x-kom hosting

Xbox360 Vs. Ps3

nokia
komentarz
komentarz

Chyba lepiej kupić PS3;)

mis456
komentarz
komentarz

JA bym się zdecydował na xbox tylko dlatego, że jest więcej gier i są one tańsze

  • 2 tygodnie później...
casion
komentarz
komentarz

Moze i na razie na xboxa jest wiecej gier, ale nie dlugo sytuacja sie zmieni. : ) W tym roku ma wyjsc wiele gier na ps3 no i ogolnie ps3 jest lepsze. ; ] Nie mialem watpliwosci co do wyboru ps3 ; p na xboxa nawet nie spojrzalem ^ ^ : ) PS 3 to na pewno bardziej przyszlosciowa konsola no i ma b ray ; ] : )

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Microsoft też wprowadził blu ray do swoich kinsol.

Ale i tak wziął bym PieSa,bo pies to pies,sony a nie tam jakiś złomki microsoft.

limon
komentarz
komentarz

blu ray do x kasztuje 400zł <---- szerokiej drogi ze ktos to kupi!! w dodatku to jest jeszcze przystawka a w PS3 masz to wbudowane . PS3 dopiero sie rozwuja teraz na Xboxa jest zamułka z grami (na poczatku bylo duzo fajnych gierek , a teraz sie cos zamulilo) a na PS3 wrcz przeciwnie . No i PS3 ma 9 rdzeni a nie 3 jak X . Ja bym teraz kupil PS3

  • 4 miesiące później...
ptasior360
komentarz
komentarz

ps3 ma 8 rdzeni z czego 7 jest wykorzystywana do gier

  • 1 miesiąc później...
Redmitsu
komentarz
komentarz
ps3 ma 8 rdzeni z czego 7 jest wykorzystywana do gier

lol . moze miec nawet 666 rdzeni , skoro i tak programisci tego nie potrafia wykorzystac. Z tego co rozumiem 1 rdzen zostaje na XMB, wiec dlaczego podczas gry do wchodze do XMB, ten zaczyna ostro tnac ? Wszystko sprowadza sie do nie umiejetnego wykorzystania mocy .

Chociaz nadchodzacy Killzone 2 podobno wykorzystuje moc Cella, z reszta graficznie to narazie jedna ( jak nie najladniejsza ) najladniejszych pozycji na ta generacje .

Kamilosław
komentarz
komentarz

Najładniejsze gry na PS3 to chyba: Uncharted: Drake's Fortune i Gran Turismo 5 Prologue.

  • 4 tygodnie później...
djkraszinio
komentarz
komentarz

moze i ps3 ma 8 rdzeni ale jeden rdzen idzie na oprogramowanie jeden jest zapasowy jak jakies rdzen pójdzie i rdznie w ps3 maja po 400mhz a w xboxie jeden rdzen ma 3,2ghz. poza tym xbox ma wiecej ramu lepsza grafe poniewaz w x grafa ma zunifikowane shadery 48 jednostek pixel i 48 jednostek vertex przy czym ps3 ma sztywno przydzielone 24 jednoski shader i 8 jednostek vertex no i ma 256 ramu co pozniej moze okazac sie za mało. poza tym w x grafe wspiera tez procek. ogólnie ja wybrałem xboxa i nie załuje.

//staraj się przed napisaniem postu sprawdzać go pod względem poprawności ortograficznej, interpunkcyjnej i stylistycznej

//Saper

Conrack1410
komentarz
komentarz

wybacz ale twój post mija się z prawdą i na przyszłość nie sugeruj się jakimiś głupotami przeczytanymi w necie

Danyyy
komentarz
komentarz
moze i ps3 ma 8 rdzeni ale jeden rdzen idzie na oprogramowanie jeden jest zapasowy jak jakies rdzen pójdzie i rdznie w ps3 maja po 400mhz a w xboxie jeden rdzen ma 3,2ghz. poza tym xbox ma wiecej ramu lepsza grafe poniewaz w x grafa ma zunifikowane shadery 48 jednostek pixel i 48 jednostek vertex przy czym ps3 ma sztywno przydzielone 24 jednoski shader i 8 jednostek vertex no i ma 256 ramu co pozniej moze okazac sie za mało. poza tym w x grafe wspiera tez procek. ogólnie ja wybrałem xboxa i nie załuje.

:lol: gratuluje źródła ;D looknij na recenzje w której właśnie kolega Conrack1410 napisał co i jak : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=49052 ps. Na drugi raz wypowiadaj sie o konsoli którą posiadasz a nie którą widziałes tylko na obrazku. i nie bierz cytatów od kolegów z piaskownicy tylko ze sprawdzonych żródeł.

-------------------------------------

Ja od zawsze miałem konsolki sony i nigdy mi sie nie popsuła żadna dlatego wybrałem PS3 . co do x-boxa tez bym kupił ale po co?Wiele razy grałem u kumpla i nie jest az taka zła ale i tak za jakis czas przestanie sie opłacac go kupować.

pawel.soltysiak
komentarz
komentarz

Jeżeli masz ograniczone fundusze - X360 (w anglii nowy core <500 zł kosztuje :D) .Jeżeli chcesz się mieć czym pochwalić - PS3. Do tej pory nie wysza chyba żadna gra (i prędko nie wyjdzie) tylko na PS3 z tego powodu że x360 nie moze im podolać . Co do odtwarzacza Blu-ray - jest to też w pewien sposób wada PS3(cena płyt i gier), do XBOXa możesz dokupić odtwarzacz HDDVD i też jest gicior :D Ja osobiście polecam X360 . Sam go mam i jestem w 100% zadowolony . Konsola jest wystarzacająco mocna technicznie by wyświetlac gry w formacie 1080p , na rynku jest multum tanich gier .Nie ma co porównywać . Dla przeciętnego gracza x360 będzie lepsza

NowakoV
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz się mieć czym pochwalić - PS3
A co jest takiego w PS3 czym można się chwalić?
wysza chyba żadna gra (i prędko nie wyjdzie) tylko na PS3
Nie trzeba daleko szukać. Wkrótce wychodzi Little Big Planet.
Blu-ray - jest to też w pewien sposób wada PS3(cena płyt i gier)
Gry są niewiele droższe od tych na X'a, więc nie uważam BD za minus...
XBOXa możesz dokupić odtwarzacz HDDVD i też jest gicior
To by było chyba najgłupsze posunięcie w życiu. HDDVD przegrało z BD i żaden film już na tym nie wyjdzie.
Nie ma co porównywać . Dla przeciętnego gracza x360 będzie lepsza
Nie ma czegoś takiego jak lepsza konsola. Do pełni szczęścia trzeba mieć jedną i drugą.
mistrz933
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to X-360 bo napewno wyjdzie coś a'la linux lub windows media center na niego (tak jak w przypadku zwykłego eX'a) natomiast ludzie od Sonego już na coś podobnego nie wpadną itp.(chociażby ze względu na to, żeby się nie martwili, że ktoś ich oskarży o ciągnięcie pomysłów od MS'u) BD w PS3 jest w wiekszości do filmów w HD, a w grach nawet te zwykłe wystarczą, więc dla mnie to są niepotrzebne dodatkowe wydatki.

Gość
komentarz
komentarz
natomiast ludzie od Sonego już na coś podobnego nie wpadną itp.

Lol, nie muszą. Można tam zainstalować prawie każdego (jak nie każdego) linuksa.

  • 2 tygodnie później...
Danyyy
komentarz
komentarz
ludzie od Sonego już na coś podobnego nie wpadną

Mam chyba pierwszą wersje PS3 która wyszła do sprzedazy i jest tam opcja : Install Other OS <----- cos w tym stylu. Wiec kto tu od kogo by wziął pomysł? xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.