x-kom hosting

Smartphone [600]

Krycha``
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie zawsze chodzi o ilość, za aplikacje typu pakiety tapet czy kilka dzwonków to ja dziękuję.

jarowojna
komentarz
komentarz

No nie ulega wątpliwości, że sklep Apple jest najlepszy, bo mają kontrolę jakości i takie syfy się tam nie pojawiają, ale na razie są przeznaczeni jedynie dla zamożniejszych użytkowników ;) choć może iphone 5C to zmieni ;)

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Ej dobra bo ja tu wyczuwam zboczenie tematu. Już 2 strony a autor tematu jeszcze nie dowiedział się co ma konkretnie wziąć. 


Teraz ja się wypowiem..;p

Lumia koszt 580zł    HTC Desire HD koszt 400zł. Sam powiedziałeś że zależy ci na oszczędności.   HTC Desire będzie miał oficjalną aktualizacje do 4.3 więc jeśli nie zależy ci na grach to ten telefon będzie sprawny(tzn będziesz miał dostęp do nowych aplikacji itd.) przez kilka lat (Nie wiem jak jest z telefonami windowsowymi) Ale ja np kupiłem rok temu GT540 mój pierwszy telefon z androidem i z wersją 2.1 nie nacieszyłem się google store a nie potrafiłem wgrać nowego softa. Więc dzięki aktualizacji do 4.3 HTC będzie ci służył przez kilka lat jeśli tak jak mówiłeś grasz sporadycznie w jakieś minigry. Co do WP i do Lumi nie wypowiadam się bo na tych telefonach się nie znam ale kolega ma lumie 520 więc troche się nią bawiłem i muszę powiedzieć że łądnie chodzi w miare duży ekran kształt też niczego sobie(kupujesz taki gumowy futerał za 20zł) i nie masz kanciastych zakończeń.

Teraz przekalkuluj sobie 400zł vs 580zł     jestem pewny że do twoich zastosowań wystarczy ten za 400

tiger2aa
komentarz
komentarz (edytowane)

dzieki wszystkim za odpowiedzi, i chec pomocy. teraz juz musze sie zastanowic i wybrac miedzy lumia i desire, ktorys z tych wezme napewno.
jeszcze raz dzieki wszystkim, pozdrawiam.

jeszczcze takie pytanie odnosnie aktualizacji np tego androida.
tak jak mowilem nie znam sie na systemach tym bardziej na ich wersjach czy akutalizacjach.
i chcialbym sie dowiedziec, na czym polega proces aktualizacji, czy jest to skomplikowane czy robi sie to samemu czy moze w jakims salonie ?

Grot
komentarz
komentarz

Sam nic nie aktualizowałem, ale podobno jest to prosta czynność. Wystarczy podłączyć telefon kablem do komputera i w oprogramowaniu producenta (które wcześnie musimy zainstalować na komputerze) szuka się opcji aktualizuj.

Gość
komentarz
komentarz

niektore androidy maja opcje OTA (over the air) - ale wiekszosc ma przez oprogramowanie producenta na pc - jest to czynnosc prosta , bylebys mial stabilny komputer

tiger2aa
komentarz
komentarz (edytowane)

juz niemal ze jestem przekonany do HTC. I patrzylem na aukcje na allegro i zraziła mnie jedna rzecz. dlaczego tych telefonow nie mozna kupic w Polsce, przynajmniej w takiej cenie, kazda aukcja prawie jest z wysyłką z Chin, Singapur itp.. . ktos wie dlaczego ? co w razie jakies reklamacji czy cos ? bede odsylal tel do Chin ?

Gość
komentarz
komentarz

uwazaj zebys nie kupil podroby :D

DCComp_pl
komentarz
komentarz

Tutaj pełna zgoda,jeżeli patrzysz na aukcje allegro i masz wysyłkę z Chin to raczej podróbka i musisz po prostu bardzo uważac. Poza tym polecam szukać raczej w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,gdzie takie ryzyko jest wykluczone. Daj znac na jaki model ostatecznie się decydujesz.

tiger2aa
komentarz
komentarz

bylem zdecydowany na HTC Desire HD ze wzgledu na cene, lecz po obejrzeniu aukcji na allegro juz chybe jednak go nie wezme. Razi mnie ta wysylka z Chin, Hong Kongu itp. nie chce trafic na jakas podrobe, przelac kase i czekac na przesylke od 7-70 dni jak to wiekszosc sprzedawcow podaje, takze  bede wybieral miedzy Lumia a xperia pewnie. a teraz nie naprawde nie weim na ktory sie zdecydowac.

Gość
komentarz
komentarz

lumie jak najbardziej polecam - np 520 - 720 - 900

  • 2 tygodnie później...
Wise85
komentarz
komentarz

Ja bym się jeszcze na twoim miejscu nad LG L7 II . Ma bardzo dobrą specyfikację, super design, dwurdzeniowy wydajny procesor i bardzo ładna jakość obrazu dzięki matrycy IPS.  

Jaro070
komentarz
komentarz

dwurdzeniowy wydajny procesor

 

Który średnio sobie radzi z filmami 720p, a o wyższych już nie wspomnę.

cacper98
komentarz
komentarz

jesli chcesz nowke polecam pentagram combo 4 rdzenie , giga ram GPU adreno 203 proc qualcom snapdragon 200 4x 1,2GHz  jedyna wada słaby ekran pod wzgledem fizycznym i technicznym , co do uzywek szukaj s3 , xperii s , galaxy sII , itd jesli uwielbiasz modding polecam xperie neo V duzo zabawy itd ;)

OkruszkiSpodKlawiszy
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja równiez proponowałbym którąś z Lumii.

 

 

slyszalem opinie ze telefony z windows phone sie przycinaja

Bzdura totalna, nie wiem gdzieś to wyczytał. To Android się przycina i z każdą kolejną aktualizacją wymaga mocniejszego sprzętu. Windows Phone jako system zamknięty (na razie Microsoft zezwala tylko na dwie konfiguracje sprzętowe), jest swietnie zoptymalizowany pod swoje telefony - żadnych lagów i mulenia nie uświadczysz. Lumie mają dobry aparat (jasny obiektyw Carl Zeiss) i niezła baterię. Poza tym, w każdej, nawet najtańszej Lumii dostajesz świetną, darmową nawigację od Nokii - uwierz, oni naprawdę mają porządne mapy. Mobilny IE również działa szybko i wydajnie.

Jeśli szukasz telefonu do normalnego użytkowania, na którym chcesz dzialac od razu, a nie bawić się z Custom ROM'ami i modyfikowanym systemem - bierz Lumię.

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

okruszki w pelni sie zgadzam - lumia 800 to najstabilniejszy telefon jaki mialem a mialem ich wiele na roznych platformach :)

aktualnie mam nexus 4 bez zadnego brandingu prosto ze sklepu google i planuje kupic lumie 920 / 928 :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

lumia 800 to najstabilniejszy telefon jaki mialem

Niemniej to porzucony (brak wsparcia) przez Microsoft system operacyjny Windows Phone w wersji po aktualizacji 7.8 - moim zdaniem dzisiaj już nie warto, tym bardziej, że opinie w sieci są skrajne jak miejsce na scenie politycznej Janusza Palikota i Janusza Korwina-Mikke :E

Gość
komentarz
komentarz

dla mnie polski rzad to cyrk wole pojsc dac 5 zlotych do zoo za malpy niz polski parlament zwiedzac i byc jeszcze przeszukiwanym na wejsciu - wracajac do tematu musze powiedziec na marginesie ze wreszcie jestem jako tako zadowolony ze stabilnosci androida 4.3 okazal sie naprawde szybkim bo 4.2 / 1 to mul byl

Krycha``
komentarz
komentarz

Niemniej to porzucony (brak wsparcia) przez Microsoft system operacyjny Windows Phone w wersji po aktualizacji 7.8 - moim zdaniem dzisiaj już nie warto, tym bardziej, że opinie w sieci są skrajne jak miejsce na scenie politycznej Janusza Palikota i Janusza Korwina-Mikke :E

Ma wsparcie, ale aktualizacji brak bo ich nie potrzebuje - ma już moim zdaniem wszystko, czego potrzeba.

tiger2aa
komentarz
komentarz

jeszcze pytanie odnosnie aukcji na allegro. lepiej zakupic drozej z jakiegos salonu czy od osoby np ktora dostala telefon na przedluzenie umowy.? jak myslicie? z przesylka roznice wychodza okolo 50-60zl. I jak jest z gwarancja ktroa dostaje ? jak ktos przedluzal umowe z orange to gwarancja realizowana jest np w ich kazdym salonie ?
Ps. chodzi o lumie 520, jestem zdecydowany na ten telefon, doczekalem sie kasy i czas zamowic.

Jaro070
komentarz
komentarz

Lumie z Orange mają Simlocka (Orange jako jedyny utrudnia życie konsumentom!). Jeżeli do telefonu jest dołączony paragon lub faktura VAT (nie Vat-Marża!) to każdy autoryzowany serwis przyjmie telefon do naprawy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.