x-kom hosting

Gorący chipset na Gigabyte GA-8I865GME-775-RH

Menzo
komentarz
komentarz

skoro nie pokazuje to chyba nie albo sie mogl spalić spowodu wysokiej temperatury.

co teraz?

sUb
komentarz
komentarz

Przecież się nie chyba sam nie naprawi?, jak jest aż taki gorący trzeba zrobić to co napisałem, nie pomoże pomyślimy dalej.

Menzo
komentarz
komentarz

no ale dlaczego ten radiatorek jest najgorętrzy w okolicach rdzenia chipsetu a nie ma jednolitej temp???

sUb
komentarz
komentarz

Bo chipset to najgorętszy element płyty głównej, czyż nie?

Menzo
komentarz
komentarz

no tak :E . to ok, wymienie zasilacz, bude, dokupie went i poustawiam je żeby z tyłu i na gurze jak najwiecej bylo wydmuchujacych a z przodu wdmuchująych :) tak ma być?

sUb
komentarz
komentarz

i ewentualnie na boku wdmuchujący i z przodu w zatokach można jedne wdmuchując wadzić.

Menzo
komentarz
komentarz

na boku jak jest wdmuchujący to bardziej chuczy :zly2:, a w zatokach jak wsadzić?

sUb
komentarz
komentarz

przerobić tak aby 120mm weszło.

Mechu11
komentarz
komentarz

Może to nie to ale ostatnio mama miała problem z kompem i tez miała wysokie temperatury (bez oc) i jej się resetował. Tez mówiłem jej o dobrej wentylacji i odkurzeniu ale nie pomogło zaniosła pierwszy raz do naprawy to wymienili pastę na procku ale dalej lipa. Zaniosła do innego sklepu i okazało się ze coś nie tak jest z ramem tez miała 512 667Mhz a wymienili na 1024 800Mhz i jak ręką odjął już z 6 miesięcy spokój. Pewnie to nie to ale pożyczenie od kolesie ramu nic nie kosztuje a zawsze można sprawdzić.

Menzo
komentarz
komentarz

ale nie chce mi sie kupować nowego ramu, bo jak zrobie wszystko z obudową, zasilaczem to kupuje nowe mobo (byćmoże że sam zasilacz wymienie) wiec nie ma sensu kupować ramu za 115 zl jak puzniej moge kupić ddr3 2gb za 115 zl xD

  • 1 miesiąc później...
Menzo
komentarz
komentarz

Kupiłem zasilacz AeroCool VP-450 i nadal jest chipset gorący tyle, że mam duzo stabilniejsze napięcia. nie wiem czy bd bude zmieniał ale naprawdopodobniej tak, bo po świętach kupuje mobo i grafikę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.