x-kom hosting

Lista Chętnych Do Testowania Sprzętu/programów W Nowym Dziale

Bamu
utworzono
utworzono

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry212686 - najpierw proszę przeczytać o co mi lata !

A potem niech każdy zastanowi sie co może przetestować !

Proszę pisać w tym temacie co dana osoba może przetestować !

jeśli będzie dużo propozycji to może coś z tego będzie !

A software to co ????? :zly: - niech każdy napisze hadware czy software :P edytować posty! :P // GoBi

Boski4
komentarz
komentarz

Pierwszym chętnym jestem ja i już wiem co przetestuję.

Bamu
komentarz
komentarz

ale piszcie przy okazji co chcecie testować

Boski4
komentarz
komentarz

Ok zapomniałem napisać co przetestuję. Przetestuję swój procek 1700+ ile go maksymalnie mogę podkręcić i czy będzie stabilnie chodził.

dar55
komentarz
komentarz

Bamu jako załozyciel powinieneś określić procedury testow tzn :

do proca pcmark05 i prime95 (np 1M lub 32M) i wyniki w CPU-Z

do grafiki 3dmark 05 itd itp

Bamu
komentarz
komentarz

Tak wiem ale na razie to tylko jest orientacyjna lista ! nie ma sensu organizować wszystkiego, bez chętnych do testowania !

Ale dzięki Dar za podpowiedz co do sposobów testowania !

Gość
komentarz
komentarz

Ja jestem chetny ;)

Co do testów, to dam stary test e4300 (z okolic wakacji) i moze dołoze do niego jakies testy), stestuje 7600GS ZE jeżeli to kogoś interesuje... Aha, no i chyba naważniejsze, niedługo zamawiam sobie nową bude, myśle że po świętach powinna dojść, i wtedy też powinien sie pojawić teścik ;)

Konsurk
komentarz
komentarz

Po świętach(nie na 100%) E2160+GA-P31 - OC itd.

Bamu
komentarz
komentarz

mcickx test 7600GS bardzo sie przyda ! najlepiej zebrać testy całej serii 7 i wyżej i będzie pożytek dla innych przy kupnie sprzętu

ambas
komentarz
komentarz

Ja mogę przetestować mój przyszły sprzęt, który mniej więcej będzie wyglądać tak:

evga 650i ultra

E4500

2gb patriot 800 cl5

hd 3850 (prawdopodobnie sapphire)

Do tego mogę już teraz zrobić test np. głośników creative 380, telefonu SE 510i (o ile można będzie testować telefony) i jakiś programików.

Dyni@
komentarz
komentarz

Chcesz też robić testy akcesoriów komputerowych, a raczej nie testy tylko opinie ? (Głośniki, myszki, pady itp.)

Bamu
komentarz
komentarz

na razie z akcesoriami poczekamy ! wszystkiego innego i tak jest dużo

zeniTh
komentarz
komentarz

ja tez jestem zainteresowany

moge przestowac :

moja grafike 7900GTO prezd i po modzie

myszke ( moja )

i swa kochana obudowe :P z plexy

:D

ew. jeszcze wiatrai revolteca, dysk seagate :P i moj cooler :D

czyli prawie caly kom :D

HARDWARE

nokia
komentarz
komentarz

Ja też mogę testować;

E4500, 7900GS 600/1600 CM, Głośniki Creativa:-)) :P:P , Nową klawiaturę i myszkę Labteca bez/przew;-)), ASUSA P5B itd;-))

No i MP4 Creative;-)))))))

GoBi
komentarz
komentarz

Ja pisze sie do software...

Kamik47
komentarz
komentarz

ja jestem chetny:) przetestuje caly moj sprzet opis \/

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Ja mogę prztestować Grafikę w lapku teraz GeForceGO 7600 i w moim nowym lapku (po świętach). ZEN Vision M Creativa, głośniki. Myszkę Logitecha i kierownicę MediaTech'u

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jestem bardzo ciekaw, jak chcecie głośniki testować. Subiektywnie, odsłuchowo? Nie radzę... To, co jednemu wystarcza, dla drugiego jest szajsem. Do testu głośników czy nawet karty dźwiękowej trzeba by posiadać dość profesjonalny sprzęt i oprogramowanie. To samo z jakością dźwięku odtwarzaczy MP3/MP4. Przy CPU i kartach graficznych takich problemów nie ma, a przynajmniej problemy nie są tak poważne. Tak mi się wydaje...

Bamu
komentarz
komentarz

ja już wcześniej pisałem, że z akcesoriami jeszcze poczekamy !

Niech na razie wypali pomysł z podstawowym sprzętem !

Ale za dobre chęci bardzo dziękuje !

FrogsterPL
komentarz
komentarz

To co napisałem nie było skierowane do Ciebie, tylko właśnie do tych co to chcieli testować :D

Popek
komentarz
komentarz

Ja jestem chętny

Napisze o mojej drukarce, monitorze..... sie jeszcze pomyśli o czym :P

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz
To co napisałem nie było skierowane do Ciebie, tylko właśnie do tych co to chcieli testować :D

Czyli m.in do mnie :)

Ja głośniki itp akcesoria nie chiałem testować jakoś programami i zaawansowanym sprzętem ;);)

Miałem nadzieję raczej na w miarę obiektywne porównanie np. opisu z vobis.pl do moich odczuć z użytkowania danego sprzętu.

:P:P:P

zigi123
komentarz
komentarz

Ja moge testowac telefony komorkowe

Boski4
komentarz
komentarz

Ja jeszcze zapomniałem dodać, że przetestuję adapter WI-FI od modemu LIVEBOX na jak dużą odległość działa w pomieszczeniu otwartym oraz zamkniętym i jaka jest jego jakość sygnału, oraz kartę graficzną czyli ATI Radeon 9800PRO oraz coś z software czyli Adobe Photoshop CS2 9.0

Bamu
komentarz
komentarz

no całkiem całkiem chętnych już jest, teraz tylko wymyśle co i jak i zaczynamy (W nowym roku)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.