x-kom hosting

Xbox360 Vs. Ps3

Alherein
utworzono
utworzono

Siemano. Jak wynika z tematu chciałbym wiedzieć co waszym zdaniem opłaca się bardziej kupić Xbox360 czy PS3???

Gość
komentarz
komentarz

Jak masz jakieś 600 zł to zdecydowanie PS3... Czemu?? Szybsza, lepsza grafika, potrzyma dłużej (tzn. dłużej będą na nią robić gry) przeróbka będzie dostępna za kilka miesięcy o ile już jest (nie wiem, nie orientuję sięzbytnio więc nie chcęcię wprowadzić w błąd).

Alherein
komentarz
komentarz

600zł to chyba PS2 :P może ktoś coś więcej powie. Ja w tej chwili jestem za Xboxem

Gość
komentarz
komentarz

Tak, masz racje 600 zł to nowe ps2, ale czy nie lepiej jest mieć konsolę która pożyje 6 - 7 lat, niż taką która pożyje marne 4?? Zaoszczędzisz masę kasy, uwierz mi :) A, i zapomniałem dodać najlepszego, PS3 można już kupić chyba za 1700zł, i jak dotąd jest najtańszym obecnie na rynku odtwarzaczem Blu-Ray :) bo owego odtwarzacza Xbox 360 nie ma i mieć nie będzie... Mam nadzieję zę teraz cię umocniłem w twoim wyborze, jeśli nie to poczytaj na Wikipedii o obu konsolach :)

Alherein
komentarz
komentarz

Dzięki. Zapraszam innych do wypowiadania się może i tobie ten temat będzie przydatny. :rolleyes:

vegas044
komentarz
komentarz

Gdzieś kiedyś czytałem że PS3 nie umywa sie do Xbox'a360 i mi też sie tak wydaje. Jestem za Xbox360

darksear
komentarz
komentarz

To zależy jakie gry lubisz, ile masz kasy(x360 jest tańszy, przerobiony, gry są na dvd-dl a one są dużo tańsze od Blue-ray, i nagrywarki w miarę przystępnych cenach),czy chcesz wykorzystać konsolę jako kombajn multimedialny czy też jako komputer(Na PS3 możesz swobodnie zainstalować linux-a, a sprzęt jest naprawdę mocny, tylko ramu mało :( ), więc jeśli będziesz wiedział co chcesz od konsoli to napisz to na jakimś forum na temat konsol i tam ci szczegółowo doradzą

Alherein
komentarz
komentarz

Mój plan jest taki. Mam laptopa do internetu i szkoły, a konsole głównie do gier potrzebuje, i moim największym pytaniem jest na którą konsole wyjdzie więcej gier, na którą wyjdzie więcej leprzych, ciekawszych, fajniejszych i kontynuacje serii gier.

sobi92
komentarz
komentarz

więcej gier narazie jest na 360 ale sądze że więcej wyjdzie na PS3 i porównaj sobie grafikę PS3 o niebo lepsze !!!!

A ps3 odtwarza ponoć gry z ps2 :)

Gość
komentarz
komentarz
A ps3 odtwarza ponoć gry z ps2 smile.gif

Poslka wersja konsoli jest pozbawiona chipowego emulowania gier ps2, ma tylko softwarowe (nie odtwarza wszystkich)

Gdzieś kiedyś czytałem że PS3 nie umywa sie do Xbox'a360 i mi też sie tak wydaje. Jestem za Xbox360

Gdzieś kiedyś czytałem... Zresztąco tu porównywać, PS3 jest prawie 2 razy szybsze od Xboxa360!! i do tego ma jeszcze czytnik Blu-Ray!! Xbox ma Dvd, dołączane (po zakupie) HD-DVD (na które i tak nie będzie gier, jak zapowiadał Microsoft)

Gość
komentarz
komentarz

Jak masz jakichś znajomych to dzwon żeby lecieli do Carrefoura po XBOX'a... Dlaczego? Bo w Warszawskich sklepach jest promocja i Xbox jest za 499zł! :)

Alherein
komentarz
komentarz
Jak masz jakichś znajomych to dzwon żeby lecieli do Carrefoura po XBOX'a... Dlaczego? Bo w Warszawskich sklepach jest promocja i Xbox jest za 499zł! :)

Xbox jest w tej chwili z tego co mi wiadomo za 1200zł a PS3 jest za 1500 i ma tą funkcje Blue Ray odtwarza filmy w HD i jak już ktoś przedemną powiedział jest 2 razy szybsze. W tej chwili jestem za PS3 i mam nadzieje że odniesie taki sukces jak PS2 które było wręcz doskonałą konsolą. :P

Gość
komentarz
komentarz

Przecież napisałem że jest PROMOCJA i jest po 500zł :D Pozatym na allegro spokojnie nową 360 kupisz za 1k ;)

Alherein
komentarz
komentarz

Spoko. Ludzie piszcie coś jeszcze na ten temat :D ładnie prosze.

Gość
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Xbox360.

w prawdzie na Ps3 są często lepsze gry , mnie przekonuję platforma microsoftu.

Kamilosław
komentarz
komentarz

Na chwilę obecną gry na Xboxa 360 mają lepsza grafike, na Playa narazie maja troche słabsza ,ale sie to zmieni :) Twórcy gier narazie nie potrafią wykorzystac ''Mocy'' z Pleya 3 < Xbox ma chyba 3 rdzenie a playstation ma 8rdzeni :=) Wiec jest troche roznica wydajnosci :-) pare dni temu czytalem na onecie ze hakerzy wykorzystuja konsole PS3 do wlamywania sie do komputerów :-) Jeżeli na grafike mniej ,,patrzysz'' to mozesz brać Xboxa 360 , jest troche tanszy :-).

Alherein
komentarz
komentarz

O właśnie reklama była w tv. Xbox360 w cenie 999zł :D wraz z grą CoD4 w prezencie.

PS3 1599 :P bez żadnej gry, z filmem Spiderman 3 w Blu-Ray

waz
komentarz
komentarz

PS3 ma napęd optyczny Blu-ray. Czy na takim napędzie będą chodziły płyty DVD? Czy na XBox/PS3 chodzą gry-piraty?

maciexus
komentarz
komentarz

Płyty DVD będą chodziły, a co do piratów się zbyt nie orientuje, ale wydaje mi sie że trzeba przerobić jakoś konsole żeby dało się na piratach grać. Pozatym jest sprawa czy się chce na singlu grać czy na multi bo jak na multi to nie ma mowy o piratach. A moje zdanie co do PS3 czy XBOX 360: jak masz kase to bierz PS3..Co lepszego od XBOX..? No to główne zalety PS'a3 to wyjście HDMI i z tego co wiem można podłączyć myszke, a w XBOXie nie, czyli jak sie myszki do X'a nie da się podłączyć to strzelanki raczej odpadają. Tylko na PS'a troche droższe gry.

Alherein
komentarz
komentarz

Troche prawdy jest ale do Xboxa można zakupić adapter. Tata niechce mi sprawić takiego prezentu na święta ponieważ boi się że ta oto konsola znudzi mi się. Macie jakieś mocne argumęty na to iż się nie znudzi??? :P

A co do strzelanek nie zgadzam się że w strzelanki nieda się grać, w kosnolach są tak zwane grzybki którymi łatwo można operować celownikami po prostu wystarczy wejść wprawe.

maciexus
komentarz
komentarz

Właśnie ja mam argumenty dobre tylko problem w tym że tato mówi że za dużo w grach siedzę .. ;] . Bo ja też myślę nad konsolką. Ej weź powiedz więcej o tym adapterze. Do czego on jest..? Że niby myszkę da się podłączyć..?

Alherein
komentarz
komentarz

Ja miałem PS1 i pograłem na nim i już nie gram i tata boi się że na Xboxie też troche pogram i zakończe. Ale co to te PS1 za chwile wyszło PS2 i na "jedynke" gier nie było. A ten adapter to masz tu do niego link: :rolleyes:

http://www.allegro.pl/item276659684_xfps_3...60_adapter.html

Gość
komentarz
komentarz

Ja jeszcze dodam swoje spostrzeżenia:

Gry na x360: bodajże od 140zł do góry

Gry na PS3: 280zł (Empik), najtańsza znaleziona - 260zł.

Jednak sądzę, że to PieS ma przyszłość.

Chociażby to, że pierwsza wersja nie miała wyjścia HaDeeMI - to już jakiś powód do rozmyślań...

A płyty Blue-ray w końcu stanieją, więc już nie będzie takiego problemu z ceną gier - tak myślę.

Poza tym - mamy od razu odtwarzacz tych płytek, więc nie musimy później kupować stacjonarnego do domu.

Alherein
komentarz
komentarz

A takie pytanie: Co to jest i co daje ten odtwarzacz Blu-Ray???

  • 1 miesiąc później...
Kamilosław
komentarz
komentarz
A takie pytanie: Co to jest i co daje ten odtwarzacz Blu-Ray???

wieksza pojemnosc od plyt DvD

Xbox 360 plusy

+ tańsza niż playstation 3

+ jak narazie wiecej gier niz na PS3

+ tansze gry

+ wygodniejszy pad

+ wiecej gier jak narazie

Playstation 3 plusy

+ Teoretycznie wieksza moc konsoli

+ Cichszy niz Xbox 360

+ Darmowe granie online

+ I wyglad konsoli, tu widac ze PS3 nie jest belejaką konsolą, Xbox 360 troche w porownaniu z PS3 wyglada jak zabawka :/

+ naped Blu Ray

+ mniejsza awaryjnosc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.