x-kom hosting

Blue screen code 0x124 po kilkunastu minutach grania

Youki
komentarz
komentarz

W Malware dajesz pełny skan. 

Frutill
komentarz
komentarz (edytowane)

Informacja o napięciu z BIOS. Pełne skanowanie już leci. Wielkie dzięki że się zaangażowałeś tak w tego posta chyba na 10 forach taki sam temat pisałem i mało gdzie była pomoc nawet support ubisoftu nie odpowiada..


Po pełnym skanowaniu malware : 


Dziś w nocy po wykonaniu tych wszystkich skanów adwcleaner i malware grałem w ACBH ponad 1,5h bez crasha myślałem że wszystko już dobrze ale znowu wywaliło BSoD

Youki
komentarz
komentarz

Profilaktycznie masz możliwość wziąć od kogoś inny zasilacz i sprawdzić jak sytuacja będzie wyglądać ? 

 

Sprawdz czy przypadkiem nie wygiąłeś pin'ów od procesora podczas montażu.

 

Skoro już użyłeś skanowania, to trzeba było usunąć infekcje tak samo w AdwCleaner. 

Frutill
komentarz
komentarz

Piny sprawdzone wszystkie wporządku, w malware wyczyściłem kwarantanne ale w tym adw nie bardzo wiem jak;/ no zasilacza nie mam za bardzo od kogo ale popytam. Aczkolwiek gdyby to zasilacz to by wywalało też przy innych grach nie?

Youki
komentarz
komentarz

A masz jakąś inną dość wymagającą gierke?

 

Dajesz szukaj w AdwCleaner a za chwile Usuń i tyle.

Frutill
komentarz
komentarz

Diablo3 ze swoją optymalizacją staje się bardzo wymagające siekam po kilka-kilkanaście godzin dziennie i nic nie wywala;/ Skyrim też lubie pograć i również nie zdarza się żeby wywaliło błąd.
Aha to tak zrobiłem myślałem że coś jeszcze.

Youki
komentarz
komentarz

Popytaj o ten zasilacz jeszcze profilaktycznie. 

 

Zaaktualizowałeś ten BIOS ?

Frutill
komentarz
komentarz

Biosu nie aktualizowałem, popytam.

Youki
komentarz
komentarz

No to zrób to wreszcie.. :)

Frutill
komentarz
komentarz

Ta aktualizacja bios jest w pełni bezpieczna?


Odpowiedzieli z support:):  

Dziękuję za oczekiwanie. Obawiam się, że na Pana systemie operacyjnym gra nie będzie działać. Pana system w obecnej wersji nie jest w stanie prawidłowo obsługiwać aplikacji Uplay, a co za tym idzie gry. Ta wersja systemu jest również pozbawiona wsparcia technicznego od firmy Microsoft. Do prawidłowego działania gry niezbędny jest system Windows 7 w wersji aktualizacji zbiorczej Service Pack 1. Bardzo proszę o zaktualizowanie systemu do wersji Service Pack 1, oraz dodatkowo zainstalowanie wszelkich innych ważnych/zalecanych aktualizacji. Tych aktualizacji będzie niestety ponad 100.

 

 

Może problem nie leżał tak głęboko jak go szukalismy:)

Youki
komentarz
komentarz

Ja tam się na grach nie znam. 

 

Daj znać jak wszystko poinstalujesz czy jest w porządku.

Frutill
komentarz
komentarz

NIe jest wporządku nadal wywala BSoD 0x124

Youki
komentarz
komentarz

Poinstalowałeś te wszystkie aktualizacje, ważniejsze i mniej ważne via Windows Update też ? 

 

Pobierz OCCT i uruchom test na 30 min.

Frutill
komentarz
komentarz

Zrobiłem 30min test OCCT nic się nie stało skończył test i tyle żadnego raportu z tego nie ma;/

Youki
komentarz
komentarz

ALe dałeś test na CPU  ?:) 

Frutill
komentarz
komentarz

tak:)

Youki
komentarz
komentarz

A podczas testu działo się coś z komputerem czy było wzsystko w porządku ?

 

Procesor był cały czas obciążony? 

Frutill
komentarz
komentarz

Test trwał 30 min procesor był obiciążony przez 20 min i nic się nie działo tylko tak jak zawsze przy 100% pracy procka :) 

Youki
komentarz
komentarz

Raczej pytałem o to czy taktowanie osiągął maksymalne ? :)

Frutill
komentarz
komentarz

Co do taktowania wygląda to tak w tamtym teście było to samo.

Youki
komentarz
komentarz

Problem wciąż występuje tylko podczas w AC ?

Frutill
komentarz
komentarz

Niezmiennie;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.