x-kom hosting

Akcja specjalna - 2500

Igorrodz
komentarz
komentarz

Pierwsze to
[quote name='snip91' timestamp='1343826988' post='1549607'] Stwórzcie ładny banner [/quote]
Kto chętny do zrobienia tego?

nitro07
komentarz
komentarz

jakieś wymagania, co do rozmiarów banera ?

rozpocząłem promocje akcji, poprzez zmianę statusu na link do tematu akcja specjalna -2 500 :)

gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja również dodałem do statusu link do akcji za przykładem [b]nitro07. [/b]Nie wiem czy tak można, ale gdyby administratorzy i moderatorzy wysłali odnośnie tej akcji info do użytkowników na PW może to coś by dało!? :huh:

Edytowane przez gizmo223
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='gizmo223' timestamp='1344279103' post='1553175'] ale gdyby administratorzy i moderatorzy wysłali odnośnie tej akcji info do użytkowników na PW może to coś by dało!? [/quote]
Tylko administrator ma taką możliwość. Jednak chyba najpierw trzeba spełnić warunki określone w poście #123

[quote name='nitro07' timestamp='1344265622' post='1552992'] jakieś wymagania, co do rozmiarów banera ? [/quote]
Heh, i w tym zakresie musi się administrator wypowiedzieć - banner powinien mieć rozmiary takie, aby ładnie komponował się na górze strony głównej (tudzież w sygnie chętnych userów).

A tak swoją droga to nie lepiej zmienić nazwę akcji od razu na "Akcja 3000"? Do 2500 niewiele brakuje i szkoda by było, aby tak mała była różnica między tym o jest a tym, na co się w tej akcji userzy porywają ;)

Edytowane przez Igorrodz
gizmo223
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Igorrodz' timestamp='1344282600' post='1553245']
A tak swoją droga to nie lepiej zmienić nazwę akcji od razu na "Akcja 3000"? Do 2500 niewiele brakuje i szkoda by było, aby tak mała była różnica między tym o jest a tym, na co się w tej akcji userzy porywają ;)
[/quote]
Może zamiast w tytule pisać przykładowo Akcja 2500 czy 3000 wpisać Akcja ilości userów będących w danej chwili na forum czy Akcja rekordu aktywnych userów czy jakoś tak. Tylko odpowiednio dobrać tytuł trzeba by ciągle go nie zmieniać. Może ktoś ma pomysł na tytuł i okaże się na tyle dobry, że go zaakceptują i zmienią na jego wymyślony!? :o

Edytowane przez gizmo223
Gość
komentarz
komentarz

ba, more + more fun :P
Czysty akt desperacji :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.