x-kom hosting

Co kupić [400]

Ban45zx
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam może nie ten dział ale nie mogłem właściwego do tego tematu znaleźć.

Po pierwsze mogę przeznaczyć max 400zł

Myślę jedynie o używkach z allegro

 

I teraz zależy mi albo na czymś przenośnym do grania i tutaj

-iphone 4 do 400zł spokojnie znajde

-psp

-psp vita

 

Albo na czymś stacjonarnym-

Xbox 360

Ps3

 

Jak myślicie co brać?

  co myślicie o tym-http://allegro.pl/iphone-4-16gb-sprawny-i3997037221.html

Wiem że ma simlocka ale bardziej myśle o iphonie jako konsolce mp3 i internet

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Autorze, ten twój iphone to tragedia, simlock na nie wiadomo jaką sieć, w zestawie tylko ładowarka, jak dla mnie 99% kradziony, poza tym mogą być problemy z odblokowaniem jak ktoś ma hasło na apple id. Poza tym na sprawną, legalną czwórkę trzeba wydać "trochę" więcej niż 3 stówki. Poza tym do grania czwórka się nie nadaje, bo nowy ios tnie tragicznie i jest prawie nieużywalny, wiem bo sam miałem.

maciekj22
komentarz
komentarz

Sprawny, legalny iPhone 4 bez blokady Sim-lock to koszt ok. 700-800 zł, a więc życzę powodzenia, bo za 400 zł to nawet 3GS'a będzie ciężko znaleźć.

Ja z mojej strony polecam właśnie albo 3GS'a - jeśli dostaniesz jakiś sensowny, albo SGS / SGSII .

Ban45zx
komentarz
komentarz

Mogłbyś mi powiedzieć miej więcej jakąwydajnością cechuje się 3gs?

Jaki gry wejdą

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

Gry? Chodzą praktycznie wszystkie, a nawet jeżeli jakaś oficjalnie nie chodzi, to przez jedną, dwie zmiany w rejestrze - nagle chodzi (tak było m.in z Real Racing 3).

Adrian93
komentarz
komentarz

Mogłbyś mi powiedzieć miej więcej jakąwydajnością cechuje się 3gs?

Jaki gry wejdą

 

Jesli masz telewizor to bierz ps3 wszytskie gry zagrasz i na dodatek wiekszy wyswietlacz i  w wszystkie gry pograsz

Ban45zx
komentarz
komentarz

To może faktycznie zdecyduję się na tego 3gs-a

a powiedz mi czy według ciebie opłaca się robić jelib?

maciekj22
komentarz
komentarz

a powiedz mi czy według ciebie opłaca się robić jelib?

 

Owszem, opłaca - znacząco rozszerza możliwości urządzenia :)

Ban45zx
komentarz
komentarz

Ok dzięki może jeszcze trochę poszukam czegoś  ale na 90% procent chyba się zdecydowałem

offmyself
komentarz
komentarz

3GS to w tej chwili taka kicha, że nawet szkoda na to patrzeć, ale autor zrobi jak chce, ja bym nie dał za 3GS'a aktualnie więcej niż 150zł. Nie ma opcji żeby przy tak słabym procesorze, 128mb ramu (albo 256mb, nie pamiętam) działały poprawnie nowe gry. Z tego co pamiętam to nawet angry birds się zacinało.

Ban45zx
komentarz
komentarz

Teraz to już zupelnie mi pomieszałeś

Baikal
komentarz
komentarz (edytowane)

również brał bym ps3 + z czasem zakup ps eye - i masz świetną zabawę ze znajomymi/ z rodziną, nie można zapomnieć o możliwości odpalenia BR, czytnik kart (jak byś chciał pochwalić się zdjęciami na większym ekranie), no i ogólnie bardzo fajny kombajn ;)  w granicach tych 400 zł spokojnie znajdziesz coś interesującego. Jeżeli chodzi o iphone odpuścił bym - marnowanie środków, ps vita - też nie bardzo chyba, że grasz sam ze sobą i to tyle. 1 minus wyboru ps3 to brak możliwości grania w podróży

offmyself
komentarz
komentarz (edytowane)

Teraz to już zupelnie mi pomieszałeś

No bo taka jest prawda, użytkowałem wszytkie iphone'y oprócz pierwszego niby 2G i 5C i w tej chwili jeżeli ktoś planuje zakup urządzenia z jabłkiem to sugeruję 4S, bo na 4 najnowszy ios niby działa ale bardzo słabo.

Ban45zx
komentarz
komentarz

Albo biorę ps3 albo iphona

Mam kiepskię doświadczenia z konsolami-miałem xboxa elite który miał się podobno nie psuć w porównaniu do tych białych a zepsuł się po 2 miesiącach ale jednak pograłbym sobie Ac4 gta5  i inne

lukee8
komentarz
komentarz

Bierz ps3 na marzec tomb rider sie szykuje na ps+ :D

Igorrodz
komentarz
komentarz

Na PS3 jest gra The Lost of Us oraz jej DLC - dla tej jednej gry warto, naprawdę ;)

 

thelastofuswallpaper.png

Youki
komentarz
komentarz

Tak to prawda, warto i to jeszcze jak! :) 

Ewentualnie seria Uncharted tego samego studia również można polecić. 

Adrian93
komentarz
komentarz

Tylko PS3 :D moim zdaniem 

Ban45zx
komentarz
komentarz (edytowane)

chyba biorę ps3

lecz chciałby się tylko dowiedzieć czy iphone 3gs faktycznie ma taką mierną wydajność (na przyszłość)

lukee8
komentarz
komentarz

tak ma mierna.

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)
tak ma mierna.

 

Kompletne bzdury - o ile 3G na 4.2.1 był porażką (brak pamięci L2, mało ramu, mało wydajny procesor, system kompilowany chyba tylko po to, aby zdesperowany użytkownik rzucił swoim telefonem o ziemię i kupił następny), tak 3GS na iOS 6.x chodzi naprawdę fajnie i nie muli nawet serii Infinity Blade, GTA, czy najnowszego Real Racing. Widzę, że wypowiadają się tu osoby, które mają bardzo małą wiedzę na ten temat - kolega, który pare postów wcześniej nie wiedział ile 3GS ma ramu wypowiada się na temat jego wydajności.

Przy rozdziałce 320x480 podzespoły - mimo wieku nadal śmigają poprawnie. Argument, że Angry Birds tnie jest również wymyślony - gram w nie nawet na oryginalnym iPhone'ie zwanym 2G i nic nie zacina (no chyba, że kolega miał tak zasyfiony sprzęt, że faktycznie zmulało).

Gdyby 3GS został na iOS 5 tak, jak chociażby pierwszy iPad - nie polecałbym go, aczkolwiek w iOS 6 nieco przywrócili go do życia.

Realną konkurencją dla 3GS'a w tym przedziale cenowym jest SGS i tu polecam zastanowić się, co kto woli.

  • Dobra wypowiedź 1
lukee8
komentarz
komentarz

Graj 2h na ps3 a na iphonie.

maciekj22
komentarz
komentarz

Graj 2h na ps3 a na iphonie.

 

Dobra, ale PS3 to jest konsola a iPhone to mimo wszystko telefon. Raczej trudno, żeby lepiej grywalny był iPhone niż PlayStation - i z tym argumentem się nie spieram, aczkolwiek nie lubię opowiadania herezji - 3GS mimo upływu latek nadal jest ciekawą propozycją w bardzo rozsądnej cenie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.