x-kom hosting

Lista Chętnych Do Testowania Sprzętu/programów W Nowym Dziale

naekana
komentarz
komentarz

Ja też wpiszę się na listę chętnych :) Mogę przetestować słynną myszkę Asus, z tymże dokumentacja fotograficzna 18+ :haha: Poza tym drukarkę Canon ip1000.

Dyni@
komentarz
komentarz

Myślę że z myszką jest podobnie do głośników B)

nitro07
komentarz
komentarz

mogę testować sprzęt, a jaki to się zobaczy mam dostęp do około 35 komputerów o różnej konfiguracji :)

no i oczywiście soft i systemy operacyjne od 98 do Visty + win 2003 serwer SBS

zigi123
komentarz
komentarz

Ja jak powiedzialem talefony komorkowe

Moge dorzucic urzadzenia audio ipod mp3 mp4

P.S kiedy bedziecie tworzyc ten dzial i na jakiej sasadzie to bedzie dzialac czy my bedziemy jakos za to odpowiedzialni cos w stylu moderatorow to bedzie cos w stylu nowego dzialu na forum i tak do kazdego beda admini przydzieleni czy jak to bedzie wytlumaczcie to dokladnie

Bamu
komentarz
komentarz

z okazji nowego działu zapewne nie będzie nowej reputacji, bo po co ?

Aktualna "wyższa" ranga zapewne sobie poradzi z tym działem !

Gość
komentarz
komentarz

No panowie, jutro z rana zamawiam bude, mysle ze po swietach powinien byc tescik :)

bartek
komentarz
komentarz

Bardzo chętnie przestestuję GF 7600GT. Mogę jeszcze opisać test nagrywarki Samsung_toshiba bo kupiłem niedawno. No i ewentualnie PIV 3.0 GHz ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Mogę jeszcze opisać test nagrywarki Samsung_toshiba bo kupiłem niedawno

Test nagrywarki? Musiałbyś zużyć spooooooooro płytek i użyć paru programów ^^

Ludzie, przed zaproponowaniem, co możecie testować, zastanówcie się... Przy kartach graficznych, procesorach (testy typu 3DMark, PCMark, gry) czy obudowach (odczucia, opisy, bo inaczej się nie da) nie ma problemu, ale do testów głośników, słuchawek, odtwarzaczy, zasilaczy, potrzebne jest specjalistyczne oprogramowanie, a nierzadko i sprzęt (np. jakieś mierniki napięcia w przypadku testu zasilacza)!

Subiektywne odczucia w przypadku np. takich głośników absolutnie nie wchodzą w grę, bo jak pochwalicie sprzęt i jakiś audiofil to kupi, to będziecie mieli problem, jeśli będzie miał jakiekolwiek pretensje. A np. wiatraki czy pasty termoprzewodzące? Odpadają, bo trzeba by było porównać kilka naraz w jednym komputerze.

bakus1989
komentarz
komentarz

Moge przetestować swojego złoma co mam w piwnicy :P

Duron 800Mhz (ile najwiecej wytrzyma przy stabilnej pracy)

Grafike FX5900XT 128\256

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.