x-kom hosting

Samsung Galaxy SII czy SIII?

nody
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Który model polecacie, w jakich cenach i czym różnią się te modele.
Oczywiście chce kupić jeden z tych modeli.

szymonlit
komentarz
komentarz

SIII

nody
komentarz
komentarz

Rozbudowana wypowiedź, ale chce wiedzieć czym te modele się różnią bo być może wsadzili to samo w nowe opakowanie ; )

gizmo223
komentarz
komentarz

Kurde[b] @Nody[/b] S III jest lepszy. Lepszy procek, lepszy wyświetlacz i kręcenie w 1080p i w ogl lepszy jest ten S III od S II

maciekj22
komentarz
komentarz

Ale SII to również bardzo dobry telefon, gdy nie było SIII to SII bił rekordy sprzedaży :) powiem tak...czy kwestia finansowa ma dla Ciebie jakieś znaczenie?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja wziął bym S II. Pytanie gdzie wykorzystasz czterordzeniowy procesor??? I nie zapomnij że za rok dostaniesz mocno w dupe bo jak będziesz chciał sprzedać tracisz ponad połowę ceny....

Ps: W technologie nie warto inwestować bo wszystko co kupisz teraz za 2 lata będzie to złom.

szymonlit
komentarz
komentarz

Idąc tokiem twojego rozumowania nasuwa mi się tylko mało horyzontalne myślenie: Nie kupuj teraz kupisz za dwa lata za grosze....

[url="http://telepolis.pl/porownanie.php?akcja=porownaj"]http://telepolis.pl/porownanie.php?akcja=porownaj[/url]

Porównaj sobie dwa modele i sam sobie odpowiedź czy lepsze parametry są Ci potrzebne. Jeżeli jesteś osobą która lubi nowinki techniczne i cieszy ją posiadanie czegoś oryginalnego to wybierz SIII, dopłacisz ale nie będziesz żałował. Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Mam w domu Galaxy S2... Brał bym S3. Czemu? Np. czuć 2rdzeniowy procesor vs 4rdzeniowy + S3 ma ultra lepszą baterię + wyświetlacz :)

nody
komentarz
komentarz

Uwielbiam nowiki technologiczne więc wybieram SIII.
Chciałem się po prostu upewnić czy jest warto go kupić ; )

gizmo223
komentarz
komentarz

[quote name='Nody' timestamp='1344805160' post='1558210']
Uwielbiam nowiki technologiczne więc wybieram SIII.
Chciałem się po prostu upewnić czy jest warto go kupić ; )
[/quote]
Tylko trzeba odżałować tyle kasy, ale na pewno jest warto, płynność działania S III, a S II jest niebo, a ziemia.
Jeszcze ta bateria, która ciut dłuższej trzyma i Android 4.0 Ice Cream Sandwich- wisienka na torcie.

Gość
komentarz
komentarz

ciut dłużej? Jest 2krotnie mocniejsza. :P

gizmo223
komentarz
komentarz

[quote name='kapucynek' timestamp='1344850175' post='1558380']
ciut dłużej? Jest 2krotnie mocniejsza. :P
[/quote]
Dwukrotnie mocniejsza, S II ma 1650mAh, a S III 2100mAh baterie. Nie widzę tu dwukrotnej różnicy
S II trzyma 1,5dnia, a S III 2dni. Tu też nie ma dużej różnicy aż tak.

Gość
komentarz
komentarz

1,5 dnia? to Dziwne, mojemu ojcu dziala 3d-4 najkrocej a wisi dziennie ok. 2h :P
Kto ci takich glupot nagadal? ;o A no tak masz avatar AMD Buldożera, to mówi samo za siebie xD

nody
komentarz
komentarz

bez kłótni..
kupiłem SIII temat do zamknięcia ; )

Gość
komentarz
komentarz

Chwila, i jak się spisuje? :P Bo sam chcę za 9 mieś (jak skończy mi się umowa) brać S3 ;p

Gość
komentarz
komentarz

Ja kupiłem samsung Galaxy sIII tydzień temu i działa wyśmienicie jednak czuć szybkość w 4rdzeniach. Ale powiem wam że bateria 10 h i do ładowania. Nie wiem czemu może dlatego że się ciągle nim bawię :D Oglądam filmy itp

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='kapucynek' timestamp='1344878932' post='1558693']
1,5 dnia? to Dziwne, mojemu ojcu dziala 3d-4 najkrocej a wisi dziennie ok. 2h :P
Kto ci takich glupot nagadal? ;o A no tak masz avatar AMD Buldożera, to mówi samo za siebie xD
[/quote]
Sam głupoty gadasz, widać wielki znawca się odezwał, a Avatar nic do rzeczy nie ma. Apropo nie mam AMD tylko Intela. Nie ma co się kłócić.
Wszystko zależne od tego jak używasz, jak siedzisz na Wi-Fi gadasz sporo i wysyłasz setki sms w miesiącu to nie ma prawa więcej niż te 1,5-2 dni wytrzymać. A już nie mówię o graniu, bo jak grasz to pod wieczór ci zostaje ledwo 20%. Gadanie i smsy aż tak dużo baterii nie zjadają jak Wi-Fi i przeglądanie internetu oraz gierki.
[quote name='Wolf2' timestamp='1344883725' post='1558758']
Ja kupiłem samsung Galaxy sIII tydzień temu i działa wyśmienicie jednak czuć szybkość w 4rdzeniach. Ale powiem wam że bateria 10 h i do ładowania. Nie wiem czemu może dlatego że się ciągle nim bawię :D Oglądam filmy itp
[/quote]
Masz rację jak coś konretnego robisz to krótko trzyma.

Gość
komentarz
komentarz

Mam w domu S2, a ty nie. WIęc chyba wiem więcej niż ty w tym temacie. A telefony nie są do gier tylko do dzwonienia etc., kup sobie PSP lub jakieś nintendo...

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='kapucynek' timestamp='1344884354' post='1558771']
Mam w domu S2, a ty nie. WIęc chyba wiem więcej niż ty w tym temacie. A telefony nie są do gier tylko do dzwonienia etc., kup sobie PSP lub jakieś nintendo...
[/quote]
Miałem S I, SII i krótko S III więc to ty mi wmawiasz. Co pewien czas do testów od kumpla dostaje telefony by je przetestować.
Telefon może i do dzwonienia jest, lecz smartphone już do wszystkiego jest wykorzystywany: do oglądania filmów, grania czy przeglądania internetu
Nie ma zamiaru się z tobą kłócić bo widzę nie wiele wiesz i nie masz pojęcia o czym piszesz. :jedi:

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='kapucynek' timestamp='1344884354' post='1558771'] Mam w domu S2, a ty nie. WIęc chyba wiem więcej niż ty w tym temacie. A telefony nie są do gier tylko do dzwonienia etc., kup sobie PSP lub jakieś nintendo... [/quote]

Nie kłócąc się z Tobą to tu akurat nie masz racji...po co płacić za 4 rdzenie w smartfonie tysiące, żeby sobie podzwonić albo sms'y popisać? Do tego wystarczy Nokia 3310. Powiem wam tak...miałem n73, potem iPhone'a 2G, teraz 3GS i wszystkich używałem jako konsoli do gier, ew. do internetu i multimediów, dzwonienie to mi już na drugi tor spadało, choć nie mówię, że tego nie robię :) Ja po prostu odczuwam potrzebę komputera przy sobie i jeśli nie mam miejsca na zabranie iPada czy MacBook'a to iPhone zastępuje mi je wyśmienicie. Puenta jest taka, że nie wiem co ty robisz z tym S2, skoro wykorzystujesz go tylko do dzwonienia. Toż to marnowanie pieniędzy - nie lepiej kupić sobie zwykły telefon za 300 zł?

A tak szczerze to S3 mi się ledwo w dłoni mieści - jednak zostanę przy Apple.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='maciekj22' timestamp='1344885205' post='1558783']
A tak szczerze to S3 mi się ledwo w dłoni mieści - jednak zostanę przy Apple.
[/quote]
4,8 cala robi swoje, ale warto naprawdę chwilę przynajmniej poobcować z tym telefonem.
A co do iPhone jedno jest pewne ekran ma 3,5cala co jest na styk, czasami przekątnej brakuje niestety.
Jak dla mnie 4cale to jest idealne rozwiązanie do komfortowej pracy i w ogl.

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='gizmo223' timestamp='1344886515' post='1558796'] Jak dla mnie 4cale to jest idealne rozwiązanie do komfortowej pracy i w ogl. [/quote]

Tu się z Tobą zgodzę, chociaż nie odmówisz mi racji, że i tak z tego 3,5 cala dużo wygodniej się korzysta niż z tego 4,8 :) no bo szczerze powiedziawszy wystarczy, że bym się lekko potknął to iPhone'a, S1 czy S2 utrzymam w ręce, natomiast S3 wyleci :E

Dla mnie to 4,8 cala to już tablet, no bo rozrywka rozrywką, ale takie coś w telefonie (który faktycznie tak jak kolega wyżej wspomniał z założenia ma służyć do dzwonienia) to już przesada :)

Ps. najnowszy iPhone będzie 5 calowy.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='maciekj22' timestamp='1344886661' post='1558797']
Tu się z Tobą zgodzę, chociaż nie odmówisz mi racji, że i tak z tego 3,5 cala dużo wygodniej się korzysta niż z tego 4,8 :) no bo szczerze powiedziawszy wystarczy, że bym się lekko potknął to iPhone'a, S1 czy S2 utrzymam w ręce, natomiast S3 wyleci :E
[/quote]
Fakt trochę przesadzili z tymi 4,8calami lecz wszystko w dobie komfortu pracy i użytkowania przecież miało być.
A przeciętnemu użytkownikowi wystarczy 4cale w zupełności. Mi najbardziej przypadł do gustu S1 fajny, poręczny tylko bebechy słabe już ma na tle teraźniejszy smartphonów

maciekj22
komentarz
komentarz

[quote name='gizmo223' timestamp='1344886835' post='1558798'] S1 fajny, poręczny tylko bebechy słabe już ma na tle teraźniejszy smartphonów [/quote]

Wiesz co...czy ja wiem? W sumie to ciągle funkcjonalny smartphone. Tak jak mówię ja używam 3GS'a i nie odczuwam różnicy porównując go np do 4S...no bo sorry, wszystko, dokładnie wszystko (łącznie z Siri) na nim działa więc po co przepłacać? Podobnie jest z S1 z tym że on jest jeszcze lepiej wykonany niż 3GS :)

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak szczerze to miałem iPhone'a 4 i jakoś specjalnie do gustu mi nie przypadł, po prostu go sprzedałem i tyle go widziałem. Byłem ciekaw systemu Bada bo tego jeszcze nie miałem i powiem, że jestem mega zadowolony i zdziwiony jak płynność jest w porównaniu z Androidem czy iOS. Pozostaje tylko jeszcze do przetestowania mobilny Windows w Nokiach Lumiach, z tego co się słyszy i czyta oraz z wypowiedzi użytkowników całkiem dobry to system jest chyba. Nie wypowiadam się na temat tego sytemu nie miałem, więc nie mogę nic powiedzieć o nim. Chwilę miałem Nokię Lumię 710 i kurde nie ma zdania, za krótko miałem cały 1dzień :huh:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.