x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

lukee8
komentarz
komentarz

źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Kofola

Czyli reasumując - jest lepsza i zdrowsza :)

 

Poza tym - nie pal bo:

ulotka1_papieros.jpg

:relaks:

Wszysto to sama chemia. Na cos trzeba umrzec.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Non Omnis Moriar

 

blog_pb_3415205_4636561_tr_frank.jpg
 

lukee8
komentarz
komentarz

1KG

2222.jpg

 

377990_ab8b470e7193.jpg

muszkieter97
komentarz
komentarz (edytowane)
f-siestadesign-krzeslo-biurowe-air.jpg
Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

up^ ten sam niedawno kupiłem :D

Gość
komentarz
komentarz

farba-wersja-aerozol-efekt-czarny-mat-30

 

 

Tym razem duza pucha :)

muszkieter97
komentarz
komentarz

up^ ten sam niedawno kupiłem :D


Ile dałeś ?
Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ile dałeś ?

170 w Jysku

muszkieter97
komentarz
komentarz

Zadowolony jestes z niego ?

lukee8
komentarz
komentarz

Daje wam dwa miesiace i tej siatki nie bedzie:)

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ja tam jestem zadowolony.

 

Daje wam dwa miesiace i tej siatki nie bedzie:)

Stuknij się w głowę, to jest fotel, nie hamak. Jest bardzo wygodny. Chyba, że wolisz grzać 4 litery na skóropodobnym "fotelu" to spoko, nie moja bajka. Wujek też ma taki z siatki, już czwarty, albo piąty rok, jedyne uszkodzenie to to, że kiedyś wylał na niego trochę kleju, a siatka jest calutka.

slivero
komentarz
komentarz

3_max.jpg

Skończyła się przy naprawach :D .

 

Edit..

 

1671340.jpeg

 

Do Asus-a K55A dla klientki .

Gość
komentarz
komentarz

6c202615b318baedgen.jpg

 

 

To co zawsze .

Jestem wierny jak pies :P

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Bez kartki z nickiem z forum oraz z dowodem osobistym się nie liczy :P :P :P

lukee8
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja tam jestem zadowolony.

 

Stuknij się w głowę, to jest fotel, nie hamak. Jest bardzo wygodny. Chyba, że wolisz grzać 4 litery na skóropodobnym "fotelu" to spoko, nie moja bajka. Wujek też ma taki z siatki, już czwarty, albo piąty rok, jedyne uszkodzenie to to, że kiedyś wylał na niego trochę kleju, a siatka jest calutka.

Ludzie musisz tak atakowac o głupi fotel? Musisz miec bardzo płytkie i smutne zycie skoro zwykle zdanie o twoim nowym fotelu doprowadza do tego ze pokazujesz jaka kulture osobista masz:) a raczej o jej braku. Napisałem ze za dwa miesiace tej siatki nie bedzie nie bez powodu.. kumpel z bratem kupili identyczne z yska i szybko siatka sie porwała. A nie waza po 100kg zapewniam.

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ja ważę 60kg to mi starczy na długo. I może nie chodzi o moje życie, bo ja wcale nie muszę cię lubić :)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

lukee8
komentarz
komentarz

To nie jest serwis spolecznosciowy ze kogos obchodzi czy ty mnie lubisz czy nie. Na forum powinno sie byc neutralnym dla kazdego;)
Zreszta naprawde nie obchodzi mnie opinia kogos kto jeszcze nawet nie ma zarostu.

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Zarost nie ma nic do dojrzałości, której tobie czasem brakuje. EOT bo zanudzasz.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

lukee8
komentarz
komentarz

Widze ze spałes na lekcji i nie wiesz ze wiekiem sie pojawia czyli o dojrzalosci jakies tam wskazuje. Ale dobra mniejsza o to bo to nudne sie juz robi.

slivero
komentarz
komentarz

image-23907297-big.jpg

 

Dla klienta .

  • Dobra wypowiedź 1
lukee8
komentarz
komentarz (edytowane)

Silvero jak ja zaczne dawac co dla klienta zamawiam to sie zrobi w tydzien 200stron tutaj:P

PHI196V4LSB200.jpgf-goodram-color-mix-4gb-pd4gh2grcomxr9.j

8042902-1-1-0-brother-dcp-j152w.jpggoodram-microsd-4gb%201.jpggoodram-microsd-4gb%201.jpg

  • Dobra wypowiedź 1
slivero
komentarz
komentarz

Silvero jak ja zaczne dawac co dla klienta zamawiam to sie zrobi w tydzien 200stron tutaj:P

 

Nie daje wszystkiego a jedynie randomowo co akurat przyjdzie mi do głowy . 

lukee8
komentarz
komentarz

aaa to ok ok:D :E

Gość
komentarz
komentarz

te te te cicho swinia z malpa jak przekupy na jarmarku.... ja kupilem sobie wlasnie corsair xms 4gb ram ::D (alien smile) dostawa w poniedzialek - mam nadzieje ze bf4 wkoncu nabierze sensu....

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

te te te cicho swinia z malpa jak przekupy na jarmarku.... ja kupilem sobie wlasnie corsair xms 4gb ram : :D (alien smile) dostawa w poniedzialek - mam nadzieje ze bf4 wkoncu nabierze sensu....

masz sli gtx670 a tylko 4gb ramu ;p hehe

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.