktoś Ci powiedział że to oryginał weź skończ ja w swoim życiu miałem więcej sprzętu niż Twoja cała rodzina razem wzięta więc daruj sobie teksty przepisane z google i wklejone do forum bo wiedzą nie błyśniesz pozdro gimbazo...

LogitFix
komentarz
komentarz

ja w przeciwieństwie do Ciebie sklejałem dziesiątki głośników na oryginalnych

Kupowanych na bazarze u p. Stasia czy na lolegro?

a Ty co? kupiłeś głośniki bo ktoś Ci powiedział że to oryginał

Kupiłem oryginał. Jak nie masz pojęcia to powtarzam po raz kolejny. Nie udzielaj się.

 

Masz, doczytaj. Doucz się:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2422294-0.html

http://www.forumtonsil.com/viewtopic.php?f=48&t=325

 

Na koniec.

Sam wiedzą nie błyskasz tępy prostaku i teksty o rodzinie zachowaj dla siebie.

Podsumowując. Gówno się znasz a się srasz.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Kupowanych na bazarze u p. Stasia czy na lolegro?

Słuchaj ośle części jak i na allegro tak i w sklepie servisie tonsila są 100% oryginalne części gdzie kupuje to już moja sprawa
 

 

Kupiłem oryginał. Jak nie masz pojęcia to powtarzam po raz kolejny. Nie udzielaj się.

Chyba nie potrafisz czytać z tego co wywnioskowałem, na ch..j mi te tematy co wkleiłeś? do czego mi są one potrzebne? co mnie obchodzą Twoje kolumny z 2000+ roku? chuj..wo graja tak samo jak nowy altus 200 / 300 grają chu..owo w porównaniu do starych

Ja wiem o tonsilu dużo więcej od Ciebie dzieciaku, a takie kolumny co wkleiłeś temat budowy kolumn można sobie wsadzić wiesz gdzie? nigdy nie zrobisz kolumny w 100% podobnej do oryginała mając nawet oryginalne głośniki, nie wiesz jakiego drewna stosował tonsil i takie tematy wklej sobie kolegom z gimnazjum na forum szkolnym nie tutaj, nie będę więcej dyskutował z tępakami co się przechwalają co oni nie mają a w pokoju mają głośniki komputerowe systemu 2.0 pozdro przygotuj się do egzaminu gimbazjalnego


Aha taka mała ciekawostka dla Ciebie wszystkie głośniki wyprodukowane w roku 2000+ są gorsze jakościowo i pod względem muzyki od tych starych głośników bo tonsil robi teraz na ilość a nie jakość
i wszystkie nowe głośniki grają nie dużo lepiej od znanej marki gimbów STX, tonsil padając sprzedał wszystko co miał, rekonstruktorzy tonsila działający do dziś kupili nowy sprzęt całkiem inny mają tylko projekty ze starych głośników i nazwę tonsil nic ze starego tonsila oprócz tego nie pozostało. Znachorze od 7 boleści


 

 

ma się dojścia do ludzi, którzy pracowali w Tonsilu i mają całe piwnice i strychy zapełnione pozostałościami z magazynu to nie ma problemu. Jeden - dwa telefony i mam co chcę.

A mój dziadek w 1982 roku pracował w unitrze jako servisant w 2010 roku porwali go kosmici żeby robił dla nich podzespoły do radia dla statków kosmicznych bo podróżowanie jest nudne bez muzyki

Edytowane przez kdm
lukee8
komentarz
komentarz

http://www.tonsilsklep.pl/index.php?d=katalog&k_id=6 moze kupujesz tutaj i myslisz ze to orygnały tonsil ^^ NIe ma juz oryginałow nie ma! Te co sie zachowały sa w rekach pasjonatow. Nawet renowujac stary glosnik zostaje kosz.. a zmieniaja cewki i membrany wtedy parametry glosnika sie zmieniaja min. Qts,vas,fs. Ale ty pewnie nie wiesz co to wogole jest.. Jak zrobia syrene 2014 to tez bedziesz krzyczał ze to na nowych czesciach z starej syreny.. bo ludzie mieli pochowane po piwnicach czesci i zlozyli nowa tlyko poprostu rocznik 2014 ale niczym sie nie rozni od starej:)

LogitFix
komentarz
komentarz (edytowane)

Słuchaj ośle części jak i na allegro tak i w sklepie servisie tonsila są 100% oryginalne

Większej głupoty dawno nie słyszałem. Jak ma się fart i pajac, od którego jest kupowane się pomyli to może wyśle oryginalne elementy. Tobie jak widać nie robi to różnicy bo nie jesteś w stanie odróżnić oryginalnego przetwornika od chińskiego chłamu.

kolumny z 2000+ roku?

Produkcja jeszcze za czasów Tonsil S.A. czyli przed 2000r.
 
 
 

chuj..wo graja

Powinieneś mieć na imię. Nie słuchałeś ich to skąd wiesz jak grają?
 
 
 

nowy altus 200 / 300 grają chu..owo w porównaniu do starych

Zdanie gdzie mogę Ci (z bólem serca) przyznać rację.
 
 
 

Ja wiem o tonsilu dużo więcej od Ciebie dzieciaku

Popisałeś się wiedzą już wcześniej w tym temacie a jeśli chodzi o dzieci... cóż mógłbyś do mnie tato mówić.
 
 
 

nigdy nie zrobisz kolumny w 100% podobnej do oryginała mając nawet oryginalne głośniki, nie wiesz jakiego drewna stosował tonsil

Mając coś takiego jak "dokumentacja techniczna" mogę zrobić całą kolumnę od podstaw, czyli od wyboru gównianego wkręta to trzymania głośnika. Akurat tak się składa, że w przypadku B300 i T150 takie coś mam.
 
 
 

nie będę więcej dyskutował z tępakami co się przechwalają co oni nie mają

Sam jesteś tępak i to jeszcze mało oczytany. Dokształć się w temacie i wtedy zabieraj głos.
 
 
 

a w pokoju mają...

lepsze głośniki z Daszyńskiego niż widziałeś na oczy :P
 
 
 

Aha taka mała ciekawostka dla Ciebie wszystkie głośniki wyprodukowane w roku 2000+ są gorsze jakościowo i pod względem muzyki od tych starych głośników bo tonsil robi teraz na ilość a nie jakość

Nie po 2000 tylko po upadłości Tonsil S.A. a jeszcze dokładniej to, po ProTonsil bo oni korzystali z pozostałości magazynowych tej pierwszej spółki.
 
 

rekonstruktorzy tonsila działający do dziś kupili nowy sprzęt całkiem inny mają tylko projekty ze starych głośników i nazwę tonsil nic ze starego tonsila oprócz tego nie pozostało. Znachorze od 7 boleści

Nie kupili innego sprzętu tylko wykupili sprzęt oraz CZĘŚĆ dokumentacji technicznej po starych wcieleniach Tonsila od syndyka upadłościowego.
"Znafco".

 
 

moze kupujesz tutaj i myslisz ze to orygnały tonsil ^^ NIe ma juz oryginałow nie ma!

Jak widać na załączonych wcześniej przeze mnie obrazkach mam oryginały. Nie kupowane w żadnym bzdurnym sklepie a raczej imitacji tylko od ludzi, którym Tonsil S.A. płacił w sprzęcie bo już nie byli w stanie się wypłacić.
Z takich sklepów zaopatruje się "znafca" kdm, co widać po jego wypowiedziach :D Edytowane przez LogitFix
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra chłopcze skończę już tą naprawdę żałosną gadkę powiewa mi  moja opinia, ja swoje wiem i nie jedna osoba pasjonująca się głośnikami powie Ci to samo a  JA mam za mało latek żeby to zrozumieć.
Ja mając 7 lat miałem pierwszy wzmacniacz Diory i Tonsil space i słuchałem na tym hard rocka z wujkiem słyszałem też Altusy 110 / 140 / 200 Alton każdy jeden miałem długi czas Zeusy słyszałem zestawy 5.1 Tonsila subwoofery w tym zgc 15 zgc 30 zgc 50 oprócz tego miałem 2 razy model Quadral all crafty duże kolumny technics sony philips woox wiesz ile tego miałem ? człowieku :D gadasz z pasjonatem słuchania rocka nie mów mi jakie głośniki dobrze grają słyszałem altusy 140 dwudziestoletnie i po regeneracji na oryginalnych współczesnych koszach Tonsila i grają fajnie bo fajnie ale brakuje im do tych starych podobnie słyszałem altus 110 200 300 i nowe space co wychodzą teraz grają gorzej od tych co miałem więc skoro dalej twierdzisz że masz racje to się mylisz bo nie masz :E
i masz zepsuty słuch nie mówiąc już o "BRAIN" kończę ten temat pisz sobie sam do siebie nara.

Edytowane przez cinomatic
Edit. Zamiast się tak do kogoś zwracać zacznij od siebie
LogitFix
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra chłopcze skończ już tą naprawdę żałosną gadkę powiewa mi Twoja opinia, ja swoje wiem i nie jedna osoba pasjonująca się głośnikami powie Ci to samo a Ty masz za mało latek żeby to zrozumieć.

Chłopcze to ja do Ciebie mogę mówić patrząc na Twój wiek.

Jeżeli osoba pasjonująca się głośnikami jest takim tępym i ślepym ignorantem jak Ty, gdzie brakuje Ci elementarnej wiedzy w temacie, w którym się wypowiadasz to faktycznie - napisze to samo co Ty.

 

 

 

 

słyszałem też Altusy 110 / 140 / 200

Żeby chociaż któreś z nich miały taki parametr jak: JAKOŚĆ DŹWIĘKU.

 

 

 

miałem długi czas Zeusy

Widać co Ci zrobiły z głową.

 

 

 

zgc 15 zgc 30 zgc 50

Jedynie 15 w miarę dobrze grały.

 

 

 

gadasz z pasjonatem słuchania rocka nie mów mi jakie głośniki dobrze grają słyszałem altusy 140 dwudziestoletnie i po regeneracji na oryginalnych współczesnych koszach Tonsila i grają fajnie bo fajnie ale brakuje im do tych starych podobnie słyszałem altus 110 200 300 i nowe space co wychodzą teraz grają gorzej od tych co miałem więc skoro dalej twierdzisz że masz racje to się mylisz bo nie masz

Czy w którym miejscu napisałem, że nowe produkty grają dobrze? Czy gdziekolwiek napisałem, że stare twory (A110, A140), też grają dobrze?

Nie przypominam sobie i nie przypisuj mi swoich wypocin.

 

Jak już wcześniej napisałem i powtórzę to znowu: BRAK MI WIEDZY.

Edytowane przez cinomatic
Edit. Zamiast się tak do kogoś zwracać zacznij od siebie
Gość
komentarz
komentarz

Czy w którym miejscu napisałem, że nowe produkty grają dobrze? Czy gdziekolwiek napisałem, że stare twory (A110, A140), też grają dobrze? Nie przypominam sobie i nie przypisuj mi swoich wypocin.

Nie chodzi o to że pisałeś ale masz nowe membrany i zawieszenie ze współczesnych produktów w starszych głośnikach i chyba sam nie wiesz jak graja stare głośniki człowieku jedynie 15 grały dobrze?
hehe to chyba nie słyszałeś 30 u mnie w mniejszym pokoju, tak się znasz niby na tonsilach?

Żeby chociaż któreś z nich miały taki parametr jak: JAKOŚĆ DŹWIĘKU.
- to jesteś świetnym znachorem bo 110 i 140 to jedne z najlepszych głośników na tamte lata firmy Tonsil w przedziale mocy
Jak twierdzisz że mi brak wiedzy to zrób sobie konto na elektroda napisz to co napisałeś tutaj i poczekaj aż Ci ktoś się zaśmieje w twarz, masz 3 kolumny Tonsil resztę jakiś syf i twierdzisz że dużo wiesz, mądry jesteś? słyszałeś kiedyś kolumny te co wymieniłem że śmiesz podważać moją wiedzę?  ja w przeciwieństwie do Ciebie umiem zrobić wzmacniacz lampowy grający czyściej niż Ci się śniło i to właśnie na kolumnach 30 watowych GTFO!!!

 
LogitFix
komentarz
komentarz

Nie chodzi o to że pisałeś ale masz nowe membrany i zawieszenie ze współczesnych produktów w starszych głośnikach

Nie mam ze współczesnych, robionych przez Umińskiego tylko pozostałości po ProTonsilu.

 

chyba sam nie wiesz jak graja stare głośniki człowieku jedynie 15 grały dobrze? hehe to chyba nie słyszałeś 30 u mnie w mniejszym pokoju, tak się znasz niby na tonsilach?

Akurat mam parę 30c114. Brak średnicy, wysokie szurające, jedynie niski jakoś daje radę ale pod warunkiem, że buda jest szczelna.

 

- to jesteś świetnym znachorem bo 110 i 140 to jedne z najlepszych głośników na tamte lata firmy Tonsil w przedziale mocy

Dobrze napisałeś, w przedziale mocy. Zestawy te nadawały się do robienia hałasu w wiejskiej remizie, zresztą tak samo jak dzisiejsze odpowiedniki łącznie z Sreusami na czele.

 

Jak twierdzisz że mi brak wiedzy to zrób sobie konto na elektroda napisz to co napisałeś tutaj i poczekaj aż Ci ktoś się zaśmieje w twarz, masz 3 kolumny Tonsil resztę jakiś syf i twierdzisz że dużo wiesz, mądry jesteś?

Jakbyś się lepiej przyjrzał i przeczytał temat przytoczony z Elektrody to zauważyłbyś, że mam tam konto. Mało tego o te 2 (słownie: dwa) zestawy, które posiadam (B300, T150) ludzie z elektrody by się zabijali.

Skoro już przy tym temacie jesteśmy to nawet moderacja spuściła z tonu bo.... brakuje im wiedzy a ludzi, którzy naprawdę są w temacie można policzyć na palcach jednej ręki, np: http://www.elektroda.pl/rtvforum/uzytkownik843009.html

Żeby nie było, wcale dużo nie wiem... ba nawet mało wiem pomimo tego, że długo siedzę w temacie. Są ludzie (np. wymieniony wyżej z linka), którzy zaskakują mnie tworami z Daszyńskiego, o których obecne 4 już wcielenie Tonsila nie ma nawet pojęcia nie mówiąc już o przeciętnych fanach marki.

 

słyszałeś kiedyś kolumny te co wymieniłem że śmiesz podważać moją wiedzę?

Słyszałem i nawet mam - 15C i 30C.

 

ja w przeciwieństwie do Ciebie umiem zrobić wzmacniacz lampowy grający czyściej niż Ci się śniło i to właśnie na kolumnach 30 watowych

Zbudowanie wzmacniacza lampowego pracującego w klasie A do najtrudniejszych rzeczy na świecie nie należy. Ba, co tu budować jak wszystko puszcza się w pająka (bo "lepsza jakość dźwięku") i zamyka w obudowie.

Poza tym: PIC OR DIDN'T HAPPEN.

Gość
komentarz
komentarz

Akurat mam parę 30c114. Brak średnicy, wysokie szurające, jedynie niski jakoś daje radę ale pod warunkiem, że buda jest szczelna.

Tak masz no 100 sztuk zrób zdjęcie tym głośnikom na tle monitora z tym forum bo jakoś Ci słabo wierzę.

Dobrze napisałeś, w przedziale mocy. Zestawy te nadawały się do robienia hałasu w wiejskiej remizie, zresztą tak samo jak dzisiejsze odpowiedniki łącznie z Sreusami na czele.

Haha Twoja inteligencja na temat Tonsila mnie rozbawiła do łez, "do robienia hałasu w wiejskiej remizie" Haha :E :E chyba Twój altus 140 poskładany z głośników alphard :D weź skończ "pierpapier" bo już wiem że nigdy nie słyszałeś muzyki na altusie 140

Jakbyś się lepiej przyjrzał i przeczytał temat przytoczony z Elektrody to zauważyłbyś, że mam tam konto. Mało tego o te 2 (słownie: dwa) zestawy, które posiadam (B300, T150) ludzie z elektrody by się zabijali. Skoro już przy tym temacie jesteśmy to nawet moderacja spuściła z tonu bo.... brakuje im wiedzy a ludzi, którzy naprawdę są w temacie można policzyć na palcach jednej ręki, np: http://www.elektroda...wnik843009.html Żeby nie było, wcale dużo nie wiem... ba nawet mało wiem pomimo tego, że długo siedzę w temacie. Są ludzie (np. wymieniony wyżej z linka), którzy zaskakują mnie tworami z Daszyńskiego, o których obecne 4 już wcielenie Tonsila nie ma nawet pojęcia nie mówiąc już o przeciętnych fanach marki.

Matka wie że ćpiesz?

Słyszałem i nawet mam - 15C i 30C.

Zrób zdjęcie bo słabo Ci wierzę też w tle monitora a jak masz to masz podłączone do karty dźwiękowej komputera bez wzmacniacza?
Ja śmiało mogę rzec że 15 i 30 i 50 grają super i nie znajdziesz lepszych głośników które lepiej zagrają do 50w RMS do ceny 200zł

Zbudowanie wzmacniacza lampowego pracującego w klasie A do najtrudniejszych rzeczy na świecie nie należy. Ba, co tu budować jak wszystko puszcza się w pająka (bo "lepsza jakość dźwięku") i zamyka w obudowie. Poza tym: PIC OR DIDN'T HAPPEN.

Może nie należy ale Ty masz o tym pojęcie takie jak o Tonsilu czyli żadne... Aj sorry zapomniałem Ty masz ludzi od Tonsila co wiedzą wszystko nawet lepiej niż Ci z elektrody...
Wnioskując po tym że na tym forum też masz konto to pewnie jesteś świetnym znachorem informatycznym potrafiącym udzielić się na każdy temat bo Twoja wiedza jest większa niż kibel w gimbazjum
Moim skromnym zdaniem powinieneś dostać Użytkownika +

 

Przyjedź do mnie dam Ci posłuchać zregenerowanych moją ręką  zgc 30 na moim wzmacniaczu puszcze Ci tak czysty dźwięk jakiego jeszcze nie słyszałeś... może wymień sobie kartę dźwiękową bo masz integre ale Ty pewnie napiszesz że masz dobra kartę pewnie jedną z najlepszych i to pewnie Asusa xonara essence stx ewentualnie d2, bo Ty masz WSZYSTKO to co ktoś napisze :E :E :stfu: :lame:


Masz taki sam kolor włosów jak on? :tusku:

LogitFix
komentarz
komentarz

Potrzebowałeś pół dnia, żeby uzbierać trochę wypocin i jedyne co z nich wyszło to tak samo jak wcześniej chamstwo i prostactwo oraz totalna impertynencja nie wspominając już o braku wiedzy.

 

Tak masz no 100 sztuk zrób zdjęcie tym głośnikom na tle monitora z tym forum bo jakoś Ci słabo wierzę.

Jak na razie to Ty wyjeżdżasz z jakimś wzmacniaczem lampowym. Pochwal się jak wygląda to pokażę kolumny.

 

Haha Twoja inteligencja na temat Tonsila mnie rozbawiła do łez, "do robienia hałasu w wiejskiej remizie" Haha chyba Twój altus 140 poskładany z głośników alphard weź skończ "pierpapier" bo już wiem że nigdy nie słyszałeś muzyki na altusie 140

Każdy kto słyszał ten zestaw, ba każde altusy napisze że grają do dupy. Typowe granie dla wieśmaka. Taka prawda. Żal Ci niestety dupę ściska bo spuszczałeś się nad nimi jak pies nad kaszanką. Trzeba się pogodzić z prawdą.

 

Matka wie że ćpiesz?

Ma to jakieś znaczenie w związku z tym tematem? Chyba żadne.

Na elektrodzie jak już napisałem zostało może z 5-6 osób ogarniętych reszta to stado baranów, którzy są oczytani lub spuszczają się nad Altusami. Poczytaj inne fora: diyaudio, unitra-fan, audiostereo. Można z nich dowiedzieć się jaka klasa użytkowników grasuje na "największym forum elektronicznym w Polsce".

Nie wiem jednak czy powinienem wypisywać takie rzeczy o Twojej wyroczni, wszak na elektrodzie sami "znafcy" Altusów i Tonsila z moderacją na czele.

 

Może nie należy ale Ty masz o tym pojęcie takie jak o Tonsilu czyli żadne...

Mam większe niż Ci się wydaje. Ja jednak nie jestem fanem lampy. Bardziej wolę dyskretną klasę D lub niektóre kości klasy T.

 

Aj sorry zapomniałem Ty masz ludzi od Tonsila co wiedzą wszystko nawet lepiej niż Ci z elektrody...

Patrz wyżej.

 

Wnioskując po tym że na tym forum też masz konto to pewnie jesteś świetnym znachorem informatycznym potrafiącym udzielić się na każdy temat bo Twoja wiedza jest większa niż kibel w gimbazjum Moim skromnym zdaniem powinieneś dostać Użytkownika +

Mam konta na wielu forach. Wiedzę też rozległą ale... udzielam się tylko w dwóch działach co i tak jest o 2 (dwa) większą liczbą niż u Ciebie. Ja przynajmniej niosę jakość wartość merytoryczną do tematu. Ty niestety tylko i wyłącznie impertynencję, inwektywy oraz niewiedzę.

 

Przyjedź do mnie dam Ci posłuchać zregenerowanych moją ręką  zgc 30 na moim wzmacniaczu puszcze Ci tak czysty dźwięk jakiego jeszcze nie słyszałeś... może wymień sobie kartę dźwiękową bo masz integre ale Ty pewnie napiszesz że masz dobra kartę pewnie jedną z najlepszych i to pewnie Asusa xonara essence stx ewentualnie d2, bo Ty masz WSZYSTKO to co ktoś napisze

Nie muszę słuchać tych 30-tek bo wiem jak grają. Słuchałem muzyki z takiego zestawu zanim jeszcze Cię spłodzili (niestety).

Kartę? Nie muszę wymieniać bo mam nie jedną tylko trzy (3). Integrę, X-Fi Titanium (SB0880) po modyfikacjach i X-Fi HD (na USB) też po modach.

Dlaczego Creative? Bo ma ciepłe brzmienie i bardzo ładnie steruje słuchawkami.

 

Poza tym dlaczego mam to co ktoś napisze? 15 i 30? Dwa zestawy które można kupić nawet za 30zł.

 

Masz taki sam kolor włosów jak on?

Ty pedał, że o takie rzeczy pytasz?

Gość
komentarz
komentarz

Dobra skończ filozofować idź do swoich ziomków od tonsila może Ci gałę zrobią narazie


Tak słyszałeś zgc 30 na wzmacniaczu lampowym 21lat temu bo tyle mam lat zaskakujące... chyba słuchałeś zgc podłączone do lampowego telewizora unitry dobra skończ człowieku pierdzielić
ciesz się że się nie spotkamy bo takich bajkopisarzy jak Ty wgniatam w ulice


Mam konta na wielu forach. Wiedzę też rozległą ale... udzielam się tylko w dwóch działach co i tak jest o 2 (dwa) większą liczbą niż u Ciebie. Ja przynajmniej niosę jakość wartość merytoryczną do tematu. Ty niestety tylko i wyłącznie impertynencję, inwektywy oraz niewiedzę.

Haha co wniosłeś? do tego tematu? poza tym że wpierdzieliłeś się w czyjąś rozmowę? ja wypowiadam się na tym forum na większości działów dobra szkoda moich palców na pisanie dla takich gimbusów
będę mądrzejszy ustąpię głupszym...
LogitFix
komentarz
komentarz

ZG30C słuchałem i słucham na radmorze 5102. Ku Twej wiadomości.

Inwektywy zachowaj dla siebie i kolegów od srAltusów.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

A czego jeszcze nie słuchałeś? cervin vega pewnie też słuchałeś, albo też masz... wszystko masz co kto napisze jak wcześniej sam napisałem ktoś napisze że ma sony f470 wzmacniacz to Ty albo go masz albo już słuchałeś JESTEM ŻAŁOSNY!
a tego radmorka mój wzmacniacz lampowy połyka :) ja nie mam kolegów bo ze mnie  każdy się nabija w gimnazjum

Edytowane przez cinomatic
Edit. Zamiast się tak do kogoś zwracać zacznij od siebie
LogitFix
komentarz
komentarz (edytowane)

Od końca.
Patrząc na Twój wiek prędzej można napisać, że wyprostowali MI  zwojnice nauczaniem w gimbazjum.

Mój rocznik na szczęście nie załapał się na reformę tak więc gdy Ty rozpocząłeś swą przygodę w tym przybytku pustych głów ja kończyłem liceum.

Cervina słuchałem ale subwoofer do samochodu. Jak chcesz to mogę Ci go sprzedać.

Niestety ale trafileś na kogoś bardziej obeznanego i obytego ze sprzętem od siebie.

Edytowane przez cinomatic
Edytowałem - zanim zaczniesz kogoś obrażać zacznij od siebie.
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Bardziej obeznanego haha chyba sobie kpisz... poza tym nie powiedziałbym że masz więcej lat ode mnie a nawet jak masz to nie mam nic w głowie, skończ się przechwalać dam sobie rękę obciąć że wpisywałeś w google cervin vega i patrzyłeś co to jest twierdzisz że wiesz dużo o tonsilu? a nawet nie wiesz jak wyglądają oryginalne membrany... nawet nie jesteś w stanie rozpoznać pianki oryginalnej do zawieszenia po dotyku bo myślisz że te co są do kupienia na internecie są oryginalne :D ja ponad rok temu składałem ludziom głośniki na zamówienie oni dawali mi kosze ja robiłem całe zawieszenie z cewka membrana i pianką i sprzedałem ich około 50 sztuk począwszy od koszów 30cm do 20cm różnego rodzaju głośniki ale Ty powiesz że wiesz lepiej bo Ty sprzedałeś ich o 10 więcej ode mnie... nawet byś nie potrafił dobrze skleić głośnika a wypowiadasz się na ich temat tak jakbyś to Ty był założycielem firmy tonsil


Nie umiem się poprawnie wyrażać.

Edytowane przez cinomatic
Edytowałem - bo zamiast kogoś obrażać zacznij sam od siebie
lukee8
komentarz
komentarz

LogitFIx słuchałes Luxor briljant? A moze masz oryginalne takie głosniki?:) Chetnie kupie:)) Przypomne ci 8" 4Ohm:)

patilaps
komentarz
komentarz

Panowie może przejdziecie na rozmowę prywatną?

LogitFix
komentarz
komentarz (edytowane)

@kdm

Nie sprzedawałem głośników ani nikomu nie naprawiałem bo rynek jest i tak już przesycony pseudo-naprawiaczami ze MNĄ na czele.

Pochwal się gdzie nabyłeś oryginalne pianki i/lub głębokie membrany do GDN 20/30/1, skoro ich produkcję wznowili pół roku temu.

Szczekam a nie masz żadnych argumentów na poparcie swoich wypocin.

Edytowane przez cinomatic
EDIT: Zamiast pisać tak o innych zacznij os samego siebie
lukee8
komentarz
komentarz

Nie sprzedawałem głośników ani nikomu nie naprawiałem bo rynek jest i tak już przesycony pseudo-naprawiaczami z Tobą na czele.
 

Dziwne ja odniosłem na poczatku wrazenie ze wlasnie sie tym zajmujesz.

Skoro nie to gdzie trzymasz tak pokazna kolekcje kolumn hmm? Cała hale powinnienes miec na to wychodzi.

I co z tymi Luxorami słyszałes je?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)


lukee8 On na pewno słyszał te głośniki on wszystko słyszał nawet tu polewa jak się rozbijał też słyszał...

 

Nie sprzedawałem głośników ani nikomu nie naprawiałem bo rynek jest i tak już przesycony pseudo-naprawiaczami z Tobą na czele. Pochwal się gdzie nabyłeś oryginalne pianki i/lub głębokie membrany do GDN 20/30/1, skoro ich produkcję wznowili pół roku temu. Szczekasz a nie masz żadnych argumentów na poparcie swoich wypocin.


Haha człowieku tonsil robi membrany pianki cewki kosze i nowe głośniki już od dwóch lat co Ty mi tu pierdzielisz głąbie... sam kupowałem od Tonsila oryginalne części naprawcze na zamówienie klienta i mu regenerowałem i pobierałem za to opłaty więc co Ty za brednie opowiadasz...? widać jaką sam masz wiedzę ale tobie nie przemówi bo Ty wszystko wiesz lepiej szybciej dokładniej i wszystko masz...

I nawet nie mów że od pół roku tonsil to robi bo prawie 2 lata temu zamawiałem oryginalne części nawet dostałem oryginalną naklejkę zmieniającą kolor pod światło tonsila na zakupionym produkcje przyklejoną do pudełka z adresem,

Edytowane przez cinomatic
EDIT: Zamiast obrażać innych zacznij od samego siebie
LogitFix
komentarz
komentarz (edytowane)

@Up.

Hahahaha tak mogę skomentować Twoje ORYGINALNE CZĘŚCI.

Umiesz pajacu odróżnić 20/30 na płytkim koszu od tego na głębokim?
Jak widać nie. Tonsil (obecny, pseudo) pakował i pakuje każdemu tumanowi (czyli Tobie też) membrany od 20/40.
Inna faktura powierzchni i inna głębokość.

To dobitnie pokazuje jakie gówniane pojecie masz o naprawach. Tego naprawą nie można nazwać. Jest to partolenie głośnika.
Tą całą naklejkę można sobie w dupę wsadzić. Tyle ona znaczy ale tumany na to się łapią.

Masz:
unitra-fan.pl/viewtopic.php?t=1414

Poczytaj, doucz sie i oddaj pieniądze tym ludziom, którym spartoliłeś głośniki.

Edytowane przez LogitFix
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.