x-kom hosting

Pomoc ze sterownikami karty graficznej.

Szokujacy
komentarz
komentarz

To samo... Błąd instalacji pakietu" :/

piotrk2683
komentarz
komentarz (edytowane)

może masz inną grafę?

 

miałem już styczność z takimi sytuacjami, że inna grafa była na naklejce na lapku, a inna była w środku ,

 

w moim lapku miałem sytuację, że sterowniki instalowały się poprawnie, ale w systemie moja grafa była widziana jako inna, programy do identyfikacji sprzętu też widziały grafikę inną niż była naprawdę,

 

masz jakiegoś Linuksa Live CD?jak tak wpisz lspci w nim, zobaczylibyśmy jaką kartę linux widzi,

 

podaj identyfikator urządzenia (w menadżerze urządzeń, sekcja karty graficzne, na grafie kliknij prawym, właściwości, szczegóły, wybierz identyfikatory sprzętu, wklej co pisze),

 

poszukamy co gugle o tej karcie powie,

 

 

Szokujacy
komentarz
komentarz

Nie mam linuksa.

piotrk2683
komentarz
komentarz

podaj identyfikator urządzenia(grafy), ścieżka do niego dwa posty wyżej,

Szokujacy
komentarz
komentarz

PCI\VEN_1002&DEV_677B&SUBSYS_24961462&REV_00
PCI\VEN_1002&DEV_677B&SUBSYS_24961462
PCI\VEN_1002&DEV_677B&CC_030000
PCI\VEN_1002&DEV_677B&CC_0300

piotrk2683
komentarz
komentarz

grafika się zgadza :

http://www.pcidatabase.com/search.php?device_search_str=677B&device_search=Search

 

problem leży gdzie indziej :)


spróbuj przed instalacją sterów wyłączyć systemowego firewall i antywirusa,

 

podaj dokładnie jakie errory wyskakują w czasie instalacji, poszukamy co gugle o tym powie,

Szokujacy
komentarz
komentarz

Na razie obejdę się bez tych steroniwków. ;)
Za ogół, wielkie dzięki za chęć pomocy! ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.