x-kom hosting

jak procek?

cinomatic
komentarz
komentarz

Cytat     Core i5-3340 (3.1G, L3:6M, GT1, 4C, VT-d,77W, rev.N0) ALL 0802   Przy zaktualizowanym biosie.

 

Do tego procesora tak.

Gość
komentarz
komentarz

dobra ale miała być najnowsza heheeh :)

Gość
komentarz
komentarz

ostatnie pytanie bo już prawie jestem pewien czy ten procesor za 650zł to dobry wybór, jest chłodzenie ale jest tylko miesiąc gwarancji :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=3864291294

Verow
komentarz
komentarz

Procesory, a tym bardziej intely się nie psują.

Gość
komentarz
komentarz

to jak co robić??

Gość
komentarz
komentarz

ja się pytałem czy kupować czy nie, cz jeżeli procesor miał być przesadnie podkręcany to dopiero po 30 dniach może paść??

Gość
komentarz
komentarz

Jak się przedobrzy z napięciami to może paść i zaraz lub za dzień .Nie ma tu reguły .Cena jest przystępna jak na literkę K .Zapytać możesz o paragon .Z drugiej strony jest nowy taki http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-3570-quad-core-3-40ghz-6mb-lga1155-22nm-77w-vga-box-bx80637i53570-492759/ Też można mu zrobić oc ale nie jest takie łatwe jak tych z literką K .Jak dla mnie za 651 zł to bym go kupił .Powyżej tego to wybrał bym nowy bez K z płytą która pozwoli mi zrobić jego oc 

Gość
komentarz
komentarz

ale czy jak po 30 dniach będzie chodził to jest możliwość że padnie w późniejszym czasie??

Gość
komentarz
komentarz

Przy używkach nikt ci nie da gwarancji że tak nie będzie .Zwłaszcza że na pewno było robione oc bo po to się je kupuje 

rafalluz
komentarz
komentarz

ale czy jak po 30 dniach będzie chodził to jest możliwość że padnie w późniejszym czasie??

 

Zawsze jest możliwość.

 

Więcej, pewnego dnia NA PEWNO padnie. Tylko kiedy ten dzień nastąpi, nikt nie wie.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

ale jak było robione odpowiednio to powinno nic sie nie stać, a chyba nikt nie szaleje z oc

 

 

Zawsze jest możliwość.

 

Więcej, pewnego dnia NA PEWNO padnie. Tylko kiedy ten dzień nastąpi, nikt nie wie.

 

w ogóle jaką mniej więcej mają żywotność te procki??

Edytowane przez Bombel007
Gość
komentarz
komentarz

Szczerze to nie wiem jaką mają żywotność bo nigdy żaden mi nie padł .Sprzęt zmieniam średnio co 4 lata .Intel daje 3 lata gwarancji 

Gość
komentarz
komentarz

Może być 

Gość
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/show_item.php?item=3864291294 procesor zamówiony za 650zł, z chłodzeniem i 30 dniową gwarancją plus gościu mówił że nie był podkręcany :) i czy w ogóle można jakoś później sprawdzić czy procesor był kiedyś podkręcany???

Gość
komentarz
komentarz

Tego nigdy nie zobaczysz czy było robione oc 

Gość
komentarz
komentarz

tylko żeby procesor był sprawny to będę siecieszył

Gość
komentarz
komentarz

Sprawny to on będzie raczej .Pytanie powinno brzmieć czy to dobra sztuka i czy potrzebuje niskiego napięcia by osiągnąć wysokie oc 

Gość
komentarz
komentarz

a co każdy sztuka jest inna?? mimo że jest ten sam model??

Gość
komentarz
komentarz

A no każda sztuka do oc może wymagać mniejszych lub większych napięć mimo że model ten sam 

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Poza tym niektóre sztuki mogą skończyć się wcześniej i nie osiągnąć taktowań, jakie uzyskałbyś na innej sztuce.

 

Jest to absolutnie niemożliwe do weryfikacji bez przekonania się na własnej skórze. Nawet gdyby sprzedający zapewnił, że dana sztuka osiągnęła taktowanie x, wcale nie musi to znaczyć, że u siebie osiągniesz takie samo taktowanie.

Edytowane przez rafalluz
Gość
komentarz
komentarz

do ilu ten proc się kręci?? da rade 4,5GHz??

rafalluz
komentarz
komentarz

A przeczytałeś post zaraz nad swoim?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.