x-kom hosting

Co ostatnio kupiliście?

Niebieska
komentarz
komentarz

Sama mam taki telefon jako drugi, tylko u mnie to Alcatel ;)

eryk93
komentarz
komentarz

Też spoko, tylko czasem lubią w nich systemy siadać :P Miał być sunbeamwireless F1 Daisy, ale uznałem, że wpierw przywyknę :D 

  • Dobra wypowiedź 1
AudiAWX
komentarz
komentarz

Kuźwa, kupiłem G412 zamiast G512 i dla temu mam czerwone.

  • Haha 2
Niebieska
komentarz
komentarz

Chyba masz okularki za słabe :rotfl:

  • Super 1
  • 2 tygodnie później...
Sławomir
komentarz
komentarz

Myślałem że to jakiś minipinball.

iksde

  • Haha 1
Sławomir
komentarz
komentarz

Nowy gryzoń. Kolejny z półki do 130zl.

IMG_20230330_015439.thumb.jpg.22bd491a891e66a61537e795ad5f8600.jpg

 

Pierwszy Logitech g102 wytrzymał chyba najdłużej około 2-3 lata zanim pojawił się dwuklik.

W obecnym dm1 S2, pojawił się problem z przeskakujacą, cofającą rolką, jakoś po roku użytkowania.

 

Teraz pora na myszkę SPC.

jeśli ta padnie w przeciągu roku to już nie wiem, co kupic.

 

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Sławomir napisał:

jeśli ta padnie w przeciągu roku to już nie wiem, co kupic.

U mnie logitechy po 3-4 lata wytrzymują.... Te czołgi wszystko Ci psują :E :E 

  • Haha 1
AudiAWX
komentarz
komentarz

W tej budzie masz nagrywarkę LG?

ahaed
komentarz
komentarz
Dnia 30.03.2023 o 03:29, Sławomir napisał:

jeśli ta padnie w przeciągu roku to już nie wiem, co kupic.

Logitech-G G502 Lightspeed ;)

3 lata, użytkowana codziennie po kilka godzin, zero problemów. Jeden minus: bateria trzyma tylko 2-3 dni. Ale w sumie to nie aż taki problem, skoro wcześniejsze myszki miałes na kablu.

Tak, wiem, że jest G502 hero od razu z kablem. Oprócz nazwy to dwa różne gryzonie. Mam obydwie w domu, więc mam porównanie. Zdecydowanie wolę tą pierwszą.

  • 3 tygodnie później...
qustosz
komentarz
komentarz (edytowane)

Kabel sieciowy anulowany bo sprzedawca połączył z zasilaczem na jeden paragon :) 

 

image.thumb.png.7b3cbb23d1ff8790cb1d020b73d69eb1.png

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
eryk93
komentarz
komentarz

A więc nadszedł czas na aktualizację odnośnie myszki Rapoo MT750S.

Link do posta: https://www.forumpc.pl/topic/319960-co-ostatnio-kupiliście/?do=findComment&comment=3080291

 

Wedle producenta bateria miała trzymać miesiąc czasu...

 

A więc trzymała dłużej, ładowałem ją 20 października 2022r, dopiero dzisiaj się rozładowała, co daje 6 miesięcy i 12 dni, godzin już nie liczę :D

Jak dla mnie fantastyczny wynik, więc z czystym sumieniem  P O L E C A M! ;)

  • Dobra wypowiedź 1
  • 3 tygodnie później...
anioł2009
komentarz
komentarz

@MORVILxv ciezko bylo ja dostac ..byla w jednym sklepie w pl wtedy. 

Jak wrazenia ????

MORVILxv
komentarz
komentarz (edytowane)
49 minutes ago, anioł2009 said:

byla w jednym sklepie w pl wtedy. 

Udało mi się złapać na xkomie z promocją 20 zł (ze 179 na 149)^_^

 

49 minutes ago, anioł2009 said:

Jak wrazenia ????

Dzisiaj ją odebrałem, jak narazie mogę powiedzieć że bardzo przyjemnie. Tak laptopowo, tak jak się przyzwyczaiłem, tylko że lepiej :)

Klawisze są stabilne, szerokie, miękko się naciskają aczkolwiek pod większą ilością siły niż laptopowa.

 

No i świeci się bardzo ładnie (co prawda nie ARGB), jest dużo opcji do wyboru. 

 

Jedyny minus to brak osobnych diod pod klawiszami, diody dookoła dają nie za dużo światła pod klawisze. No i nie ma oprogramowania, a przynajmniej u mnie nie działa :/

MORVILxv
komentarz
komentarz (edytowane)

Myślałem że brak podświetlenia osobno każdego klawisza będzie nieprzyjemne tylko estetycznie, jednak teraz gdy muszę wysłać maila (jest 23), jest to problem. Nie za bardzo widać literki

MORVILxv
komentarz
komentarz

Niestety zagapiłem się, i się okazało że nie mam wolnego portu USB-A w laptopie...

Nie wiem kto wpadł na tak "genialny" pomysł, żeby robić w laptopie 4 porty usb, w tym:

 

- 2 porty USB-A, mam do nich podłączoną myszkę i słuchawki

 

- JEDEN PORT USB-A POWER DELIVERY, dosłownie, po co to komu? Lepiej zwykły usb, wtedy da się coś podłączyć. Chociaż mam tu podpiętą podkładkę chłodzącą. 

 

- JEDEN PORT USB-C, ta sama sytuacja, nic nie podłączysz na usb-c oprócz huba no chyba że masz przejściówkę. A ja nie mam ani przejściówki, ani huba. 

 

No cóż. Poużywam laptopa bez słuchawek do czasu zakupu komputera. 

Sławomir
komentarz
komentarz

No, no.. nie wiem czy wolno się tak otwarcie chwalić nieletnią :awantura:

Gawel
komentarz
komentarz

@Sławomir Jeszcze jej nie dotknąłem a już jestem zakręcony. Działy mi się pomyliły. Sam sobie dałem bana za spam ;) Walnę parę drinków i poszukam odpowiedniego. Miałem pojeździć rowerkiem, ale ostatnio jak sprawdzałem nadwiślańskie krzaki i chaszcze to ktoś posadził drzewo na środku ścieżki. Siedzę w domu bo muszę wykurować wszystkie rany i obtarcia :)

  • Super 1
  • Haha 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.