x-kom hosting

problem z internetem przez wifi

piter007
komentarz
komentarz (edytowane)

niema czegoś takiego. za moment wysle screeny bo już załapałem tylko je zmniejsze

tu mam opiś tego sitecoma w nim jest wszystko to bedzie lepsze od screenów. ten sitecom wl.331 n

wificon
komentarz
komentarz

No to juz wiem dlaczego mam zly manual :) bylo odrazu pisac ze to WL-331

Ale nadal czegos nie jarze, to jest AP on nie rutuje, wiec jak dla mnie to to jest MI-6,

piter007
komentarz
komentarz

kurcze wiesz co ja troche nie rozumiem tego co piszesz to brzmi jak szyfr. powiedz mi czy bedzie coś z tego , czy bedzie działał czy też nie? nie ukrywam ze mi zależy i to bardzo ale też nie chce zabierać wam czasu

wificon
komentarz
komentarz

Albo ja jestem nie z tej ziemi albo juz dzis tepawy.

Ale jakos mi sie wierzyc nie chce ze internet dzialal na tym urzadzeniu

piter007
komentarz
komentarz

uwierz mi na słowo ale działał i to doskonale

czyli nic sie nie da zrobić?

szaki
komentarz
komentarz

probuj ustawić w tryb Station i zacznij od sklonowania adresu MAC gdzie działa kopmp

wificon
komentarz
komentarz

Szaki: jakies pomysly ? :)
Z tego ci widzialem ti tam na LANie byly zewnetrzne IP - wiec jak bez routingu to mogloby zadzialac ?

szaki
komentarz
komentarz

Prawdopodbnie wczesniej dostał wiecej niz jedno IP, przegladam manula tak opcja jest ale co ona robi w przypadku tego sitecoma ciezko jednoznacznie stwierdzic, czy właczy się NAT jak ustawi station czy nie.

piter007
komentarz
komentarz

koledzy ja musze kończyć obowiązki.jutro sie pojawie ponownie i pokaże wam co zrobiłem zeby działał. znalazłem na zagranicznej stronie. teraz nie moge tego uczynić bo musze poszukać a to może zając troche czasu. dziękuje za dobre chęci

wificon
komentarz
komentarz (edytowane)

A jakiego masz manuala tego z jego postu bo ja w nim zadnetgo NAT'u nie widze

Zreszta nie spotkalem sie z AP z funkcja NAT

szaki
komentarz
komentarz

tp-link WA 5110 np.
tak czy siak tu station oznacza ze wifi staje sięodbiorca sygnału i dalej puszcza po LAN czyli staje sie clientem, czyli station odpada niedokładnie przeczytałem mana

wificon
komentarz
komentarz (edytowane)

Na mój gust tego sie nie da wykonac chyba ze jest wiecej zewnetrznych IP - bez jaj to tylko AP co on moze miec w sobie :)
Do tego musi byc router

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.