x-kom hosting

Co kupić [400]

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

A więc kolego wyżej, który sądzisz że, nie wiem o czym piszesz. Nie mam obowiązku pamiętania ile dany model iphone'a ma ramu, bo liczy się to jak dane urządzenie działa, a nie czy ma 128mb czy 512mb ramu.Tak jak wcześniej pisałem użytkowałem wszystkie iphone'y, w tym 3G na 4.2.1 i gwarantuję Ci, ze nie dałbyś rady grać nawet w angry birds. Nie interesuje mnie to czy tel jest zasyfiony czy nie, bo to nie ma prawie żadnego znaczenia, tym bardziej że w 3G nie było jeszcze menedżera zadań. Zgadzam się z tym że są/były to porządne sprzęty, ale nie w 2014r. Wydajność jest bardzo niska, poza tym sory, ale rozdzielczość 320x480 jest aktualnie nie do przyjęcia, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że aktualnie telefony z niższej półki cenowej mają podobną rozdzielczość. Do kwestii wydajności to oczywiste jest to, ze ios nie potrzebuje aż tak dobrych bebechów do poprawnego działania, ale jak dla mnie tyczy się to modelu 4S i w górę. Miałem 4 z ios'em 7 i nie było to prawie używalne. Rozumiem, ze mówimy tutaj o trochę mniejszych pieniądzach, ale mając wybór między iphone'm 3GS a PS3 zdecydowanie wybrałbym PS3, bo jest po porostu bardziej opłacalne i ma sporo większe możliwości, takie jak na przykład odtwarzacz dvd/blu-ray. 

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)
Nie mam obowiązku pamiętania ile dany model iphone'a ma ramu

 

Jeżeli chcesz udzielać komuś rad to owszem - masz taki obowiązek, w przeciwnym razie nie zabieraj głosu.

 

 

 

rozdzielczość 320x240 jest aktualnie nie do przyjęcia

 

Ojj gubisz się kolego...każdy model iPhone'a począwszy od potocznie zwanego 2G aż do 3GS'a ma rozdzielczość 320x480

 

 

 

zdaje sobie sprawę z tego, że aktualnie telefony z niższej półki cenowej mają podobną rozdzielczość

 

Telefony z niższej półki (strzelam - takie, jak np Gio, Defy Mini, etc.) również mają rozdzielczość 320x480.

 

 

 

gwarantuję Ci, ze nie dałbyś rady grać nawet w angry birds

 

Specjalnie dla Ciebie postaram się zrobić GamePlay tej gry na pierwszym iPhone'ie (nie mówiąc o 3GS'ie, bo to niebo a ziemia).

 

 

 

Miałem 4 z ios'em 7 i nie było to prawie używalne.

 

A teraz natchnąłeś mnie do tego, iż zrobię ten GamePlay tym "nieużywalnym" iPhone'm 4 z iOS 7.0.4.

 

Owszem, zgadzam się, iż iOS 7 na iPhone'ie 4 jest troszkę cięższy niż iOS 4 / 5 / 6, aczkolwiek jest to naturalna kolej rzeczy i w tej kwestii nie ma tragedii (tak jak w przypadku iOS 4.2.1 na 3G).

 

 

 

Nie interesuje mnie to czy tel jest zasyfiony czy nie, bo to nie ma prawie żadnego znaczenia

 

Ps. Tu też mijasz się z prawdą - po raz kolejny przywołam poczciwego 2G, gdzie świeżo po instalacji mamy do dyspozycji ok. 64MB Ram, tak po dwóch miesiącach niezbyt wymagającego użytkowania ilość ta spada do ok. 40-45MB, co przy całkowitej ilości pamięci jest zauważalne. W efekcie aplikacje, które po zainstalowaniu działały świetnie (ot taki zwykły FaceBook), tak teraz podczas otwierania, z powodu braku pamięci - automatycznie dochodzi do ich zamknięcia.

 

 

 

mając wybór między iphone'm 3GS a PS3 zdecydowanie wybrałbym PS3, bo jest po porostu bardziej opłacalne i ma sporo większe możliwości, takie jak na przykład odtwarzacz dvd/blu-ray. 

 

I tu pierwszy raz się z Tobą zgodzę.

 

Bądźmy różnorodni, miejmy odmienne zdania, ale nie dyskutujmy z faktami...

 

Ps. Siedzę właśnie na iPhone'ie 4 i z miłą chęcią zamieniłbym go z powrotem na mojego białego 3GS'a :)

VortaL
komentarz
komentarz

Mój kolega ma na sell 3GS sprawny, oryginalny.

Ban45zx
komentarz
komentarz

Z racji nagłego przypływu pieniążków zdecydowałem się kupić i ps3 i iphone 3gs już idą pocztą  :hurra:

offmyself
komentarz
komentarz

Daj linka do aukcji na której kupiłeś.

maciekj22
komentarz
komentarz

Niby wygląda okay, ale po pierwsze - dlaczego gość nie przyjmuje zwrotów ani negatywów (traktuje towar, jako uszkodzony), a po drugie - jeśli chcesz się nim nacieszyć to wymień baterię (koniecznie oryginał, bo podróby puchną na potęgę).

  • Dobra wypowiedź 1
Ban45zx
komentarz
komentarz

Pisze tylko że nie przyjmuje zwrotów a gdzie tam jest że bateria nie oryginał?

offmyself
komentarz
komentarz

a gdzie tam jest że bateria nie oryginał

Nigdzie, po prostu kolega zasugerował, ze będziesz musiał ją od razu wymienić, nie wiem tylko po co. Nie spodziewaj się, że  wytrzyma Ci więcej niż 1,5-2 dni nawet na nowej baterii.

Ban45zx
komentarz
komentarz

Spoko i tak oczekuje po telefonie że będzie działał 1 cały dzień


Okej telefon już posiadam wszystko z nim wporządku co proponujecie z nim teraz zrobić (jali , wgranie jakiejś aktualizacji) - jestem zielony


Jak zainstalować Real racing 3 pisze że niekompatybilne


ref

Ban45zx
komentarz
komentarz

ref

maciekj22
komentarz
komentarz

Szukajka nie boli :)

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=hETewweR_0E[/media]

Ban45zx
komentarz
komentarz

Wiesz może jeszcze czemu jak chce zsynchronizować iphona z ituns to mi wyskakuje Nie można zsynchronizować iPhone'a "iPhone". Podana nazwa pliku już istnieje

Ban45zx
komentarz
komentarz

Okej udało mi się zrobić jalibreaka redsn0we-m mam cydie dodaje rezpozytoria i cydia trochę tak jakby niew widziała aplikacji z tych rezpozytoriów

lukee8
komentarz
komentarz

Było kupic ps3 to bys juz dawno grał:)

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)
Z racji nagłego przypływu pieniążków zdecydowałem się kupić i ps3 i iphone 3gs już idą pocztą  :hurra:

 

 

 

Było kupic ps3 to bys juz dawno grał:)

 

I jak ten kraj ma stać normalnie, skoro szara masa nawet z czytaniem ma problemy? :)

 

Co do autora - skrój sobie soft'a Sn0wbreez'em i zainstaluj :)

  • Dobra wypowiedź 1
lukee8
komentarz
komentarz

Kazdy ma prawo przeoczyc post. A skoro jesteś taki mocny w mordzie ze odrazu obrażasz od szarych mas to pozdrow mame za wzorowe wychowanie:)

Ban45zx
komentarz
komentarz

 

 

 

 

Co do autora - skrój sobie soft'a Sn0wbreez'em i zainstaluj :)

 

 

Jak to zrobić??

maciekj22
komentarz
komentarz

No ściągasz Sn0wbreez'a, plik z systemem dla Twojego telefonu i przepuszczasz go przez niego :E Później podłączasz telefon, odpalasz iTunes, naciskasz Shift i "Odtwórz" i wybierasz Twój przerobiony plik :)

Ban45zx
komentarz
komentarz

Tylko że ja mam jakiś problem z Ituns o którym już pisałem

maciekj22
komentarz
komentarz

Z tego co czytałem masz problem z synchronizacją, a nie z odtworzeniem.

  • 3 tygodnie później...
Ban45zx
komentarz
komentarz

Nie można było odtworzyć Iphona. Nie masz wystarczających uprawnień... Podczas próby "wrzucenia" tego skorojonego softu

maciekj22
komentarz
komentarz

Odpal iTunes'a jako administrator (zakładając, że robisz to z Windows'a).

Ban45zx
komentarz
komentarz

Tak samo

maciekj22
komentarz
komentarz

No to go przeinstaluj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.