x-kom hosting

Nokia - Oszustwo czy zwykły błąd?

Krycha``
komentarz
komentarz

Popieram wypowiedź gizmo. Gdyby Windows Mobile został bardziej zareklamowany, to prawdopodobnie on by był dzisiaj królem.

emilos206
komentarz
komentarz

Polecam ZTE Blade bardzo dobry telefon 3,5 cala rozdziałka 400x800 , tani :) a i ma androida .

sajamonix
komentarz
komentarz

[b] [url="http://www.forumpc.pl/index.php?showuser=91229"]gizmo223[/url][/b]

nie rozumiem twojego argumentowania. Najpierw wychwalasz WAVE ,że jest bardzo dobry (czemu nie zaprzeczę, fajny nawet) i że jest lepszy on neo V. Na koniec wrzucasz test jak sam określiłeś[quote name='gizmo223' timestamp='1329680402' post='1447594'] Żeby zakończyć tą dyskusje to małe porównanie takie: [/quote] W którym to Neo V jest lepsza w ogólnej ocenie o prawie 1 punkt.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

wy to macie argumentacje, wrzuciłem porównanie obu telefonu po to by przybliżyć je kupującemu. Wave jest lepszy i każdy ci to powie kto miał oba telefony, w tym neo V nie wiem czy wszystkie tak mają, ale klapka tylna odskakuje

Qba135
komentarz
komentarz

Jak może tylna klapka odskakiwać ?? Jak się nie zatrzaśnie to nie będzie trzymać , proste .

gizmo223
komentarz
komentarz

normalnie to jest mankament sony ericsonów, kilka miałem i w każdym to sam. Źle spasowana przez co odskakuje

krecik216
komentarz
komentarz

Wtedy odnosi się na gwarancję.

  • Dobra wypowiedź 1
gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

takiego czegoś nie uznają, z resztą tak wszystkie SE mają

krecik216
komentarz
komentarz (edytowane)

No co ty, ja mialem dwa SE(k750i) i nigdy nic takiego mi sie nie zdarzyło, więc nie mów że wszystkie.

[color=#f0f8ff]ps. ale sie off-toppic zrobił![/color]

Qba135
komentarz
komentarz

Mam x8 i jakoś nie zdarzyło mi się nigdy

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

nie wiem, to może ja mam takiego pecha jak i moi znajomi

Qba135
komentarz
komentarz

A może nie zmyślaj i nie być negatywnie nastawiony na SE bo widać jak kłamiesz .

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

oszukują naciągacze

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

po co mam kłamać, łatwo pisać, że nie prawda bo jak to sprawdzisz miałem K700i W880i K770i, a teraz Elma mam i we wszystkkich to samo jest

sajamonix
komentarz
komentarz

Ja też uważam że to jest nie prawda. miałem też k770i ponad dwa lata przeszedł ze mną dużo spadł wiele razy na różne powierzchnie od asfaltu po kafelki podłogowe. nigdy nie przytrafiło się zeby klapka odpadła. Mam styczność z wieloma se. w mojej rodzinie były 3 k770i. elm , mam też styczności z kolegami mającymi inne modele typu cedar , x8 , w995, k550 , g502, hazel , c702 i wiele innych żaden nie ma problemów z klapkami no może miał jeden z w200i ale to z wynikało z fizycznego uszkodzenia. Tak że albo tak używasz telefonu, że się niszczy i klapki odpadają. Albo chciałeś zniechęcić do neo v (bo od tego się zaczęło) i teraz brniesz w to zmyślając. Innej możliwości nie widzę.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

kurde wy się przyczepiliście do odpadającej klapki, a ja mówię o odskakującej klapce to są dwie różne rzeczy.
Może też nie do końca umiem się wyrazić poprawnie :niepewny:
Fakt faktem kiedyś lepsze było spasowanie i dbałość niż teraz

sajamonix
komentarz
komentarz

to wyjaśnij jak może klapka odskoczyć np od takiego k770i ?

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

normalnie a co nie może się odkształcić trzeba by pokazać, odskakuje to może za duże słowo
trochę od tematu odchodzimy, ale ...

krecik216
komentarz
komentarz

[quote name='gizmo223' timestamp='1330497233' post='1454660']
po co mam kłamać, łatwo pisać, że nie prawda bo jak to sprawdzisz miałem K700i W880i K770i, a teraz Elma mam i we wszystkkich to samo jest
[/quote]

Jesli nie kłamiesz to polecam Ci kupywać telefony w autoryzowanych sklepach a nie na na rynku i nie zapomnij przeczytać instrukcji użykowania, gdyż nie każde miejsce jest odpowiednie do przechowywania telefonu. (być może klapka się skrzywiła przy np. najdmiernej temp.)

sajamonix
komentarz
komentarz

to musiałby chyba w mikrofali trzymać :D . Przy normalnych temperaturach to jest raczej mało prawdopodobne.

gizmo223
komentarz
komentarz

a jakoś tak się dzieje, to choć to ci pokaże łatwiej napisać że niemożliwe bo trudniej sprawdzić i tyle w temacie bo zbyt bardzo od tematu odeszliśmy

sajamonix
komentarz
komentarz

zrób zdjęcia i wstaw. albo lepiej nakręć filmik jak odskakują te klapki. Będziesz miał dowód.

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

bedzie to ciezkie bo wam odskawianie kojarzy sie jedoznacznie, po prostu podczas pracy i naciskiem klapka sie'odbija/odskakuje'
konkretnie to nw jak to nazwac brakuje mi okreslenia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.