x-kom hosting

Nowy procesor czy nowe chłodzenie i OC?

Kim Lee
komentarz
komentarz

Jest z czarnej listy czyli jego uzywanie to ekstremalne ryzyko spalenia komputera.

MrOwcu
komentarz
komentarz

to kupie lepszy

a procek moze intel i5 3350p czy amd fx-8320  bo chce tez nagrywac na youtube i renderowac flimy to który lepszy ?

Kim Lee
komentarz
komentarz

Ok. A w co grasz (i ile)?

MrOwcu
komentarz
komentarz (edytowane)

gram w far cry 3, cod mw3 ,gta eflc ale który lepszy ten intel i5 3350p czy amd fx-8320 to który do grania, renderowania i nagrywania bedzie lepszy a gram róznie na tygodniu gdzies 3-4 godz a w weekendy po 7 godz

Edytowane przez MrOwcu
Kim Lee
komentarz
komentarz

Skoro duzo grasz to bardziej INtel, gdybyś zaś dużo renderował to AMD.

mercmiracle
komentarz
komentarz

Panowie... przede wszystkim wymiana na mocny markowy zasilacz

Podkrec procesor, jesli posiadasz konsole to wydajnosc w grach na pc e8400 po dobrym oc na pewno ci wystarczym
Jaka masz karye graficzna jaki i ile ramu?

Panowie... przede wszystkim wymiana na mocny markowy zasilacz

Podkrec procesor, jesli posiadasz konsole to wydajnosc w grach na pc e8400 po dobrym oc na pewno ci wystarczym
Jaka masz karye graficzna jaki i ile ramu?

MrOwcu
komentarz
komentarz (edytowane)

ja kupuje intel i5 3350p, nowy zasilacz gdzie 450-500w ,ram 4gb(ale dokupie jak fundusze napłyną) ale nwm jaką płyte głowną

do 250zł ze slotami na ddr3 podajcie propozycje

Edytowane przez MrOwcu
Kim Lee
komentarz
komentarz

MSI B75A-G43 lub ew. AsRock B75 Pro3 - naprawdę warto dołozyć te kilka złotych...

  • Dobra wypowiedź 1
MrOwcu
komentarz
komentarz

juz wiem co kupuje moze byc takie cos ? procek:intel i5 3350p, ram kingston HyperX genesis 4gb, zasilacz corsair vs series 450w a płyta głowna asrock b75 pro3  a dysk juz mam i karte graficzną gainward gtx 650 jak myslicie moze byc ?

Paw3D
komentarz
komentarz

Karta tragedia.

MrOwcu
komentarz
komentarz (edytowane)

czemu, karta jest dobra jak sie nie znasz to sie nie odzywaj

Edytowane przez MrOwcu
rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli kupiłeś za więcej niż 400 zł, to faktycznie tragedia, karta ma wydajność 5770/7750, które można kupić za ~350-360 zł (nowe naturalnie), a w cenie 400+ zł jest przecież wydajniejszy 7770.

 

I proponuję więcej szacunku do osób, które usiłują pomóc.

Edytowane przez rafalluz
simi33
komentarz
komentarz

Dokładnie 7770 byłby dużo lepszą opcją. A dodatku gainward za najlepszą firmę nie uchodzi... Jeśli jeszcze nie masz tej karty to weź 7770 od gigabyte/msi/asus/sapphire.

Paw3D
komentarz
komentarz

A dodatku gainward za najlepszą firmę nie uchodz - chyba w twoim mniemaniu bo z tego co pamiętam to więcej asusów i gigabytów padało a microstarów i palitów/gainwardów mniej.

simi33
komentarz
komentarz (edytowane)

Może dlatego więcej asusów/GB padło że więcej się ich sprzedaje ;) Chyba że to dane procentowe. Jak stanąłem przed wyborem producenta karty (ok. 2 lata temu) też najpierw byłem zainteresowany wyborem gainwarda lub palita właśnie. Gainward do swoich kart wrzuca referencyjne coolery/ew. autorskie z 1 wentylatorem/ albo strasznie drogiego phantoma. Kilku forumowiczów szybko wybiło mi z głowy ten pomysł. Wziąłem gigabyte z WF3- mam ciszę i chłód. Jedynym mankamentem niektórych rewizji GB jest zablokowana funkcja zmiany napięć.

sory za oftop.

Edytowane przez simi33

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.