x-kom hosting

BSOD 0x1000008e po wymianie karty graficznej.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż jeszcze tego screena z zakładki Health.

kazioslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/pila/x800_vs_6800u/FarCry-AA-High-6800.jpg

 

Obraz jest z innej strony związany z czymś innym ale to nie jest ważne. Gdy mi przyszło do głowy by to pokazać to już zresetowałem komputer więc nie zrobiłem zdjęcia a nie potrafię znal esc takiego problemu na obrazie. Otóż przed chwilą miałem podobne przycięcie sie obrazu aczkolwiek takie paskowane na ukos. Nie wiem co jest tego powodem wiec pisze tutaj. Pomógł tylko reset komputera. A i wrzucam screeny z healt z dysków. Jeśli będe miał czas zrobie jeszcze ten test i podeśle screen z testu. Dodaje zdjęcie tego problemu. Niestety wystąpiło chwile po napisaniu postu i odpaleniu nie wymagającej gry.

Edytowane przez kazioslaw
Youki
komentarz
komentarz

Wymień kabelek SATA. 

 

Sprawdz czy radiator na mostku jest bardzo gorący 

kazioslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

Dysk Systemowy Mam Na ATA. Radiator sprawdze w wolnej chwili. Jeśli jest gorący w takim razie co dalej? W menadżerze zadań mam pare svhost i niewiem czy któryś z nich moze pobierać aż 28 000K

Edytowane przez kazioslaw
Youki
komentarz
komentarz

Możesz profilaktycznie przeskanować system programem Malwarebytes AntiMalware oraz ADWCleaner.

kazioslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok a Kabelek z systemowego wymienić?

 

Skany odpale gdy pojde spać by nic przy okazji na komputerze nie robić. Jeśli sie nie przytnie powiem czy cos wykazały


Skan w ADWCleaner wykazał parę plików usunął i jak narazie mam spokój później odpale skan tym 2 programem

Edytowane przez kazioslaw
Youki
komentarz
komentarz

Ogólnie na nowy. 

kazioslaw
komentarz
komentarz

Dysk do wymiany na nowy to ja wiem. Gdy będe miał kase to zakupić i tak planowałem i wymienić wraz z systemem.

Youki
komentarz
komentarz

Chodziło mi o kabelek.

kazioslaw
komentarz
komentarz

A ok ok mam nowy z płyty głownej bo mialem stare i nie wymieniałem ale ktory?:P z systemowego czy z dodatkowego?

Youki
komentarz
komentarz

Systemowego.

kazioslaw
komentarz
komentarz

ok wymienie przy najblizszej okazji

  • 4 tygodnie później...
kazioslaw
komentarz
komentarz (edytowane)

Karta wróciła z naprawy. Niestety błędy występują nadal ale podczas grania jedynie je miałem. Podczas zwykłego użytkowania komputera nie zauważyłem. Komputer zostawiłem na noc ponieważ włączyłem serial sobie by obejzec przy okazji zasnąć i od 22 godzin nie bylo bluescreena:) Bluescreen wystąpił aktualnie podczas wczytywania trybu 3d w football managerze 2013. Wydaje mi sie ze powodem bluescreenow moze byc sekcja zasilająca albo ustawiony zbyt nisko czujnik temperatury by karta sie nie spaliła ponieważ w gry 2d i nie wymagające ogromnej grafiki moge grac aczkolwiek gdy wczytuje sie w football managerze tryb 3d wywala bluescreen. Jeśli wstawić dumpy to poprosze napisac:)

Edytowane przez kazioslaw
kazioslaw
komentarz
komentarz

Mój komputer staje się powoli dziwnym tworem;d Dziś Bluescreen wystąpił podczas włączania Football Managera. Wymienię wkońcu ten kabelek a jeśli nie pomoże to mógłby mi ktoś powiedzieć którą wersje miałbym bios'a wgrać oraz ile wynosi tak orientacyjnie koszt wgrania w serwisach komputerowych

Youki
komentarz
komentarz

Najnowszą oczywiście.

 

Nie mam pojęcia, zależy od serwisu.

kazioslaw
komentarz
komentarz

ale tak orientacyjnie;p bo wiesz nie chce płacić za wgranie biosu tyle samo co za tą płytę główną zapłaciłem droga nie była bo szukałem czegoś by mi komp działał:)

Youki
komentarz
komentarz

50 zł to zdzierstwo już jak coś ;)

  • 2 tygodnie później...
kazioslaw
komentarz
komentarz

ee to jak w granicy 50 zł to jeszcze mogę tą 1/3 ceny płyty głównej dać:D Jeszcze mały problem jest bo zapewne wymagany będzie transport do serwisu całej skrzynki że tak to ujmę a to lekko problematyczne może być:) Jakoś dałbym rade ach i postów nie czytam na bieżąco z racji iż na razie problemów nie mam (na zintegrowanej aktualnie znów jestem). A i jeszcze aktualnie nie mam kasy więc to trochę potrwa zanim ten sprzęt "naprawię". Co do wgrywania biosu w serwisie powinni sami znaleźć wersję prawda?:D nie znam się na upgrade biosu w serwisach bo nie było to nigdy konieczne;)

Youki
komentarz
komentarz

Co do wgrywania biosu w serwisie powinni sami znaleźć wersję prawda? nie znam się na upgrade biosu w serwisach bo nie było to nigdy konieczne;)

Zależy od Pana w serwisie. Znam przypadki, że nic robione nie jest na prawdę, a 50 zł się zostawia.

kazioslaw
komentarz
komentarz

Nie no spoko. Serwis a raczej panowie są mili. Jednego z nich kojaże ze swojego gimnazjum (zespół szkół wiec wiesz kierunek informatyczny był w niej). Miejmy nadzieje że upgrade biosu naprawi te bluescreeny. Ponieważ mógłbym załatwic starszą graficzną karte ale ona nie będzie nowa tak jak ta kupiona przezemnie:)

Youki
komentarz
komentarz

Jakby coś się działo to pisz.

kazioslaw
komentarz
komentarz

Spoko jeśli nie pójde do serwisu a komputer będzie działać z inną kartą (nie zintegrowaną) to tez poinformuje

  • 3 tygodnie później...
kazioslaw
komentarz
komentarz

Aktualnie nadal jestem na zintegrowanej aczkolwiek jest nowy nie aż tak denerwujący chociaż widoczny i to bardzo. Moim problemem są artefakty w grach TYLKO i wyłącznie directx 9 gdy odpalę grę wymagającą starszych bibliotek żadne artefakty nie wyświetlają się. Są to drobne acz widoczne przekłamania graficzne typu zamiast grafiki czaru jest kwadrat (jakby po prostu wczytało dodatkowe obiekty albo nie wczytało czaru) Po minimalizacji ustaje na chwile ale po chwili znowu wraca. Gdy zresetuje komputer wszystko powraca do normy. Wydaje mi się ze system może być problemem gdyż po instalacji (a raczej próbie ponieważ nie zawsze directx chce się zainstalować ogłaszając komunikat ze zainstalowany directx jest nowszy albo ten sam) na nowo directx 9 problem nadal występuje. Nie chcę a raczej nie mam chwilowo możliwości reinstalacji systemu więc chciałbym poznać inne powody błędów z artefaktami w grach z directx 9

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.