x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Bułka bułce nierówna - farsz pieczarkowy farszowi pieczarkowemu też. Ten z Bielska jest pycha ale co Ty możesz o tym wiedzieć skoro mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim czyli w mieście nie leżącym, mimo nazwy, w Wielkopolsce? To powinien być Gorzów Lubuski albo przynajmniej Gorzów nad Wartą jak zwał się od zawsze - Landsberg an der Warthe :P

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Ale teraz się czepiłeś nazwy miasta. Kiedyś leżał w Wielkopolsce, no to po cholerę nazwę miasta zmieniać? Skoro nikomu nie przeszkadza. No z wyjątkiem Ciebie ;)

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Od początku leżał na Ziemi Lubuskiej a ta jako taka nigdy nie była Wielkopolską. Proszę zatem, abyś nie obrażał tej pięknej, prastarej i prapolskiej krainy, w której tak długo mieszkałem.

 

BTW_1- przydomek "Wielkopolski" dali miastu komuniści i naprawdę nie ma z nim nic wspólnego... może poza komunizmem jako takim. Już pora, aby miasto powróciło do swojej pierwotnej nazwy - bo dlaczego nie?

 

BTW_2- W Gorzowie byłem dwa razy w życiu, miasto nie zrobiło na mnie dużego wrażenia. Jedyne co pamiętam to katedra oraz tramwaje. Plusem miasta jest też drużyna żużlowa z zawodnikami pokroju walecznego Flisa czy wspaniałego Okupskiego - dobrze się stało, że trafili do Piły, z którą osiągnęli wielki sukces sportowy...

 

Tyle i z mojej strony EOT w tym zakresie bo za bardzo odszedłem z tematu wątku.

Tramwaja ani motocykla żużlowego bez hamulców i na metanol nie zamierzam kupować :E

 

 

 

 

 

 

 

@DOWN

To nie nazywaj miasta który wielkopolskim nie jest nazwą "Wielkopolski" bo to nie prawda (czyli kłamstwo).

I to Ty upierasz się, że tam są najlepsze bułki z pieczarkami - a nie są. Bo najlepsze są zupełnie gdzie indziej. O!

[spoiler]

Najlepsze bułki z pieczarkami jakie znajdziesz są w Gorzowie Wlkp. Możesz chwalić inne, ale każdy z GW powie Ci, że tych nikt nie pobije.
[/spoiler]
Lord_Farkuap
komentarz
komentarz (edytowane)

Wiesz co? Tobie się chyba nudzi. Zacząłem mówić o tym, że nie polecam kupnych krokietów ze szpinakiem a ty zacząłeś jechać po moim mieście. Co Ci do niego? Mieszkasz w Wielkopolsce to sobie mieszkaj. Nikt Ci nie każe do Lubuskiego jeździć. Teraz eot.

 

@UP

Nazwa "Gorzów Wielkopolski" jest obecnie stosowana, więc w czym masz problem? Wpiszesz sobie Gorzów Wlkp to wyskoczy Ci tylko to miasto w Lubuskim. http://pl.wikipedia.org/wiki/Gorz%C3%B3w_Wielkopolski

Gość
komentarz
komentarz

No nie  :D

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

niestety tak, z krokietów przeszło do czyjegoś miasta, nikt mi tu nie będzie go obrażał, niech się lepiej swoim zajmie.. 

sebastianowski3
komentarz
komentarz

Radeonka hd 7770 i

6850

jnocctcop
komentarz
komentarz (edytowane)

Ostatnio postawiłem na działanie, płynność i szybkość włączania się samego windowsa 8.1 więc zakupiłem WD Caviar Blue 1 TB, oraz SSD Goodram C50 120gb :dance: jeszcze mnie czeka instalacja na nowo systemu więc w przyszłym tygodniu zobaczymy jak to będzie śmigać :dance:

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

Up, trzeba było kupić Cruciala M500 ;)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

0_0_productGfx_eb1b695e256fa13f465f43b59

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

@AGENT X

Bez karteczki więc się nie liczy ^,^ 

Gość
komentarz
komentarz

Karteczki ni mam bo konfabuluje  :P

Lord_Farkuap
komentarz
komentarz

AGENT ja by ją przemalował na czerwono i zamontował niebieskie diody albo katody.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Gość
komentarz
komentarz

Malowanko bedzie ale nie mam weny . Kłopoty w pracy i życiu osobistym  :(


granat-owoc.jpg

 

 

truskawki_10241.jpg

 

 

Mniam  :P

jnocctcop
komentarz
komentarz

Up, trzeba było kupić Cruciala M500 ;)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

 

C50 odrobinę szybszy, ale Cruciala też rozważałem, jednak sentyment do Goodrama mam :P

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Dzisiaj  Lenovo - IBM B5400 z i3. W środę najwcześniej go odbiorę. 

Gość
komentarz
komentarz

specjal_jasny_pelny_butelka_05l.jpg

 

 

0_0_806213065_middle.jpg

 

:P

muszkieter97
komentarz
komentarz

Zbuczuszek :p

Gość
komentarz
komentarz

Płyta główna MSI Z77A-G43
Pendrive Kingston DTSE9 32GB usb2.0
Chłodzenie Arctic Cooler Freezer 7 Pro Rev.2

jnocctcop
komentarz
komentarz

Pendrive Kingston DTSE9 32GB usb2.0

 

nie kusiło 3.0?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie wiedział, że w ogóle wersja USB 3.0 istnieje :E

Gość
komentarz
komentarz

nie kusiło 3.0?

nie, ponieważ posiadam na nim programy typu office, winrar, antywirusy... i multi boot z biosu (instalka linux ubuntu, backtrack, win xp, win7 i 8 :) )
wcześniej miałem adata 32giga usb3.0 ^^

lukee8
komentarz
komentarz

Bogaty musisz być  mając licencje na to wszystko.

IntelFanBoy
komentarz
komentarz

Eee tam licencje, torrenty rządzą się swoimi prawami :P

lukee8
komentarz
komentarz

Ty tak na serio czy udajesz?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.