x-kom hosting

Media Player 1.1 - Rozszerzenie którego nie sposób usunąć HELP

Zayfi
komentarz
komentarz

Wygląda że sobie poradziłaś z Google Chrome. Na razie nic nie instalujemy. To nie koniec zabawy.

 

 

Uruchom OTL i w okno Własne opcje skanowania/ skrypt wklej

:OTL
O8 - Extra context menu item: Funkcja Google Sidewiki - res://C:\Program Files (x86)\Google\Google Toolbar\Component\GoogleToolbarDynamic_mui_en_96D6FF0C6D236BF8.dll/cmsidewiki.html File not found
IE - HKU\S-1-5-21-1883338510-2899367777-2358083288-1000\..\SearchScopes\70373767B05940098DF9B6E45A91B2B1: "URL" = http://www1.delta-search.com/?q={searchTerms}&babsrc=SP_ss&mntrId=DA810026C7855BF2&affID=119357&tt=230713_18215&tsp=4953
O8:[b]64bit:[/b] - Extra context menu item: Funkcja Google Sidewiki - res://C:\Program Files (x86)\Google\Google Toolbar\Component\GoogleToolbarDynamic_mui_en_96D6FF0C6D236BF8.dll/cmsidewiki.html File not found
O8:[b]64bit:[/b] - Extra context menu item: Add to Google Photos Screensa&ver - res://C:\Windows\system32\GPhotos.scr/200 File not found

:Drivers
esgiguard

:Services
HitmanProScheduler

:Commands
[reboot]

Kliknij w Wykonaj skrypt.

 

 

Po restarcie daj mi log z usuwania i nowy skan OTL.

fk23
komentarz
komentarz

log z usuwania niestety mi się nie otworzył po restarcie

po skanie :

Zayfi
komentarz
komentarz
po skanie :

 

jak masz problem z zamieszcaniem raportów to wrzucaj je na wklej.org a do posta wstawiaj link

fk23
komentarz
komentarz
Zayfi
komentarz
komentarz

Przez Shift+Del pokasuj te pliki i foldery z dysku

C:\Users\Ewa\Desktop\delta.png
C:\Users\Public\Desktop\HitmanPro.lnk
C:\autoexec.bat

2. Pobierz SystemLook 64bit

http://jpshortstuff.247fixes.com/SystemLook.html

 

Uruchom > w puste okno wklej

:regfind
Media Player 1.1

pokaż wynikowy raport

fk23
komentarz
komentarz
Zayfi
komentarz
komentarz

W rejestrze nie ma żadnych wartości.

Obawiam sie że to rozszerzenie wchodzi w Google Chrom automatycznie w związku z zainstalowanymi odtwarzaczami video.

 

 

1.Uruchom OTL i kliknij Sprzątanie.

 

2. Uruchom AdwCleaner i kliknij Usuń.

 

3.Skasuj z dysku folder C:\FRST, a potem sam programik

 

4. Ponów instalację Google Chrome i zdaj relację.

fk23
komentarz
komentarz

wszystko pousuwane ale mam problem z wejściem przez Explorera w strony googlowskie, nie mogę wejść na strony googla nawet na wyszukiwarke żeby ściągnąć chroma, podrzuć proszę link do instalatora może tak uda się wejść. Przez inne wyszukiwarki tez nie mogę wejsc

Zayfi
komentarz
komentarz

To nie dobrze. Przyczyny upatruje w AVG.Odinstaluj antywirusa z panelu programów i spróbuj pobrać.

 

 

fk23
komentarz
komentarz

pobrałam chroma przed przeczytaniem Twojego posta (zmieniajac ustawienia przegladarki Explorera...jakos poszlo....) Chrom jest - Media Player 1.1 też 

AVG probowałam odinstalowac dopiero teraz, po kliknieciu "odinstaluj" wyskakuje komunikat:

Program AVG Installer Application przestał działać


nie mam już siły ...

Zayfi
komentarz
komentarz
Chrom jest - Media Player 1.1 też

 

To znaczy, że rozszerzenie wchodzi z automatu. Masz w systemie zainstalowane dodatkowe playery video. W sumie nie wiem po co bo W7 ma bogaty pakiet kodeków. Ja bym wywalał programy do video.

 

ale wcześniej zweryfikuj pliki systemowe

 

start > polecenie uruchom > cmd

 

wklep komendę sfc /scannow

 

podaj jaki jest końcowy komunikat

fk23
komentarz
komentarz

tbt6.png

Zayfi
komentarz
komentarz

Nie mam na to pomysłu. Przyszło najprawdopodobniej z próbą instalacji Spyhunter.

 

Zrób logi z FRST i wstaw na to forum

http://www.fixitpc.pl/

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Szybsza będzie [url=http://www.fixitpc.pl/topic/1234-reperacja-nakladkowa-bez-utraty-danych/] instalacja/reperacja nakładkowa bez utraty danych[/url] ...

Edytowane przez kliszka
fk23
komentarz
komentarz

dobra i tak dzieki za pomoc....to mam juz tylko kilka pytan:

-co z tym avg? usuwać? (jakis sposob na usuniecie znajde juz)

 

To znaczy, że rozszerzenie wchodzi z automatu. Masz w systemie zainstalowane dodatkowe playery video. W sumie nie wiem po co bo W7 ma bogaty pakiet kodeków. Ja bym wywalał programy do video.

 

 

 

-nie mam pojecia co za programy dodatkowe mam poinstalowane-jak Ci dam zrzut z panelu to ewentualnie powiesz co wyrzucic?

-pojawił sie dodatkowy problem - uruchamianie systemu trwa 3 razy dluzej niz dotychczas i na jakies pol minuty pijawia sie w miedzyczasie czarny ekran...

-i co z tym combofixem? czy to juz ostatecznosc? 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie słuchasz !!! przeżyłem podobna próbę zainfekowania mojego PC-ta wirusem Media Player 1.1 . Pozostaje ci tylko instalacja nakładkowa ,zresztą zrobisz jak uważasz ,ale z tego co widzę kombinowanie z logami na dobre ci nie wyszło.
P.S - Pracę z Combofix-em zaleca się jedynie zaawansowanym użytkownikom , dziwię się ,że kolega Zayfi zaproponował takie rozwiazanie - ale na tym forum wszystko jest mozliwe

Edytowane przez kliszka
fk23
komentarz
komentarz

Nie słuchasz !!! przeżyłem podobna próbę zainfekowania mojego PC-ta wirusem Media Player 1.1 . Pozostaje ci tylko instalacja nakładkowa ,zresztą zrobisz jak uważasz ,ale z tego co widzę kombinowanie z logami na dobre ci nie wyszło.

 

Słucham, słucham. Ale na razie słucham tylko Zayfi, bo od początku siedział ze mna w tym problemie, jak mi powie zeby tak zrobic to zrobie. 

Tym bardziej że Reperacja Nakładkowa to dla mnie czarna magia, wiec aby podejmowac nowe totalnie nieznane dla mnie kroki musze miec choc małą nadzieje ze to pomoże...

Zayfi
komentarz
komentarz
co z tym avg? usuwać? (jakis sposob na usuniecie znajde juz)

 

na razie nie

 

Nie słuchasz !!! przeżyłem podobna próbę zainfekowania mojego PC-ta wirusem Media Player 1.1 . Pozostaje ci tylko instalacja nakładkowa ,zresztą zrobisz jak uważasz ,ale z tego co widzę kombinowanie z logami na dobre ci nie wyszło.

 

Kliszka ja rozumiem że chcesz pomóc, ale obejdzie się bez nakładek. Zresztą na W7 nakładek nie ma.

 

nie mam pojecia co za programy dodatkowe mam poinstalowane-jak Ci dam zrzut z panelu to ewentualnie powiesz co wyrzucic?

 

daj fotkę tylko żebym miał wszystko jak na dłoni.

 

-pojawił sie dodatkowy problem - uruchamianie systemu trwa 3 razy dluzej niz dotychczas i na jakies pol minuty pijawia sie w miedzyczasie czarny ekran...

-i co z tym combofixem? czy to juz ostatecznosc?

 

spoko. pocierp trochę. jak zobaczę co masz w programach coś podziałamy.

Długim rozruchem się na razie nie zajmuj. Nas interesuje ten cholerny media player.

A combofixa mi nie tykaj. To specjalistyczne narzędzie adresowane na ściśle określone infekcje. To jakby strzelać do komara z armaty.

Gość
komentarz
komentarz

POWODZENIA


do kolegi Zafiego - Reperacja nakładkowa bez utraty danych .
Jedynym znanym sposobem na pozbycie sie w/w wirusa jest niedopuszczenie do instalacji( zresztą bardzo nachalnej) wymienionego dodatku - Media Player 1.1
 

fk23
komentarz
komentarz

kmrq.png

6idm.png

6rc6.png

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tymi kodekami to przesadzasz. Też mam W7 64bit i żadnych kodeków nie instalowałem. Mało tego oglądam filmiki na playerze mpc home- cinema, który nie wymaga instalacji. Ale na razie zostawmy to na boku.

 

Zrób mi skan z SystemLook teraz na takim samym warunku jak podałem kilka postów wyżej.

 

Dodatkowo proszę o przesłanie na PW shostowanego w zipie pliku Preferences od Google Chrome. Plik masz skopiować na drugą partycję i spakować. Plik wrzuć na

 

http://www.speedyshare.com/

 

Plik znajdziesz w folderze Google > już tam byłaś nie raz, więc wiesz o co chodzi

 

scieżka do pliku c: Users \nazwa uzytkownika\appdata\local\google\chrome\userdata\default

Edytowane przez Zayfi
fk23
komentarz
komentarz

Nie słuchasz !!! przeżyłem podobna próbę zainfekowania mojego PC-ta wirusem Media Player 1.1 . Pozostaje ci tylko instalacja nakładkowa ,zresztą zrobisz jak uważasz ,ale z tego co widzę kombinowanie z logami na dobre ci nie wyszło.
P.S - Pracę z Combofix-em zaleca się jedynie zaawansowanym użytkownikom , dziwię się ,że kolega Zayfi zaproponował takie rozwiazanie - ale na tym forum wszystko jest mozliwe

w ramach wyjaśnień odpisze jeszcze na to chociaz wolalabym zeby nie rzucac tu dziwnych wypowiedzi nie zwiazanych z moim problemem... bo juz wystarczajaco mnie to wkurza... 

kolega Zayfi nie proponował takiego rozwiazania! szukajac na necie roznych metod rozwiazania mojego problemu natknelam sie takze na uzycie do tego celu Combofix - to byla moja propozycja i moja wypowiedz.

 

a teraz chce sie pozbyc rozszerzenia media player 1.1 wiec powrót...


 

 

Zrób mi skan z SystemLook teraz na takim samym warunku jak podałem kilka postów wyżej.

 

 

 

http://wklej.to/4kYuM

Zayfi
komentarz
komentarz
a teraz chce sie pozbyc rozszerzenia media player 1.1 wiec powrót...

 

ale ja też chce rozwiązać ten problem. Jest nas dwoje i jak skapituluje to jedziesz na najlepsze w Polsce forum od takich przypadłości. Nie spotkałem się do tej pory z przypadkiem media player 1.1. Też cały czas szukam odpowiedzi jak go wyeliminować.

 

Czekam na log z SystemLook i na wiadomoś na PW.

pozdro.

Zayfi
komentarz
komentarz

Proszę o wrzucenie pliku Preferences na http://www.speedyshare.com/

 

i podanie linku na PW

fk23
komentarz
komentarz

Proszę o wrzucenie pliku Preferences na http://www.speedyshare.com/

 

i podanie linku na PW

 

 

poszło, mam nadzieje ze o to chodzilo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.