x-kom hosting

Media Player 1.1 - Rozszerzenie którego nie sposób usunąć HELP

fk23
komentarz
komentarz

przy okazji wchodzenia w foldery zerknęłam w Extensions:

w9ik.png

 

plik: "jmkolo....." - taki sam jak identyfikator Media Player 1.1 - więc powtórka... usuwać czy skoro i tak nic to nie dawało to dać sobie spokój?

Zayfi
komentarz
komentarz
plik: "jmkolo....." - taki sam jak identyfikator Media Player 1.1 - więc powtórka... usuwać czy skoro i tak nic to nie dawało to dać sobie spokój?

 

  Usuwać. Ale zrób to w trybie awaryjnym. Zanim wejdziesz w tryb awaryjny podaj mi dokładną ścieżkę do pliku.

 

 

fk23 > nie będzie mnie przez chwilę. podaj informacje (ścieżka) i czekaj cierpliwie.

fk23
komentarz
komentarz

C:\Users\Ewa\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jmkolomgfdholbjohjhjhomggcbdkhcb


Po wejściu tu:

C:\Users\Ewa\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jmkolomgfdholbjohjhjhomggcbdkhcb

jest:

1s7v.png

 

po wejściu w ten jeden folder jest:

 

oy6z.png

 

po wejsciu w images:

l9zk.png

 

nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale pokazuje jak to wygląda tylko....


 

 

  Usuwać. Ale zrób to w trybie awaryjnym. Zanim wejdziesz w tryb awaryjny podaj mi dokładną ścieżkę do pliku.

 

 

fk23 > nie będzie mnie przez chwilę. podaj informacje (ścieżka) i czekaj cierpliwie.

no to czekam, nie wchodze w awaryjny 


to ide w awaryjny

Zayfi
komentarz
komentarz
no to czekam, nie wchodze w awaryjny

 

wchodzisz w awaryjny (F8 przy starcie systemu)

 

1. jak juz jesteś w awaryjnym > klikasz start > uruchom > cmd

 

w konsoli wklejasz polecenie del C:\Users\Ewa\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\jmkolomgfdholbjohjhjhomggcbdkhcb

 

nie próbuj przepisywać, bo losowa nazwa tego świństwa jest skomplikowana.

 

2. Nie wychodzisz z awaryjnego tylko sprawdzasz czy folder został usunięty. Jak został usunięty > klikasz start > uruchom ponownie

 

zdajesz relację czy ta bestia znów wróciła

fk23
komentarz
komentarz

przed Twoim postem usunęłam to już recznie z shiftem w awaryjnym... duzy bład? 

no i tak - dalej jest

Zayfi
komentarz
komentarz

przed Twoim postem usunęłam to już recznie z shiftem w awaryjnym... duzy bład? 

no i tak - dalej jest

 

wracaj do awaryjnego i zrób to w awaryjnym. Na przyszłość - nie wybiegaj do przodu. Jak walczymy to razem. Chce wiedzieć czy wróci. Każda moja instrukcja ma sens. Chociaż błądzę. Ale błądzić jest rzeczą ludzką.

głowa do góry, powtórz zalecane czynności w awaryjnym.

fk23
komentarz
komentarz

ale tego folderu juz nie ma

dobra ide zrobie to jeszcze raz....

Zayfi
komentarz
komentarz

ale tego folderu juz nie ma

dobra ide zrobie to jeszcze raz....

 

to w końcu jaki jest stan? masz to rozszerzenie w chrome, czy nie masz?

fk23
komentarz
komentarz (edytowane)

to w końcu jaki jest stan? masz to rozszerzenie w chrome, czy nie masz?

 

 

rozszerzenie jest nadal

folderu nie ma bo mówię że go usunęłam wcześniej ręcznie i teraz juz go nie ma, identyfikator przy rozszerzeniu jest taki sam ale folderu o tej nazwie już nie ma (chodzi mi o to że wpisując w komendzie ścieżke do pliku włączając jego nazwę najprawdopodobniej nie zostanie on odnaleziony-przez to że wczesniej usunelam ten folder)

 

 

 

nie mam siły juz a Wy tu jeszcze nie wiem co robicie....dajcie spokoj...

 

okej poprawka: teraz w awaryjnym po wklejeniu komendy tak jak myslalam: "System nie może odnaleźć określonej ścieżki" 

 

wynika to z tego co napisałam wyżej właśnie...

Edytowane przez fk23
Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)
nie mam siły juz a Wy tu jeszcze nie wiem co robicie....dajcie spokoj...

 

Jeśli rozszerzenie jest dalej i go widzisz, znaczy że coś je podstawia z automatu.

 

Na Twoje dajcie spokój odpowiem tak > dam spokój jak gościu wypadnie z tematu. Niech nie bruździ i niech n9ie zgrywa fachury.

 

Nie wiem jaki jest stan rzeczy > zakładaj temat na fixitpc.pl

 

okej poprawka: teraz w awaryjnym po wklejeniu komendy tak jak myslalam: "System nie może odnaleźć określonej ścieżki"

 

znaczy że folder został usunięty. Konsola nie kłamie.

 

Nie jestem w stanie ci pomóc zakładaj temat na fixtpc.pl w dziale pomocy doraźnej. Daj logi z FRST. Najnowsze. I czekaj spokojnie na instrukcje. Nic nie kombinuj na własną rękę. Prawdopodobnie rozwiązanie okaże się banalne. Ale ja na razie go nie znam.

Edytowane przez Zayfi
fk23
komentarz
komentarz

po ponownym uruchomieniu folder sie pokazuje,

wchodze wiec w awaryjny znowu - wpisuje komende - system dalej nie moze znalezc

 

to od nowa FRST...

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

wchodze wiec w awaryjny znowu - wpisuje komende - system dalej nie moze znalezc

 

to od nowa FRST...

 

Tak. Zrób najnowsze logi z FRST. Nie walcz z problemem. Załóż temat tam gdzie podałem. Czekaj cierpliwie na odpowiedź. Resztą idiotycznych komentarzy się nie przejmuj. Po prostu czekaj na instrukcje.

Edytowane przez Zayfi
fk23
komentarz
komentarz

logi z FRST zrobione, temat założony, czekam niecierpliwie ale czekam...

Mimo wszystko dzieki wielkie za pomoc 

Zayfi
komentarz
komentarz

ogi z FRST zrobione, temat założony, czekam niecierpliwie ale czekam...

Mimo wszystko dzieki wielkie za pomoc

 

Wiem. Obserwuję temat. Jestem dobrej myśli.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.