x-kom hosting

jak procek?

Gość
komentarz
komentarz

tak ale ile średnio, gdy sztuka jest taki jaki ma być :)


czy zamiast resetować bios w BIOSIE można to zrobić poprzez wyjęcie baterii na płycie??

Gość
komentarz
komentarz

Jaką masz płytę bo jak tą z pierwszej strony ASUS P8H61-M2 to zapomnij o oc 

Gość
komentarz
komentarz

ja wiem ale pytanie już nie aktualne

Gość
komentarz
komentarz

czy Boxowe chłodzenie pozwala na jakieś OC tego procka i5 3570K?? czy tylko wymiana na inne??

Gość
komentarz
komentarz

Na box chłodzeniu nie robi się oc 

rafalluz
komentarz
komentarz

Jakieś OC możesz zrobić, ale musisz monitorować temperatury.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

spam

Edytowane przez Edward Kenway
Gość
komentarz
komentarz

procek doszedł i jestem bardzo zadowolony bo skok w wydajności jest ogromny mimo moje j nie najlepszej karty graficznej  :) tylko pytanie jakie powinien mieć temperatury procesor pod obciążeniem??

Gość
komentarz
komentarz

To zależy od obciążenia procesora, temperatury w pomieszczeniu,obudowy, chłodzenia procesora .Generalnie nie powinna przekroczyć max tej co daje fabryka 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

bo teraz w spoczynku przy oglądaniu pulpitu mam 42 stopni C

Edytowane przez Edward Kenway
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Chłodzenie fabryczne czy inne dedykowane ? OC robione ?

Edytowane przez dizingof
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

już nie ważne wszystko chodzi tak jak ma być :) czy 60 stopni w stresie to dużo(bez oc i chłodzenie boxowe)?

Edytowane przez Edward Kenway
Gość
komentarz
komentarz

dlaczego jest taki mały maX??

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

To pytanie nie do mnie ale do intela .Twój też większego niema co widać tutaj http://ark.intel.com/pl/products/65520/intel-core-i5-3570k-processor-6m-cache-up-to-3_80-ghz  Chyba nie chciałbyś gotować wody na herbatkę na nim jak to mają nowe intele (dla mnie szrot) tu opisane 

http://blog.pclab.pl/opson/Haswelle.s%C4%85.gor%C4%85ce.Temperatury.z.ch%C5%82odzeniem.BOXowym.nie.nastrajaj%C4%85.optymistycznie,138

Edytowane przez dizingof
Gość
komentarz
komentarz

coś chyba źle skręciłem albo źle nałożyłem pastę bo mam dość duże temperatury bo w stresie mam niebezpieczne temperatury ponad 67 stopni, jutro rozbiorę i spróbuje coś z tym zrobić

Gość
komentarz
komentarz

Może pasty dałeś za dużo jeśli box nie był nowy np .Inną opcją jest to że klipsy od fabrycznego chłodzenia lubią się popuścić i nie dotyka prawidłowo do procesora .Sprawdź to najpierw 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

tak prezentują sie temperatury

Edytowane przez Bombel007
cinomatic
komentarz
komentarz

Trzeba mieć naprawdę niezły wzrok żeby zobaczyć te temperatury

Gość
komentarz
komentarz

Patrzę i się nie mogę dopatrzyć .Jak dobrze widzę to pod max obciążeniem miałeś 74 st C ?

Gość
komentarz
komentarz

Tak

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli jutro nic nie wykombinuje to pomyśle nad nowym chłodzeniem, coś mi się wydaje źe za grubo dałem pasty, dasz moze link do filmiku gdzie jest pokazane jak dobrze nakładać paste, wiem źe na youtube jest dużo filmikow ale co filmik to inna metoda

  • 3 miesiące później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.