x-kom hosting

[Rozwiązany] Seagate 320 Gb I Brak Temp

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja zainstalowałem i mi bezproblemowo działają takie sterowniki do płyty głównej EVGA:

8.44_nforce_650i_winxp32_english (pobrane jakiś czas temu ze strony EVGA)

atari
komentarz
komentarz

tylko ja mam viste x64

falcon1984
komentarz
komentarz

No to dobre sterowniki ściągnąłeś. Nie wiem dlaczego w nazwie jest SLI. W takim razie spróbuj poszukać w Biosie jakiejś opcji dotyczącej dysku (np. coś związanego z Raid) i spróbować zmienić to ustawienie. Ale chyba jednak czujnik nie działa, bo ja nic związanego z dyskiem ni ustawiałem w biosie.

atari
komentarz
komentarz

to co jam mam zrobic zeby mi go wymienili?? Facet mowie ze dysk jest sprawny fizycznie i go nie wymieni. Ja mu mowie ze czyjnik nie dziala a on na to zeby uzyl odpowiednigo oprogramowania mowie ze uzylem odpowiednie oprogramowanie a on znowu od poczatku ze dysk jest sprawny fizycznie i tyle rozmowy

falcon1984
komentarz
komentarz

No bo to jest tak. Dysk fizycznie masz sprawny, odczytuje i zapisuje wszystko. Natomiast nie działa sam czujnik, który na działanie dysku nie ma wpływu.

Albo druga możliwość te sterowniki do płyty głównej od EVGA pod Viste 64 są niedopracowane i nie działają jak należy. A ja mam Win XP i to jest system znacznie starszy i tam już czyta temperatury dobrze. A więc możliwe, że czujnik jest sprawny. Proponowałbym, żebyś zainstalował sobie Win XP SP2 32-bit i tam zobaczył czy czyta temperatury. Albo idź do kogoś kto ma sata i podepnij tam dysk i odpalcie SpeedFana :)

Tak mi coś zaczyna sie zdawać, że to przez Viste i niedopracowane sterowniki. Wcześniej myślałem, że masz XP.

atari
komentarz
komentarz

poszedlbym do kolegi tylko mam 4h z glowy bo sciagam demo crysisa :Pdobra wszysto jasne . Zainstalowalem na starym dysku xp i temp jest czyli sterowniki do visty to mozna o kant d**y walnac. Dzieki za pomoc

falcon1984
komentarz
komentarz
dobra wszysto jasne . Zainstalowalem na starym dysku xp i temp jest czyli sterowniki do visty to mozna o kant d**y walnac. Dzieki za pomoc

Hehe, czyli jednak miałem nosa ;) No i goście z serwisu też mieli rację, że dysku nie wzięli na gwarancję. Wszystko sprawne masz ... a stery jak zwykle winne :D

atari
komentarz
komentarz

jeszcze raz dzieki za pomoc. Temat uwazam za zakonczony.

EDIT:. tak mi sie wydaje ale...

te temperatury widzialem a swiezym xp bez zadnych sterownikow. A zatem wina jest po stronie samego windowsa a nie sterownikow(chyba)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.