x-kom hosting

Akcja specjalna - 2500

kelloco2
komentarz
komentarz

dlatego też nie śpieszmy się, napiszę do necika

  • Dobra wypowiedź 1

kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='Igorrodz' timestamp='1327526660' post='1428720']
Na telefonie z androidem (Galaxy Ace) nie ma blokowania reklam - jak czasem nie-mobilna wersja mi się uruchomi to widać je (ta wersja skryptu forum - w przeciwieństwie do poprzedniej - nie rozpoznaje czy korzysta się z mobilnego czy stacjonarnego urządzenia, niestery :().[/quote]
można to blokować za pomocą skryptu i routera. wymagany tylko router z Tomato.

  • Dobra wypowiedź 1
kelloco2
komentarz
komentarz

napisałem do Administratorów, bo może istnieją statystyki, kiedy najwięcej zalogowanych jest na forum.
spontaniczne akcje są fajne, lecz bez tych statystyk są mniejsze szanse, że pobijemy ten rekord ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Alron
komentarz
komentarz

Jutro akcja nie wypali z prostej przyczyny - poinformowanych jest może z 30 osób. Czekamy na odpowiedź administracji, data akcji zostanie przełożona na najbardziej odpowiadającą.

  • Dobra wypowiedź 1
cubeaim
komentarz
komentarz

"Czszydieści" osób przyjdzie i będzie szał :E
Alron - LOIC ustawić dziś na forum PC? Generujemy sztuczny ruch DDoS ? :E

  • Dobra wypowiedź 1
Alron
komentarz
komentarz (edytowane)

Cube, niestety - licznik sprawdza, czy user jest zalogowany. :/ By trzeba było napisać bota, który zakłada konto, potwierdza je i się na nie loguje.

@Igor

:E

A tam regulamin. :E

Edytowane przez Alron
Igorrodz
komentarz
komentarz

Według regulaminu wolno mieć tylko jedno konto :E

-----------------------------------------------------------------------------------
[i]Jeszcze Akcja nie zginęła póki my żyjemy...[/i]

Ustalamy nowy termin?
I co odpowiedziała administracja?

  • Dobra wypowiedź 1
Tracker
komentarz
komentarz

O to się lux składa bo ja się bawie w photoshopie , mogę zrobić jakiś banner.
Tylko powiedźcie co napisać .


Obiecuję postaram się:)

  • Dobra wypowiedź 1
Alron
komentarz
komentarz

Takie zainteresowanie tematem mi się podoba.

Osobiście uważam, że u góry strony powinien być baner (może być pod reklamą), na podobnym tle jak twój podpis z prostym tekstem - "Dołącz się do akcji - pobij rekord!", nic skomplikowanego, a jednak przyciągającego uwagę. Rzecz jasna kliknięcie w baner powinno przenosić do tematu.

Oczywiście, jeżeli ktoś posiada inny pomysł - podawajcie! W tej akcji przecież chodzi o to, aby każdy brał udział i dał coś od siebie.

  • Dobra wypowiedź 1
Alron
komentarz
komentarz

To by podchodziło niestety pod profanację barw narodowych. ;) Akcja aż tak szczytna nie jest, niestety.

Ten baner ma być mniej-więcej rozdzielczości aktualnego banera z reklamami.

Igorrodz
komentarz
komentarz

@UP
Po co "Stop dla ACTA" w bannerze akcji, która dotyczy czegoś supełnie innego? Moim zdaniem bez sensu.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 tygodnie później...
Crowman
komentarz
komentarz

Pozwolę sobie odkopać, bo widziałem u Kogoś w sygnaturze link...

czy został ustalony nowy termin? Chętnie bym się włączył. Czy jest już banner ostateczny?

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

Jak widzisz akcja upadła... Chyba... :(

  • Dobra wypowiedź 1
Alron
komentarz
komentarz

Bardzo chętnie reaktywuję akcję, jeżeli pojawią się osoby posiadające jakieś konkretne propozycje dotyczące banera, sposobu reklamy, czy też przeprowadzenia akcji.

Pozdrawiam, Mateusz.

Crowman
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o promocję akcji - nie możemy (jak czytałem wyżej) zdjąć bannera reklamodawców? OK. Możemy na pewno ustawić ogłoszenie globalne widoczne we wszystkich działach. Banner? Powinien być prostokątny i raczej w stonowanej kolorystyce. Żadnych ACTA-SRACTA (Smoleński Ku..a!!!). Tylko info dotyczące samej akcji bicia rekordu.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.