x-kom hosting

Grafika + zasilacz do 500zł max / E6550@3ghz

N3XUS10
utworzono
utworzono (edytowane)

[size=4]składam kompa i potrzebuje kartę graficzną do+/- 300zł obecny sprzęt to procesor [color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]e6550 ale będzie kręcony do 3GHZ [/font][/color][color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]Płyta główna to asus p5k pamięć ram 2[/font][/color][font=Arial, Helvetica, sans-serif][color=#000000]GB (2x1) Dual Channel Patriot 800 MHz [/color][/font][color=#000000][font=Arial, Helvetica, sans-serif]aha jeszcze zasilacz taki żeby to wszystko uciągną z zapasem 100w do 180zł[/font][/color][/size]

cubeaim
komentarz
komentarz

Łączny budżet na grafikę i zasilacz podaj. Poprawię wtedy nazwę tematu.

szagus
komentarz
komentarz

Radeon HD4850 DDR5
+
Aerocool 450W / Fortron FSP400W GHN

  • 2 tygodnie później...
N3XUS10
komentarz
komentarz

A czy na takiej grafice pójdzie Battlefield 3 na średnich detalach? Jeśli nie to na jakiej najtańszej grafice pójdzie?

Gość
komentarz
komentarz

Fortron GHN 400 jest słabo dostępny i często zdarzają się egzemplarze po naprawowe, więc skłaniałbym się w kierunku Chiefteca GPA 500 . Oprócz karty na wydajność w grze składa się również moc procesora.

N3XUS10
komentarz
komentarz (edytowane)

chodziło mi o grafikę Sayan

lukim020895
komentarz
komentarz

[log]GeForce 520 1 GB, DDR 3, do tego zasilacz 500 W za 70 zł[/log]

[color=#ff0000]//jak masz doradzać w taki sposób to nic nie pisz[/color]
[color=#ff0000]//szagus[/color]

N3XUS10
komentarz
komentarz

lukim020895 czy na tej grafice pójdzie Battlefield 3 albo tes v skyrim na średnich detalach

szagus
komentarz
komentarz

Na tej karcie, którą on ci zaproponował to sobie co najwyżej odpalisz internet i filmy.
To karta "do biura"

N3XUS10
komentarz
komentarz (edytowane)

szagus a na tej grafice co napisałeś pójdzie na średnich detalach Battlefield 3 albo tes v skyrim ?

szagus
komentarz
komentarz

Tak, a w rozsądnej rozdzielczości (powiedzmy 1440 x 900) to i na wysokich.
Tylko, że nowy HD4850 od Vertexa jest głośny.

N3XUS10
komentarz
komentarz

mi to nie przeszkadza

kosa931993
komentarz
komentarz

Osobiście polecam HD4870 Palit Sonic Dual Edition jest to bardzo wydajna karta 300zł max używana na allegro temperatury niskie i wogóle spoko karta a co do zasilacza to bierz Chieftec iArena GPA500S 500W kupiłem nówkę na allegro 4 tyg temu za 135zł i bez problemu pracuje na nim muj Radek hd4870 wyżej wymieniony i procek q6600 podkręcony do 3Ghz

Gość
komentarz
komentarz

Z tym, że przy Dual Edition trzeba uważać, bo były rewizje, które miały głośniejszy i cichszy system chłodzenie. Ewentualnie szukaj czegoś z Vapor-X lub Cyclone.

N3XUS10
komentarz
komentarz

A co powiecie na [size=4]SAPPHIRE RADEON HD4870 X2 250BIT 2GB DDR5[/size] za 380zł

szagus
komentarz
komentarz

Karta mocna, ale strasznie prądożerna i do tego grzałka :E
Poza tym nawet zwykła HD4870 byłaby ogranicza przez tego procka, a co dopiero x2.

zenek123121
komentarz
komentarz

[quote][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]SAPPHIRE RADEON HD4870 X2 250BIT 2GB DDR5[/font][/color][color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif] za 380zł [/font][/color][/quote]
daj linka do karty bo caly czas przeglądam i widze tylko po 500/600zł

N3XUS10
komentarz
komentarz (edytowane)

zenek123121 - kolega ma na sell za 380zł

szagus procek będzie w przyszłości wymieniany na jakiegoś
[left]Core 2 DUO 3ghz lub coś podobnego ,też będzie kręcony a kumpel ma w super cenie , czy ta grafika będzie pasować do mojej płyty głównej[/left]

szagus
komentarz
komentarz

O ile zmieści ci się w obudowie to tak.
Ale do niej potrzebny będzie dobry zasilacz 500-550W albo najlepiej i mocniejszy (potrzeba będzie ponad 400W na lini 12V)

Gość
komentarz
komentarz

W obudowie musisz zadbać o dobry obieg powietrza ( Dwa procesory wydzielają sporą ilość ciepła). Procesor może być wąskim gardłem, ponieważ wydajność stoi na poziomie 6870.

N3XUS10
komentarz
komentarz (edytowane)

czy możecie zaoferować jakąś lepszą grafe w podobnej cenie lub mniejszej , chętnie z allegro

Gość
komentarz
komentarz

5770 może być lekko na wyrost http://allegro.pl/radeon-hd-5770-his-1gb-okazja-bcm-i2074893994.html, ale warto ją kupić jeżeli cena będzie niska.

N3XUS10
komentarz
komentarz (edytowane)

opłaca się kupic [color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif][size=3]SAPPHIRE RADEON HD4870 X2 250BIT 2GB DDR5 [/size][/font][/color]czy nie bo nie mogę się zdecydować

szagus
komentarz
komentarz

Tobie? Nie. Masz za słaby procesor do tej karty.
No i zasilacz, który by tę kartę uciągnął to ~220zł i w górę.

N3XUS10
komentarz
komentarz

wiem ale wole wydać więcej a procesor kupię jednak [color=#000000][font=verdana, tahoma, arial, sans-serif][left]Q6600 no i jeszcze ram dokupie[/left][/font][/color]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.