x-kom hosting

Smartphone [600]

tiger2aa
utworzono
utworzono

witam. chcialbym absycie polecili mi jakis telefon, smartphone do normalnego uzytkowania, nie grania od tego mam komputer. Max cena to okolo  +/- 600zl. nie znam sie na systemach w telefonach ale slyszalem opinie ze telefony z windows phone sie przycinaja. Telefony ktore mnie zaciekawily przy przegladaniu allegro to Lumia520 oraz Xperia J. Co sądzicie ?

jnocctcop
komentarz
komentarz

Do normalnego użytkowania to lumie sa chyba najlepsze, obczaj sobie HTC 8s jeszcze również ciekawy, android jest do kombinowania :)

maniakkompa
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/nowy-lg-p760-l9-white-fv23-etui-i3501618296.html

polecam bardzo mocno super telefonik za nieduże pieniądze

Pozdrawiam


co do lumi to nie polecam !!!

tnie się bardzo mimo aktualizacji

Youki
komentarz
komentarz

Co Ci się niby tnie ?

Krycha``
komentarz
komentarz

To prawda że Windows Phone to system ograniczony i czasami niewygodny w obsłudze ale nic się w nim nie tnie w przeciwieństwie do telefonów z Androidem!


To prawda że Windows Phone to system ograniczony i czasami niewygodny w obsłudze ale nic się w nim nie tnie w przeciwieństwie do telefonów z Androidem!

jnocctcop
komentarz
komentarz

To prawda że Windows Phone to system ograniczony i czasami niewygodny w obsłudze ale nic się w nim nie tnie w przeciwieństwie do telefonów z Androidem!

To prawda że Windows Phone to system ograniczony i czasami niewygodny w obsłudze ale nic się w nim nie tnie w przeciwieństwie do telefonów z Androidem!


No nie byłbym pewien, że Android sie tnie , wystarczy odpowiednią ilość ramu i mamy płynną pracę

Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

maniakkompa
komentarz
komentarz

s2, s3, note 2, ace, lg l9 wszystkich tych telefonów uzywałem żaden się nie ciął nieważne co by sie dzialo nawet htc wildfire nieźle pracował

a w lumi tnie sie wszystko, kafelki nie działają, nie ma karty sim ani wyjmowanej baterii

Jaro070
komentarz
komentarz

a w lumi tnie sie wszystko, kafelki nie działają, nie ma karty sim ani wyjmowanej baterii

 

Marny hejt. Weź chociaż słownik ortograficzny do ręki i popraw błędy w swojej wypowiedzi.

tiger2aa
komentarz
komentarz

a jezeli bede mial wybrac miedz lumia 520 a xperia J, ktory byscie wybrali ?

Youki
komentarz
komentarz

Lumie do Twojego zastosowania idealnie się sprawdzi.

tiger2aa
komentarz
komentarz

poczytalem tematy na forum i jeszcze takie pytanie odnosnie HTC Desire HD. Jest on tanszy 100zl z androidem i lepszym aparatem, co o nim sadzicie ? przyrownujac go do np. lumi 520. czy bede odczuwal roznice uzytkowania ? ktore w moim przypadku ogranicza sie do smsow dzwonienia przegladania internetu i czasem ogladniecia jakiegos filmiku badz skorzystanie z jakiejs aplikacji. pytam gdzyz nie posiadam stalego zrodla dochodu i dla mnie mlodego 100zl roznicy to jednak jeszcze duzo a nie chce przeplacac :D

jnocctcop
komentarz
komentarz

Ja ostatnio polecałem ten telefonuj bo sam ostatnio kupiłem i jestem mile zaskoczony, twój wybór a co do systemu to wg mnie działa bardzo fajnie nic nie tnie bo ma sporo ramu

Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Gość
komentarz
komentarz

ja mam 2gb ramu w nexusie 4 I potrafi przymulic... rowniez uwazam ze windows phone to bardzo fajny system I przyszlosciowy

jnocctcop
komentarz
komentarz

Ciekawe bajki opowiadasz, ciekawe co na tym tel robisz, bo mi wiele osób mówi że katuje telefony i w sumie tak jest a jakoś jestem zadowolony co nie oznacza że odradzam windowsowe telefony , wrecz przeciwnie, są bardzo dobre

Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Cóż. Windowsowe telefony są ograniczone i to bardzo. Ja polecam androida kupisz dobry telefon to nie będzie się zacinał. A jak niektórzy kupią lg l3 czy l5 a potem na kazdym forum piszą że 'android to gunwo' (oczywiście nie wszyscy) to ich problem. Ja teraz kupuje HTC Desire HD po namowach @

jnocctcop

i przeczytałem chyba wszystkie recenzje na temat tego telefonu i powiem ci że ludzie go chwala. Jedyne co jest zastanawiające to jak jednordzeniowy procesor w desire działa w porównaniu do 2rdzeniowego w lumi według mnie.

Youki
komentarz
komentarz

No właśnie i to jest ta roznica wzlgedem WP8 , bo Android na budzetowkach bedzie się ciał, gdyż nie każdego stać lub nie potrzebuje nie wiadomo jakiego wypasionego S4, Xperii Z itp,

HrabiaDrakula
komentarz
komentarz

Hmm autor tematu napisał że zależy mu na oszczędności a telefonu będzie używał sporadycznie do neta i filmów. Reansumując(fajne słowo:D) 
HTC ma większy wyświetlacz a co do ceny to desire można kupić za 400zł nówkę więc oszczędność większa a myślę że do przeglądania neta i filmów na spokojnie wystarczy. Jedyny minus dla ciebie według mnie to to że ten htc ma słabą baterie.

Gość
komentarz
komentarz

Ciekawe bajki opowiadasz, ciekawe co na tym tel robisz, bo mi wiele osób mówi że katuje telefony i w sumie tak jest a jakoś jestem zadowolony co nie oznacza że odradzam windowsowe telefony , wrecz przeciwnie, są bardzo dobre

Wysłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

chlopie spusc z tonu, nie bajki tylko fakty mam telefon uzywam i widze chyba nie? jaki bym mial interes zeby swojego nie chwalic? owszem fajny jest android bo moge wiele aplikacji miec za darmo za ktore bym placil duze kwoty na innych systemach ale ja cenie sobie jakosc materialow uzytych do wykonania obudowy , plynnosc caly czas, a nie jak w androidze ze musza wypuscic 5 aktualizacji zeby system zaczal dzialac w jakims stopniu tak jak nalezy , nalezy podkreslic ze w przypadku autora watku mowa a nizej budzetowych androidach gdzie problemy sa spotengowane, zawieszki itp

Grot
komentarz
komentarz (edytowane)

Moim zdaniem:

budżetowy WP vs budżetowy Android - lepiej WP (dajmy około 600 zł za nówkę) (Androidy się tną, WP są liderem w tej cenie)

Średniej klasy WP vs Średniej klasy Android (dajmy około 1000zł za nówkę) temat warty zastanowienia (Androidy w tym budżecie powinny pozwolić na wydajną pracę)

Wypasiony WP vs Wypasiony Android - skłaniałbym się ku Androidowi (dajmy 1500+) (moc WP zaczyna się marnować)

jarowojna
komentarz
komentarz

Do normalnych zastosowań Windows Phone spisze się znakomicie. Na mój gust Androidy kupuje się do grania, bo nie sposób kupić tani telefon z dużą ilością ram, która zapewni mu płynną pracę. Mój Samsung Galaxy S Plus jest tak zawalony, że jego ram robi z niego masakrę, a wciąż nie mam siły, żeby wgrać mu cyjanogenna xD Lumia 520 to bardzo dobry telefon na Windowsie, jednak mi przeszkadzała jego kanciastość, radzę pomacać go w jakimś media markt i sprawdzić czy jest dla Ciebie wygodny.

Grot
komentarz
komentarz

Dokładnie. Warto zawsze potestować w jakimś sklepie telefon, czasami można u operatora.

Mój telefon z 768 MB RAM /Android/ radzi sobie dobrze, o ile się go nie zaśmieca, oraz nie katuje tryliardem aplikacji naraz ;)

Fear33
komentarz
komentarz

w media markt jest stoisko windows i masz tam lumie i sobie po testuj

windows phone się mniej tnie w przeciwieństwie do androida

co do bateri ważne żeby wytrzymała cały dzień na noc można zostawić telefon i niech się ładuje

 

co do jarowojna

to powiem ci że CM da ci niezłego kopa jeżeli chodzi o wydajność ale kosztem bateri

nie mówię tu o OC procka bo w tedy bateria krótko trzyma

polecam ci CM ja sam mam na moim samsungu gio i jestem w miarę zadowolony

jarowojna
komentarz
komentarz

No ja pewnie bym się już dawno za to zabrał gdyby nie to, że mojego telefonu nie idzie uruchomić w trybie recovery :( jedynie przez odpowiedni plik w kompie, a do tego musi być włączony :( baterię i tak mam zjechaną więc kupię nową :D ale wracając do tematu, generalnie Windows chodzi prawie tak dobrze jak iOS, ale uprzedzam, na Windows Store jest stosunkowo mało aplikacji.

Youki
komentarz
komentarz

Nie przesadzaj. Ponad 160 tyś to nie jest tak mało. Może w porównaniu do Google Play, czy AppStore to trochę mało, ale prawie kazda popularna aplikacja ma swój odpowiednik, jeśli nie ma oficjalnego portu. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.