x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Frog1985
komentarz
komentarz

@AdamRomaniak No dlatego je kupiłem. Stosunek cena/wydajność/OC bardzo dobry.

AdamRomaniak
komentarz
komentarz

nie napisałem dobry wybór..... :popcorn:

:)

 

  • Dziękuję 1
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

Nowy sezon rowerowy 2024 za chwilę rusza (tak za niecały miesiąc maksymalnie myślę, że będzie już można jeździć niemal codziennie, bo pogoda już na to pozwoli) to i nowe siodło musiało wpaść.

 

Tym razem postawiłem na coś nieoczywistego, co początkowo w ogóle nie brałem pod uwagę, bo mój wzrok kierował się bardziej w stronę tych uznanych producentów (Selle Italia, Fizik, Bontrager, itp).

 

Finalnie stanęło na Wittkop Twin Medicus 7.0.  Podobno bardzo wygodne, sprężyste siodło a do tego nie kosztujące fortuny (poniżej 100 złotych).

 

wittkop-medicus-twin-7-0-02.jpg

f43d6376-83de-49fd-9520-c382085ac71d.jpg

84928fb3-22af-4308-9897-08381425ca24.jpg

Edytowane przez Frog1985
  • Dobra wypowiedź 1
TooH
komentarz
komentarz

@Frog1985 pomogło coś takie siodełko ? Ja zrezygnowałem z roweru bo pupa po 20 minutach mnie tak bolała jak by ktoś mi nakopał 

a takie plany ładne miałem  (zacząć jeździć rowerem po Polsce ) ale niestety …jakieś nadkladki żelowe kupowałem ale to tylko spadało i się wkurzałem 

Anawa
komentarz
komentarz

@Niebieska Gameboy?

Niebieska
komentarz
komentarz

Klon GameBoya ;) 

Frog1985
komentarz
komentarz (edytowane)

@TooH pomogło

 

Tak, w stosunku do poprzedniego (na zdjęciu niżej) o wiele, wiele lepsze (tamte to jakaś tragedia była).

Wymaga tylko dokładnego ustawienia aby nacisk na jądra był mniejszy, zerowy.

Takie detale, ale ogólnie siodło wygodne.

 

Ogólnie po ostatniej jeździe poprawiałem ułożenie klamkomanetek i siodła, więc zobaczymy jak to będzie na kolejnej jeździe (czekam na lepszą pogodę - weekend ma być  konkret u mnie - do 16/17 stopni). 

 

d6c9c2ed-dfa7-4736-8561-5af58efad754.jpg

Edytowane przez Frog1985
  • 2 tygodnie później...
TooH
komentarz
komentarz

@leelareso i jak w nich działa anc

leelareso
komentarz
komentarz

Jeszcze nie wiem ;D dopiero odebrałem, ale nigdy mnie takie bajery nie interesowały. Naładują się, przetestuje i dam znać =)

leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

@TooHPo odsłuchaniu kilku utworów przy np różnych pierdołach typu wentylatory w kuchni, trzaski to jestem zadowolony. Jako że ze mnie lekki audiofil to za dźwięk słuchawki o dziwo bardzo dobrze jak na takie małe popierdółki. Jedyne co mi się nie podoba to dotykowe przyciski, zamiast normalnych. Sam zasięg blutacza też niezły, ~10m w domu i nie zrywa

(są to wrażenia bez używania apki, której i tak pewnie nie będę używał)

Edytowane przez leelareso
anioł2009
komentarz
komentarz

@Gawel Zaiste piękna maszyna, używam w pracy.   Cena boli ale wolałbym kupić drugiego takiego niż ajfona :E 

  • Super 1
Niebieska
komentarz
komentarz

IMG20240319100534.jpg

 

  • Super 1
TooH
komentarz
komentarz

Konsole ps5 , komputer  do gier ^^   ---> prawie wgl nie gram ! .. Dziecko ostatnio daje popalic  (  9 miesiecy )
 i  iPhone 12 pro max  ( uzywke bo juz na nowy mnie nie stać )

  • Super 1
leelareso
komentarz
komentarz

@xardas228Frieren Valentines Day Love GIF by Dave Gamez

  • Super 1
Gawel
komentarz
komentarz

@anioł2009 Skusiła mnie niska cena z AB FOTO i to się zemściło. Po kilku dniach coś mnie zaciekawiło, dlaczego nie mam usługi ochrony przed spamem. Okazało się że telefon pochodzi z Litewskiej dystrybucji. Na stronie nie było żadnej informacji o dystrybucji, potem cwaniaki dopisali że dystrybucja jest EU. Zaczynam walkę o zwrot telefonu z tytułu rękojmi. Idioci myślą że nie porobiłem zrzutów ekranu. Jak ktoś nie posiadał telefonu samsung to nawet nie zwróci na to uwagi

anioł2009
komentarz
komentarz

@Gawel łooooooo.... Przykra sprawa. Ciekawe czy zwrócą kasę 

Gawel
komentarz
komentarz

@anioł2009 Nie będzie łatwo ale spróbuje. Cwaniaki myślą że nie można zaleźć kopi ich strony. Do tego porobiłem sobie zrzuty ekranu. Bedzie dowód dla UOKiK. To ich kopia strony z 27.03 https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://abfoto.pl/samsung-galaxy-s24-ultra-5g-12-256-gb-czarny Teraz tak wygląda https://abfoto.pl/samsung-galaxy-s24-ultra-5g-12-256-gb-czarny Zobaczcie specyfikacja i gwarancja. W moim przypadku zataili informację o pochodzeniu telefonu, widocznie dopiero po moich wiadomościach dopisali skąd pochodzi. Pytanie do znawców jak zapisać taką pełną kopię żebym to miał na PC ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.