x-kom hosting

[~1000zł] Jaki smartfon wybrać?

sajamonix
komentarz
komentarz

[quote name='9595kuba9595' timestamp='1334512829' post='1481545'] czyli jak z powrotem wgram oficjalnego softa to w razie problemów będę mógł oddać do serwisu w ramach gwarancji? Nawet jak wcześniej był jakiś inny, nieoficjalny rom? [/quote]

tak.

[quote name='9595kuba9595' timestamp='1334512829' post='1481545'] Aaa i jeszcze jedno: jak telefon jest na gwarancji to mogę tą naprawę zrealizować w każdym serwisie w Polsce tak?? nie tylko tam gdzie był kupiony?? [/quote]

tak w każdym serwisie. a jeszcze jaki ten telefon wybrałeś?

9595kuba9595
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie Lg swift 2x ale jeszcze nie kupiłem.
Mysle ze to dobry wybór za ten budżet:-)

sajamonix
komentarz
komentarz

nie wiem jak jest z LG nie interesowałem się. Ale np w samsungach jest tak, że jest program kies i przez niego mozna aktualizować androida bez utraty gwarancji, gdyż jet to program producenta. Poczytaj może firma LG też ma takie programy.

9595kuba9595
komentarz
komentarz

Ok, a co jakbym miał nieoryginalny rom wgrany i nagle telefon by sie tak zepsuł, że nie mógłbym wgrać oryginalnego? Musiałbym bulić z własnej kieszeni?

I na kiedy przewidziana jest oficjalna aktualizacja tego modelu do androida 4.0?

sajamonix
komentarz
komentarz

[quote name='9595kuba9595' timestamp='1334515149' post='1481581'] Ok, a co jakbym miał nieoryginalny rom wgrany i nagle telefon by sie tak zepsuł, że nie mógłbym wgrać oryginalnego? Musiałbym bulić z własnej kieszeni? [/quote]

zależy co by się zepsuło.

9595kuba9595
komentarz
komentarz

A co do premiery andka 4.0?

sajamonix
komentarz
komentarz

z tego co się oriętuję to jest już przecież.

9595kuba9595
komentarz
komentarz

Oficjalny android 4.0 od LG już jest dostępny ??

ratosluaf
komentarz
komentarz

Nie sądzę, że się pojawi. LG spóźniał się z aktualizacją do 2.3.

9595kuba9595
komentarz
komentarz

A oficjalny android 2.3 od LG jest dostępny tak? I zainstalowanie go nie spowoduje utraty gwarancji?
Działa dużo lepiej niż fabryczny android 2.2?
Czy lepiej wgrać cyoagena 7 czy jak on się nazywał?
Bo wolałbym być spokojny z gwarancją i mieć oficjalne wersje systemu:-)

ratosluaf
komentarz
komentarz

Robisz backup systemu, wgrywasz roma. Niezromowany android szczerze gówno wart jest.

Caicek0
komentarz
komentarz

Ja napisze tak: Nie pakuj się w Wave 3, bada to bieda :D

Szukaj czegoś z androidem ja bym polecał SGS2 jeśli bys znalazł w tej cenie, co do LG to jeśli ma dobrą konfigurację i Ci sie podoba z wyglądu to bierz, w dzisiejszych czasach wszystkie telefony są robione w miare solidnie a nawet jesli nie sa to od tego jest gwarancja :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.