x-kom hosting

Samsung Galaxy SII czy SIII?

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam HTC Wildfire i jestem niezadowolony. Wole zwykłe Samsungi Solidy :E Bo to jest telefon a nie centrum multimedialne.

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie wiem, ja tam miałem w ręku już niemal wszystko (no może poza takimi abstrakcjami jak jakiś Tizen :D) i powiem tak: na chwilę obecną nie widzę dla mnie nic lepszego niż iOS. Nie mówię, że inne systemy są złe (zresztą w poradnikach jest mój temat "ogólny zarys systemów mobilnych"), ale iOS jakoś najbardziej mi przypadł do gustu.

[quote name='kapucynek' timestamp='1344887859' post='1558813'] Ja mam HTC Wildfire i jestem niezadowolony. Wole zwykłe Samsungi Solidy Bo to jest telefon a nie centrum multimedialne. [/quote]

Przed chwilą mówiłeś, że masz S2 :E

Mnie osobiście design iPhonów mało wpada w oko :) Chociaż nie da się zaprzeczyć, że nawet gdy wyciągałem mojego wysłużonego 2G na ulicy to ludziom mało gały nie wyskakiwały, a o szkole to już nie mówię :D

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakoś iPhone jak dla mnie to jest przepłacanie za coś co można mieć taniej i lepiej u konkurencji. Żeby nie było chyba obecnie najlepszym system na rynku jest Android, opinia obiektywna posiadacza systemu Bady i Androida, iOS taki sobie. Kusi mnie by kumpla poprosić do testu by mi dał Nokię Lumią może tą 710 nawet :E
P.S. Kapucynek właśnie zdecyduj się co w końcu posiadasz bo się mieszasz w "zeznaniach"

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

Dla mnie skandaliczną sprawą w Androidzie jest jego fragmentacja i brak wsparcia dla rocznych całkiem dobrych telefonów :)

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='maciekj22' timestamp='1344887888' post='1558815']
Przed chwilą mówiłeś, że masz S2.
[/quote]

Gdybyś czytał uważnie to co pisałem... pisałem że mój ojciec ma S2. Popatrz wyżej :P

Największy fail androida to wykorzystywanie procesora... Non stop ssie go ile się da. W HTC Wildfire gdzie procesor jest tragiczny... dowalili Androida 2.3 i ledwo można grać w Angrybirdsy (przy wszystkim OFF, i wył. tła). :E

maciekj22
komentarz
komentarz

[quote name='kapucynek' timestamp='1344889218' post='1558833'] Największy fail androida to wykorzystywanie procesora... Non stop ssie go ile się da. W HTC Wildfire gdzie procesor jest tragiczny... dowalili Androida 2.3 i ledwo można grać w Angrybirdsy (przy wszystkim OFF, i wył. tła). [/quote]

Można dograć jakiś wydajniejszy rom :)

nody
komentarz
komentarz

Mając go jeden dzień i porównując go z SII kolegi wydaje się dużo przyjemniejszy z wyglądu.
A co do działania to muszę się nim dłużej pobawić ;p

Tbk89
komentarz
komentarz

lepiej dołożyć i kupić s3, 4 rdzeniowy procesor poradzi sobie z najbardzie wymagającymi aplikacjami lub stronami internetowymi bez żadnej ścinki! większy lepszy wyświetlacz na którym nie dostrzeżesz ani jednego piksela! jeszcze twardsze szkło gorilla glass 2 która się nie rysuje, lepszy aparat full hd można grać w cs 1.6 :) tylko jak narazie cena jest duża warto poczekać na kolejne odsłony nowych telefonów samsunga bądź iphonea 5 wtedy ceny horrendalnie spadną, natomiast s2 to także bardzo dobry telefon ale postęp w s3 jest godny jego zakupu :)

  • 1 miesiąc później...
Krzysztof N
komentarz
komentarz (edytowane)

Samsung Galaxy S III został mianowany przez stowarzyszenie EISA telefonem roku 2022/2013. Przez najbliższy okres będzie wzorem dla innych producentów pod względem wyglądu i funkcji.
....................................
[size=4]A czy masz już [color=#000000][font=Calibri] [url="http://mobilny-internet.eu/optymalna-oferta"]internet mobilny[/url]. W dzisiejszych czasach warto być non stop on-line [/font][/color][/size]

maciekj22
komentarz
komentarz

[quote name='Krzysztof N' timestamp='1349735556' post='1597087'] Samsung Galaxy S III został mianowany przez stowarzyszenie EISA telefonem roku 2022/2013. Przez najbliższy okres będzie wzorem dla innych producentów pod względem wyglądu i funkcji. [/quote]

Z tego co pamiętam to w zestawieniu tym nie uwzględniono iPhone'a 5 :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

ja miałem do wyboru pomiędzy s2 a lumią 800 - lecz gdy zobaczyłem jak na ojca s2 ics 4.0 potrafi zmulić to wziąłem lumie 800 , jestem jak najbardziej zadowolony - nie mam nagrywania 1080p lecz 720p jest wystarczająco dobre, na tyle rzadko kręce filmiki że mi wystarcza - tak samo zdjęcia, telefon sie nie zawiesza wszystko chodzi naprawde płynnie - jestem przekonany że o ile finanse na to pozwolą to nastepnym modelem będzie lumia 920

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

Pewnie zostanę zbesztany, ale ja gdyby nie iPhone to wziąłbym N8 ;) ale czekam az spadną ceny i biorę 808 Pure View :)

Gość
komentarz
komentarz

z powodu symbiana czy systemu pureview? pure view masz również w lumii 920

maciekj22
komentarz
komentarz

Głównie z powodu Symbiana :)

Gość
komentarz
komentarz

a co konkretniej cie przyciąga do symbiana? bo z tego co wiem jest to system wieszający sie

maciekj22
komentarz
komentarz

Czy ja wiem czy wieszający się? Może na Nokii 500 bez akceleracji graficznej :P Na N8 chodzi wyśmienicie :) Nie wiem, jakoś wpasował mi ten system :) i dla mnie to nie Android (nienawidzę) jest alternatywą dla iOS, ale właśnie Symbian :) System jest prosty, nie udziwniony a przy tym modyfikowalny i funkcjonalny, czego chcieć więcej? :)

Gość
komentarz
komentarz

co do androida jak zobaczyłem jego działanie na s2 to także zwątpiłem w geniusz OS'a google - telefon chodził znakomicie do momentu wgrania ICS 4.0 od tamtej pory dzieją sie dziwne rzeczy - telefon sie zawiesza, resetuje (jak mniemam w celu wyczyszczenia pamięci cache - mam lumie 3.5 miesiaca i ani razu sie nie zresetował a ojcu w ciągu miesiąca kilkakrotnie jego s2...) więc denerwowało by mnie gdybym jak ojciec zapłacił wtedy to było 2200~ za nowke w sklepie i żeby sie takie cyrki działy... przyznam szczerze zaciekawiłes mnie symbianem - jednakże narazie chce dobrze stestowac windowsa - jeśli windows 8 nie spełni moich oczekiwan na kolejnym modelu nokii którą mam nadzieje za jakiś czas kupić, to spróbuje symbiana lub iOS

Morango
komentarz
komentarz

[quote name='gizmo223' timestamp='1344797196' post='1558106']
Kurde[b] @Nody[/b] S III jest lepszy. Lepszy procek, lepszy wyświetlacz i [b]kręcenie w 1080p[/b] i w ogl lepszy jest ten S III od S II
[/quote]

S2 też kręci w 1080 ... Ja posiadam SGS2 i szczerze ? Nie zamieniłbym się - naprawdę .. Nie sztuka kupić duży telefon z którym będzie potem problem z komfortem .. dla mnie SGS2 jest ciut za duży .. Bateria sprawa użytkowania, ale u mnie trzyma ok 4-5 dni - telefon mam od ponad pół roku i już nie traktuje go jako zabawkę ;] Do tego wygląd bardziej mi pasuje w 2 niż 3 .. Mógłby się rozpisywać ale nie ma sensu ..

Lepszy jednak jest 3 ze względu na swoje podzespoły ;]

Gość
komentarz
komentarz

też mi sie bardziej podoba s2 design'em za okrągła jak dla mnie jest s3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.