x-kom hosting

Zawieszanie Komputera

zajus
komentarz
komentarz

Witam serdecznie, szukałem tematów i wydaje mi się że ten jest najodpowiedniejszy. Mam identyczny problem, jak użytkownik który założył ten temat, wszystko posprawdzane i przetestowane - nic. Nawet problem z obrazem, który na chwile staje sie czarny a potem wraca spowrotem do normy u mnie występuje. Ogólnie rzecz biorąc dzieje się u mnie wszystko to samo. Jest tylko jedna rzecz jaką zauwazyłem. zaczyna sie wieszać, gdy obciążenie procesora wzrasta (jako że jestem zielony, tak to interpretuje). Np. Całą noc chodzi komp, tylko eMule, i nie ma mowy o zawieszce, w dzień siadam na kompa wlaczam gg i Winampa, komputer sie zawiesza. Jeśli nie włącze gg to komputer sie nie zawiesza, ale wtedy proboje uruchomic przegladarke internetową, owszem uruchamia się, ale po ok. 5 minutach pracy komp się wiesza. Probowałem wszystkich innych kombinacji z uruchamianiem programów, dopiero jak jest obciążony bardziej komp, zaczyna sie wieszac.

Kolejna sprawa:

Temperatury: OK

Pamięć: Przetestowana - jak najbardziej OK

Dysk: Zero Bad Sectorów

System: wydaje mi się że jest ok, gdyż świezo po formacie(a już przez cały czas tych "zawiech" zrobiłem 3 formaty - zadnej poprawy), instaluje te programy co zawsze i powtarza sie sytuacja którą nadmieniłem wyżej - przy obciążeniu wiesza sie, sprawa wirusów nie wchodzi w grę (tak mi się przynajmniej wydaje) gdyż skanowałem kompa wieloma programami - NIC

Zasilacz: Roczny Fortron 400

Zestaw:

Asus P4S8X

Celeron 2.4 GHz

Dysk 160 GB Segeate 7200 RPM

Ram 2x256 PC400

Grafika GeForce 6600 128/128

Zasilacz Fortron 400

Dzwiekówka Sound Blaster Audigy

Karta od radiówki Asmax

DVD RW LG

FDD Samsung

będe bardzo wdzięczny za wskazówki - te "zawiechy" doprowadzają mnie do nerwicy

pozdrawiam wszystkich użytkowników forum

PS. W Menedzerze Zadań Windows zauważyłem ze uzycie procesora jest na duzo większym poziomie niż przed "Zawiechami".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.