x-kom hosting

Windows 7 po włosku

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

ponów instalację pakietu j.polskiego. Jak wywali bład, uruchomisz z prawokliku jako admin plik który podałem dościągniećia w poście nr 12 > pojawi się plik lp.cab > musisz go skopiować i podmienić z tym wadliwym > zapewniam cie że jest to możliwe

 

z drugiego obrazka > wiersz polecenia wynika że instalacja pakietu j.polskiego się zaczeła czeka sz do 100% i komunikat o pomyślnej instalacji

 

potem przechodzisz do komendy

bcdedit /set {current} locale pl-pl

klik enter

i następna

bcdboot %windir% /l pl-pl

 

klik enter

 

Następnie zamykasz wiersz polecenia komendą exit

 

Pobierasz plik rejestru i wypakowujesz go na pulpit http://www.sendspace.pl/file/9af6e869b92924288ff8caa

 

PPM na plik polish.reg > wybierasz opcję Scal (pierwsza od góry) potwierdzasz dodanie wpisu do rejestru OK

 

Restart i system powinien być po polsku.

fk23
komentarz
komentarz

spisz.png



ponów instalację pakietu j.polskiego. Jak wywali bład, uruchomisz z prawokliku jako admin plik który podałem dościągniećia w poście nr 12 > pojawi się plik lp.cab > musisz go skopiować i podmienić z tym wadliwym > zapewniam cie że jest to możliwe

 

wpisalam te komendy, mam ponowic instalacje pakietu j.pol?

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

 

wpisalam te komendy, mam ponowic instalacje pakietu j.pol?

 

 

Nie , polski już jest zainstalowany. Edytowałem posta. Pobierz plik rejestru > wypakuj na pulpit > PPM na plik > Scal > restart systemu

fk23
komentarz
komentarz (edytowane)

restart i co? i komp sie nie uruchamia.....

po ponownym uruchomieniue windows error recovery tam klikam w "uruchom system normalnie" - teraz wszystko jest po angielsku, troche lepiej i pozniej chwila ladowania microsoftu czarna sciana kursor myszki na tym i dalej ani drgnie............

 

 

mała poprawka po wybraniu innej zalecanej opcji mam pulpit ale dupa dalej po włosku, nie wiem co robie źle nie wiem........

Zayfi
komentarz
komentarz

 

teraz wszystko jest po angielsku, troche lepiej i pozniej chwila ladowania microsoftu czarna sciana kursor myszki na tym i dalej ani drgnie............

 

 

Dodałaś wpis do rejestru?  Uruxhom system w trybie awaryjnym F8

fk23
komentarz
komentarz

ponowiłam - wszystko od poczatku, komendy, ten polish, na koniec restart i mam tak na ekranie: Vaio -> Startin Windows -> Microsoft ładowanie -> czarna dziura z kursorem na środku

 

teraz to sie juz nic nie dzieje nawe bledow zlego zamkniecia systemu, wiec co tu robic



Dodałaś wpis do rejestru?  Uruxhom system w trybie awaryjnym F8

tak - pierwsza opcja od gory pozniej po wlosku byly 2 komunikaty to wszedzie dałam ok lub si jakos tak po czym restart i czarna dziura

jak otwieram w f8 i wybieram start windows normally ląduje dalej na czarnym ekranie



2 komunikatzypo wybraniu opcji scal:

pierwsyz.png

 

wybieralam si i drugi komunikat:

 

drugiz.png

 

po wybraniu ok restartowalam system po czym nastepowal czarny ekran

fk23
komentarz
komentarz

co robie zle?

Zayfi
komentarz
komentarz

Pobierz ten plik rejestru > wypakuj go na pendraka. Uruchom tryb awaryjny  > podepnij pendraka > PPM na plik fix.reg > Scal > potwierdzasz komunikaty > start > uruchom ponownie

 

http://www.sendspace.pl/file/4d1ac83679d2da926d70453

fk23
komentarz
komentarz (edytowane)

po wyborze awaryjnego dalej czarna dziura
nie moge przejsc do fix.reg bo nie laduje na pulpicie tylko w czarnej dziurze, nie mam juz sily.........

Zayfi
komentarz
komentarz

spróbuj jeszce awryjny z wierszem polecenia, jak się uda to wpisz komende regedit > enter

 

znajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MUI\UILanguages\

 

jeśli tam bedzie italiano skasuj go i zostaw tylko polski

fk23
komentarz
komentarz

domyslam sie ze to 3 opcja we wloskim...

pliki sie tam laduja, czekam czekam, cos troche to trwa....

Zayfi
komentarz
komentarz

troche może potrwać ale nie aż tyle > załadowała się waryjny z wierszem polecenia? Masz okno konsoli?

fk23
komentarz
komentarz

awaryjny z kontrolnym to trzecia opcja mam nadzieje

 

nie mam okna konsoli : loading i ładuja sie pliki mowi zeby czekac no i tak czekam....

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

Zostaw to. Startuj z płytą Recovery i wybierz opcję naprawy systemu tu masz poradnik jak to wygląda

 

po prostu zamiast instalacji wybierz naprawe  http://www.fixitpc.pl/topic/54-winre-metody-startu-opis-funkcji-naprawczych/

 

 

Jak nie da rady instaluj system od nowa. Jeśli bedziesz mogła odznaczyć instalację McAfee - zrób to.

fk23
komentarz
komentarz

jutro wystartuje z tą płytą, dzis juz mam dosc i Ty chyba też

dzieki wielkie za pomoc i glownie cierpliwosc i poswiecony czas - mam nadzieje ze nie zmarnowany - okaże sie jutro, dam znac, dziekuje jeszcze raz

Zayfi
komentarz
komentarz (edytowane)

Przed chwilą zainstalowałem na W7 Home Premium pakiet języka słowackiego. Całośc zajęła mi 25 minut.

 

Jeśli bedziesz jutro instalować system z Recovery od razu po instalacji odinstaluj McAfee.

Nastepnie wyłacz ochronę konta użytkownika czyli dialog UAC. Wersja Premium ma ograniczenia i trzeba to zrobić z poziomu wiersza polecenia jako admin. Uruchom wiersz polecenia jako administrator i wklej komendę:

 

C:\Windows\System32\cmd.exe /k %windir%\System32\reg.exe ADD HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v EnableLUA /t REG_DWORD /d 0 /f

 

Po wykonaniu komendy wykonaj restart systemu.

 

Następnie przystąp do instalacji pakietu językowego. Procedure znasz.

 

Po zmianie języka i ostatniej, trzeciej komendzie bcdboot %windir% /l pl-pl

 

w okno wiersza polecenia wpisz komende regedit > otworzy się rejestr

Rozwiń klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MUI\UILanguages

 

 

Kliknij LPM na wartość UILanguages rozwiną się na bank dwie wartości PL i IT > chyba IT to bedzie skrót do włoskiego pakietu. Usuniesz włoską wartość. PPM na IT lub coś podobnego i wybierasz usuń.

 

Robisz restart i masz j. polski. To wszystko.

fk23
komentarz
komentarz

Nie da sie skopiowac tego pliku lp.cab !!!! no nie da sie po prostu sie nie da immagineikid.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.